Reklama

Těhu průkazka....dotaz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

daskakone
Povídálka 23 příspěvků 27.10.08 08:31
Těhu průkazka....dotaz

zdravím,chci se zeptat možná na hloupou otázku.Jsem těhu začátečník.po druhém ultrazvuku v 10tt jsem dostala TP.Že se tam má doplnit nějaká vyšetření ..kam mě odešle obvodní doktor vím(ekg ap)ale má se to udělat hned?jdu těď ve čt na sccering a nevím jestli teda mám ještě rychle oběhat ostatní.navíc nevím jestli mi strach dovolí jít k zubaři:-))) :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Amynka
Kelišová 6597 příspěvků 27.10.08 08:36

Nene, nemusíš hned, někdo na ekg ( já třeba ne ) vůbec nechodí. Máš na to čas, já k zubaři půjdu až někdy kolem 7 měsíce :? taky se mi tam nechce, naposledy jsem tam byla, když jsem byla v 7 měsíci se Sárou :roll: :oops:

korena
Závislačka 4472 příspěvků 27.10.08 09:10

Já jsem byla pro něco u své MUDr. před týdnem a říkala, že ta prohlídka se dělá až kolem 4. měsíce. :wink:

Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 27.10.08 09:40

k těm dr. určitě nemusíš hned :) na ekg jsem byla až pár týdnů před porodem kvůli případné narkózy apod. U praktické dr. taky tak nějak no a zubařka u té jsem byla asi 2 měsíce před porodem a teď si zase dodávám odvahu abych se objednala :oops:

kačenka1
Závislačka 4222 příspěvků 27.10.08 09:43

no,tak já u zubaře nebyla vůbec :oops: ale nevyplácí se to a pocituji to ted :cry: :evil:

LUCIKU
Závislačka 4338 příspěvků 27.10.08 11:15

K zubarovi by som na tvojom mieste šla čo najskor.Ja som skoro celé tehu chodila 2× mesačne.Strašne sa mi kazili zuby

Ivi
Ukecaná baba ;) 1839 příspěvků 27.10.08 12:26

Jestli se nepletu, tak během těhotenství bys měla absolvovat zubaře 2×. Takže bych být tebou šla teď a potom před porodem. Bolavý zub v šestinedělí, to by mne asi bývalo zabilo.

Doporučovala bych ti, oběhat si ty prohlídky hned jak se ti to bude hodit. Neodkládat to. Bude se ti chodit hůř a hůř, čekání v čekárně taky nic moc. Sice bude vidět bříško, ale normální doktor (=ne debil) by tě měl vzít přednostně, když řekneš že jsi těhotná.

LUCIKU
Závislačka 4338 příspěvků 27.10.08 12:30
Ivi píše:
Jestli se nepletu, tak během těhotenství bys měla absolvovat zubaře 2×. Takže bych být tebou šla teď a potom před porodem. Bolavý zub v šestinedělí, to by mne asi bývalo zabilo.Doporučovala bych ti, oběhat si ty prohlídky hned jak se ti to bude hodit. Neodkládat to. Bude se ti chodit hůř a hůř, čekání v čekárně taky nic moc. Sice bude vidět bříško, ale normální doktor (=ne debil) by tě měl vzít přednostně, když řekneš že jsi těhotná.
Jojo mne hneď moja dr.povedala,že si mam zaklopať aby som sa v čakarni nenakazila :D

Vlastička
Kecalka 390 příspěvků 27.10.08 13:18

Jak píšou holky, to vyšetření není nutné hned. K obvod. lékaři jsem šla kolem 20tt a zubaře jsem navštívila na začátku těhu, to jsem nevěděla, že jsem těhotná, byla jsem tam jen na preventivce a potom jsem tam šla pár dní před porodem.

daskakone
Povídálka 23 příspěvků 27.10.08 13:50

to jste tedy odvážnější.Já jsem po několika operacích(auto­nehoda) ale zubař to je pro mě mor.naposledy co jsem tam byla mi trhal zub a věřte že to byla hrůza..
navíc po přestěhování do vlastního žádného zubaře nemám tak nevim,a může se dávat injekce od bolesti?

Malina7
Závislačka 2654 příspěvků 27.10.08 16:13

Ahojky,
tak já byla u praktického asi v 7.měsíci těhotenství, u zubaře jsem byla ve 4.měsíci těhotenství (pak zubař po šestinedělí), a na interně jsem byla na počátku 9.měsíce,abych měla výsledek co nejčerstvější k termínu porodu (ehm,ehm,termín už byl,mimčo stále ve mě :wink: )

Gama
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 27.10.08 20:24

U zubaře jsem byla na začátku těhu (zuby OK) a pak před porodem - myslím cca 4. ledna a termín jsem měla 22. ledna. Našel jeden kaz, a když mě viděl, tak mně sám od sebe nabídnul injekci proti bolesti. Asi abych mu tam neporodila :D

dusicka..
Závislačka 4823 příspěvků 27.10.08 20:47

Obvodni dr. jsme zvladla asi ve 4. mesici. Zubare jsem dlouho odkladala. Pak jsem se objednala a nakonec jsem v ten den rodila :lol:
Interni vysetreni mi udelali az v porodnici kvuli poloze KP, kde jsem skoncila v cca 38tt kvuli vysokemu tlaku.

Sammmy
Závislačka 4140 příspěvků 30.10.08 19:40

Jak píšou ostatní, tak vyšetření u obvodního dr. a ekg může tak v půli těhu. Mě moje dr. rovnou řekla, že toto mám řešit až po prvních pohybech.
Jen zubaře bych neodkládala. Doktoři chtějí maminu vidět většinou 2× v těhotenství.
Tak přeji pohodové těhotenství bez problémů :wink:

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 31.10.08 10:17

Já jsem byla u obvodního hnedka v 9tt - šla jsem se tam objednat, když jsem šla z gyndy a byla blízko a neměli tam nikoho, tak mě vzali hned. K zubařce jsem byla objednaná už půl roku od předchozí prohlídky, takže tam jdu za 14 dní, čili v 5. měsíci. Žádná další vyšetření mi nikdo nedělal a asi ani dělat nebude - krev mi brali poprvé včera, tj. v 16tt, můj doktor je zřejmě dost pohodář :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >