Malba na zeď černou

207
20.10.12 12:34

Malba na zeď černou

Ahojky, chci si namalovat do kuchyně a bílou zeď obrázek o rozměrech 2×2m. Chci to jako doplněk na zeď kde nebude žádný nábytek. Obrázek mám vybraný, s přenesením na zeď by taky neměl být problém, jsem grafička, ale nevím čím malovat. Obrázek bude čistě černý a někde i slabé linky… mám černou tónovačku, ale příjde mi hrozně hustá, je ředitelná s bílou, ale já potřebuju černou, né šedou, mohu tu tónovačku naředit malinko vodou? nebo jakou černou si mám sehnat? prosím o radu všechny zkušenější

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8071
20.10.12 12:39

Kdysi jsme pomalovali pokojík dětem přímo tónovacími barvami, sluníčko, mráčky, kytičky, travičku… Akorát to šlo hůř zamalovat. Zkusila bych to s tou vodou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
20.10.12 12:43

Viď taky si myslím, že by to nemělo vadit… když si z toho namíchám šedou, tak jí pak taky trošku ředím vodou… už aby to bylo hotové

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11035
20.10.12 13:09

Vodou by to sice nemělo být husté, ale ta barva možná nebude sytá :think:. Jedině dát fakt hodně vrstev. Jinak bych to zkusila s tou bílou, ono tý bílý nemusí být moc. Když jsem chtěla třeba růžovou, tak do té bílé stačila kapka červený :think:
Tady ti dám fotky co jsme malovali do pokojíčku. Tam co je ten trávníček, tak ten, zajíček a Bambi jsou barvy ředěné vodou a výr, housenka a Pat a Mat jsou ředěný do bílé. Akorát s tou černou nevím co to udělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
381
20.10.12 13:18

@Issobel Moc krásný obrázky jste šikovný :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K.Black
20.10.12 13:23

@tomapeta ředila bych vodou, bílou barvou ne.

• Citovat
  • Nahlásit
207
20.10.12 13:27

@Issobel… nádherný obrázky… myslíš že černá nebude sytá? Mám strach s tou bílou, udělá mi to šedou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
20.10.12 13:28

@K.Black … a máš s tím nějaké zkušenosti? Taky si myslím, že by to bylo lepší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K.Black
20.10.12 13:40
@tomapeta píše:
@K.Black … a máš s tím nějaké zkušenosti? Taky si myslím, že by to bylo lepší…

no tak pár věcí už jsem malovala, řeď to vodou ;) ale ne uplně, jen na řídkou kašičku.

• Citovat
  • Nahlásit
207
20.10.12 13:51

@K.Black … no já myslela jen trošinku, teď se hrozně táhne, tak snad to dopadne úspěšně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1657
20.10.12 14:48

My to doma mame tusi :mrgreen: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu