Špinění až krvácení v 6. týdnu

3143
24.10.08 13:51

Špinění až krvácení v 6.týdnu

Holky, potřebuju radu, jsem v 6. týdnu, včera jsem byla na prohlídce, srdíčko šlo vidět, a dneska odpoledne jsem začala špinit až slabě krvácet. Neměli jste to některá taky? Moje gyn. už v práci není, tak jsem volala na gyn. pohotovost, ale tam mi řekli, ať počkám a pokud se to více rozjede ať přijedu. Nerada bych o miminko přišla. Třeba je to tím včerejším vyšetřením. Tak tedy jestli je tu někdo, kdo to měl také tak, ať mě uklidní :wink: Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

236
24.10.08 14:00

Ahojky, pokud tě vyšetřoval klasicky a se zrcadlem, je to možné… mě na to po prohlídce i dr. upozorňoval. Lehni si, moc zbytečně neplaš a nech se obskakovat. Neboj, bude to ok. Kdyby se to zhoršilo tak určo jeď. A nebo kdyby byla ta krev jasně červená. Opatruj se Majka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
24.10.08 14:07

Měla jsem u dcery - špinila jsem, ale až ve 13 týdnu, lehce, měla jsem nízko položenou placentu, doktorka mi napsala neschopenku a musela jsem ležet s podloženýma nohama, nic hroznýho to nebylo, ale týden jsem byla opatrná.
Teď jsem špinila taky, počkej, tuším že v 11 týdnu, víc než s dcerou, na ultrazvuku nic nebylo ( nebyla jsem z toho nějak moc vyděšená, brala jsem to tak, jak to je..), ale zase jsem se měla šetřit, sice jsem teda neležela, to ani nejde, ale když byl čas, poležela jsem, do 3 dnů to zmizelo.
V obou případech jsem šla ale k doktorce, jestli tam ta tvoje už není, snaž se o víkendu polehávat, podlož si nohy, nic nezvedej, prostě klid a v pondělí si zajdi na kontrolu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1905
24.10.08 14:08

kacko, ji 6 nebo 16tydnu?

kazdopadne ja spinila po vysetreni taky, rika se, ze dokud je to jen tmava krev, ze se nic nedeje, pokud jasne cervena, jela bych k doktorce :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4217
24.10.08 14:12

Kačko ahojky........já vím jak se cítíš-když v těhotenství najdeš na kalhotkách špinění nebo krev-je to vždycky hroznej pocit.....já jsem v 6.tt dvakrát špinila a v 7.tt-jsem začala krvácet jasnou, červenou krví :cry: :cry: :cry: byl to strašnej pocit-nikdy na něj nezapomenu…
jela jsem do nemocnice-měla jsem hematom-14 dní jsem poctivě ležela v nemocnici-od té doby mám pořád trochu strach.....na záchodě se utírám jenom bílým papírem :lol: :lol: :lol: …no trochu mi z toho hráblo-i přesto, že už je to dávno v pořádku :roll: :lol: :lol: :lol:
Prostě jsem tě chtěla uklidnit-prý špiní, nebo krvácí až 30% těhulí-sama doktorka mi to řekla a v drtivé většině případů to nic neznamená.......
Ale kdyby něco-neváhej a na pohotovost zajeď-udělali by ti UTZ. a předepsali aspoň Utrogestan..................držím všechno, co mám ať to je v pořádku-a ono bude-uvidíš-pokud nemáš vyloženě křeče, nebo bolesti-tak to nic nebude…
Ale hlavně co nejvíc klidu-žádný tahání, zvedání apod. Ju????tak se opatruj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
24.10.08 14:29

Díky moc, za uklidnění, až teď jsem si všimla, že mám špatně metr. Musím jej spravit. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.16 20:23

6 tyden těhotenství ale mimco na ultrazvuku celé šedé

Ahoj maminky chci se zeptat jsem v 6 týdnů tehotenstvi ale podle poslední menstruace bych měla být už o necelé dva týdny víc…bohužel dnes jsem začala lehce spinit tak sem zaskočila na gyndu a řekl mi ze srdíčko boucha ale mimi je celé šedé místo černé :( bojíme se ze o mimi přijdeme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.9.18 18:19

Ahoj, obnovím tuto diskusi. Asi se potřebuji jen vypsat, ale pokud mi někdo dá nějakou pozitivní zpětnou reakci budu ráda. Je mi 40 let, mám doma 2,5 letého chlapečka po šesti letech snažení a je výsledkem KETU. S mým mužem si moc přejeme další miminko. Na posledním ketu jsem byla 27. 8. Když mi vyšel pozitivní test tak jsme se tetelili radostí. Poslední pozitivní test jsem si dělala v pátek. Druhá částka naběhla hned. Už jsme se radovali, že nám to konečně vyšlo. Bohužel jsem začala v sobotu špinit. Dnes se objevila krev. Byla jsem na gynekologické pohotovosti a zde mi řekli, že se jim to nelíbí. Embrijo nemá srdeční akci, je menší než by mělo být a dle paní doktorky má i špatný tvar. Všichni tam na mě byly dnes velmi milý a říkali, že by to úplně nezatracovali, ale že si myslí, že se jedná o začínající potrat. Nabrali mi krev na hcg, aby věděli jestli stoupá nebo klesá a mě teď nezbývá nic jiného než čekat. Říkám si, že ten svět je nespravedlivý, už jsme si s mým mužem hodně zažili, aby jsme měli mimčo a teď tohle. Najde se tu někdo, kdo to měl stejně a dobře to dopadlo???
PS: prosím o zachování anonymu, nikdo neví o těhotenství a pokud to nedopadne ani se to nikdo nedoví.

• Nahlásit
  • Citovat
544
23.9.18 19:06

Bohužel nepotěší,mám to za sebou už 3× a vždy to skončilo potratem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.9.18 19:21

Kazdy je jiny,u nekoho pocatek konce,u nekoho vse v pohode. U me to zacalo taky v 6tt, skoncila jsem v 8+5 revizi.
Drzim ti pesti. Zas si clovek musi proate rikat,ze kdyby byl plod v poradku,udrzi se. Pokud neni v poradku,tak at to priroda vyresi hned na zacatku. Moc ti preju zdrave mimco a hlavne hladky prubeh ;)

• Nahlásit
  • Citovat
23.9.18 19:23

U mne to byl vždy potrat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2243
23.9.18 19:27

Moc nepotesim :( ve 4+6 krvácení s cuckami- na pohotovosti se nelíbil tvar jinak vše odpovídalo bylo to buď a nebo.. v caru mi další den pichli ovitrille a agolutin s tím,že buď se podpoří embrio nebo potrat.. v 7+ bohužel ukončeno revizi pro ZT
Držím palce aby u tebe bylo se šťastným koncem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.9.18 14:04

Tak mám výsledky HCG v neděli 3 tisíce a dnes 5 tisíc, bohužel se to doktorům stále nelíbí :(

• Nahlásit
  • Citovat
4480
24.9.18 14:37
@Anonymní píše:
Tak mám výsledky HCG v neděli 3 tisíce a dnes 5 tisíc, bohužel se to doktorům stále nelíbí :(

Co se jim nelíbí? Vzdyt hcg krasne roste?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.9.18 15:47

Podle tabulek bych měla mít prý 10 tisíc a více, bojí se mimoděložního těhotenství

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama