Malé zorničky u kamarádky

Anonymní
14.7.14 23:34

malé zorničky

Ahoj, zaradila jsem prizpevek asi blbe ale nevedela jsem kam :) dneska jsem byla s kamaradkou a jejim synem venku, asi 4 hodiny a mela celou dobu miniaturni zornicky..nikdy predtim jsem si toho nevsimla..muze to tak nekdo mit nebo to je vedlejsi ucinek drogy? Fetaka na 100% nepoznam, jen uz ty trosky…diky za kazdou odpoved a prosim nechat anonymitu, nevim zda tu chodi :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1519
14.7.14 23:39

Pokud sviti hodne ostre slunicko, jsou zornicky hodne zuzene… ze je zdrogovana by jsi asi poznala…

Příspěvek upraven 14.07.14 v 23:39

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2694
14.7.14 23:39

A nesvítilo náhodou sluníčko? Neboli čím více je světla tím je zornička menší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6078
14.7.14 23:40
@Anonymní píše:
Ahoj, zaradila jsem prizpevek asi blbe ale nevedela jsem kam :) dneska jsem byla s kamaradkou a jejim synem venku, asi 4 hodiny a mela celou dobu miniaturni zornicky..nikdy predtim jsem si toho nevsimla..muze to tak nekdo mit nebo to je vedlejsi ucinek drogy? Fetaka na 100% nepoznam, jen uz ty trosky…diky za kazdou odpoved a prosim nechat anonymitu, nevim zda tu chodi :(

Může. to bývá z trávy, ale oči bývají červený :nevim: těžko říct

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.7.14 23:42

Zúžené zornice jsou opravdu příznakem otravy opiáty nebo pesticidy, ale můžou to způsobovat i určité oční kapky. Pozorovala jsi další příznaky jako je spavost, malátnost,/zvracení asi ne, to by jsi jistě napsala/.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.7.14 23:45

Ona si akorat stezovala jak je unavena a silene ji mlela huba :D ale ukecana je vzdy…nic vyraznejsiho jsem nespozorovala hrala si s vlasama ale to jsem se pak zamerovala spise jestli nedela neco co by mi potvrdilo me domenky..ano jasne dneska byl mega parak ale sedely jsme celou dobu v altanku ve stinu a deti si hraly na zahrade.. A ty zornicky mela silene male…proste pidi tecky :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.7.14 23:47

Kdyz se tak zamyslim porad delala neco s rukama. tricko si porad zpravovala ale to delam ja taky :D a ty vlasy jenze to je taky celkem u zeny pri rozhovoru bezne… Nevim no..

• Citovat
  • Nahlásit
14.7.14 23:52

Zúžené zornice ale nejsou při užívání trávy - ty jsou příznakem užívání tvrdších drog /heroin, morfin, kodein/. Člověk je ospalý, kýve se :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2694
14.7.14 23:53

Může to být také stresem. Při rozchodu s bejvalým. A jako že to byl řev, křik a lítalo i nadobí mě večer kamarád nařkl že jsem sjetá. Po pár panácích jsem se uklidnila a i oči se mi srovnali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.7.14 23:56

Nevim, fakt nevim… Nekyvala se, neusinala ale s rukama a s pusou fakt jela.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.7.14 23:57

A stresem ne, je stastne zamilovana, vse v poho :)

• Citovat
  • Nahlásit
14.7.14 23:59
@Olion píše:
Může to být také stresem. Při rozchodu s bejvalým. A jako že to byl řev, křik a lítalo i nadobí mě večer kamarád nařkl že jsem sjetá. Po pár panácích jsem se uklidnila a i oči se mi srovnali.

Příznakem stresu opravdu není 4 hodinové zúžení zornic na velikost špendlíkové hlavičky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.14 00:02

Takze byla sjeta :( budu s ni i pr. tyden tak jsem zvedava..fakt jsem tak male zornicky jeste nevidela az mi to bylo neprijemne :(

• Citovat
  • Nahlásit
15.7.14 00:04
@Anonymní píše:
Nevim, fakt nevim… Nekyvala se, neusinala ale s rukama a s pusou fakt jela.

Můžou to také způsobovat léky proti bolesti, ale opravdu jen ty silné - předepsané lékařem, obsahující např. morfium, což asi nebude případ kamarádky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.14 00:05

Ne to ne..rikala ze jela par dni na algifenu kvuli zadum ale ze 2 dny uz ok..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat