Malinký kaz

547
7.10.11 19:30

Malinký kaz

Při čištění zoubků jsem mému synovi (3roky) objevila malinký kaz, samozřejmě, že půjdeme k zubaři, ale problém je vtom, že si do pusinky nedá šáhnout a narkóza se mi u tak malýho dávat teda nechce. Máte někdo zkušenosti s vrtáním u dítěte?, jak to probýhá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1392
7.10.11 19:35
wamp píše:
Při čištění zoubků jsem mému synovi (3roky) objevila malinký kaz, samozřejmě, že půjdeme k zubaři, ale problém je vtom, že si do pusinky nedá šáhnout a narkóza se mi u tak malýho dávat teda nechce. Máte někdo zkušenosti s vrtáním u dítěte?, jak to probýhá?

Záleží na přístupu zubaře žádné dítě nemá rádo zubaře - a kdo jo, že :lol: Dcera byla v pohodě sedneš s ním do křesla podržíš ho u nás to zubařka dělá bezbolestně nevím jak to dělá,ale i když vrtá mě tak to nebolí :mrgreen: Když byla menší bylo to paradoxně lepší než teď kdy už to víc chápe a ví co jí čeká, nedělej si s tím hlavu uvidíš bude to v pohodě, my jako děti jsme to taky přežili a to byli zubaři ještě sadisti :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15074
7.10.11 20:22

Je to určitě kaz? Třeba to bude jen pigmentace. Ale to chce posouzení toho zubaře, no:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15074
7.10.11 20:24
Danny841 píše:
wamp píše:
Záleží na přístupu zubaře žádné dítě nemá rádo zubaře - a kdo jo, že :lol: Dcera byla v pohodě sedneš s ním do křesla podržíš ho u nás to zubařka dělá bezbolestně nevím jak to dělá,ale i když vrtá mě tak to nebolí :mrgreen: Když byla menší bylo to paradoxně lepší než teď kdy už to víc chápe a ví co jí čeká, nedělej si s tím hlavu uvidíš bude to v pohodě, my jako děti jsme to taky přežili a to byli zubaři ještě sadisti :lol:

Když mě zub nebolí, nebolí ani vrtání. To si nenechávám dávat ani injekci. A jakože zub mě nebolel ani nepamatuju, zato kazy nějaké byly. Od toho jsou prevence, aby to nedošlo až ke shnilýmu zubu:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
547
8.10.11 09:03
hofka píše:
Danny841 píše:
wamp píše:
Záleží na přístupu zubaře žádné dítě nemá rádo zubaře - a kdo jo, že :lol: Dcera byla v pohodě sedneš s ním do křesla podržíš ho u nás to zubařka dělá bezbolestně nevím jak to dělá,ale i když vrtá mě tak to nebolí :mrgreen: Když byla menší bylo to paradoxně lepší než teď kdy už to víc chápe a ví co jí čeká, nedělej si s tím hlavu uvidíš bude to v pohodě, my jako děti jsme to taky přežili a to byli zubaři ještě sadisti :lol:
Když mě zub nebolí, nebolí ani vrtání. To si nenechávám dávat ani injekci. A jakože zub mě nebolel ani nepamatuju, zato kazy nějaké byly. Od toho jsou prevence, aby to nedošlo až ke shnilýmu zubu:-)

Byli jsem u zubaře naposledy teď v srpnu a měl to dobrý a včera jsem si všimla na stoličce malé černé dírečky, tak si myslím, že je to kaz, ale v pondělí hned volám a objednám ho, uvidíme co mi řekne, ale taky se mi to nějak nechce líbit, že už ve třech letech může mít kaz :-( pravidelně čistíme každý den, tak ja už nevím :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10590
8.10.11 09:13

Nemusí to být kaz, moje dcera teď má na zubu taky něco co vypadá jako malinkatý kaz a dr. říkal, že to kaz není, že to je jen narušená sklovina. Jinak náš zubař mléčký zuby nevrtá, ale kaz na nich má až teď kdy jí pomalu vypadávají a rostou nový. A i moje kamarádka co má stejně starou dcerku, tak kaz měla a taky to nevrtal a chodí k jinému doktorovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
547
8.10.11 12:02
Jindřiš píše:
Nemusí to být kaz, moje dcera teď má na zubu taky něco co vypadá jako malinkatý kaz a dr. říkal, že to kaz není, že to je jen narušená sklovina. Jinak náš zubař mléčký zuby nevrtá, ale kaz na nich má až teď kdy jí pomalu vypadávají a rostou nový. A i moje kamarádka co má stejně starou dcerku, tak kaz měla a taky to nevrtal a chodí k jinému doktorovi.

Tak to jste mě docela uklidnila, děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama