Malý byt a dětský koutek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Markii2
Stálice 81 příspěvků 28.01.19 18:46
Malý byt a dětský koutek

Holky potrebuji inspiraci!! Mame pidi byt 2+1 a v nem kout 2×2 metryv obyvaku ktery slouzi jako detsky. Mala ma nomentalne 18 mesicu a ja si s tim nevim rady, potrebovala bych ho nejak usporadat, po vanocich pripomina spise chaos :think:!!! Jak to mate vyresene vy, co nemate detsky pokoj?? Klidne se pochlubte fotem :palec:… Stehovani u nas nepripada v uvahu, za rok zaciname stavet :D

Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 2103 příspěvků 6 inzerátů 28.01.19 18:49

Chaos? Koukni na nas,nas obyvak je jedna velka herna a to jsme v RD :mrgreen:

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 7595 příspěvků 28.01.19 18:50

Měla sem to tak v bývalém bytu, syn na tom svým prostoru měl dětský kusový koberec a hračky v plastových boxech narovnanych na sobě.

ugluk
Hvězda diskuse 44667 příspěvků 28.01.19 19:02

Jestli dokážeš s batoletem udržet chaos na 2×2 m, tak mi to přijde super :) U nás byl chaos od dítěte v celém bytě :oops: Samozřejmě byla snaha mít všecko nacpané do krabic, oblečení a plíny v komodě… ale stejně byly dětské věci všude.

axlpol
Závislačka 2759 příspěvků 89 inzerátů 28.01.19 19:06

@Markii2 Aneni to škoda nemít dětský pokoj?my máme byt na bydlení-pro nás.Takže jeden pokoj mají děti(ten větší) a druhý máme my s manželem.
Děti mají v pokojíku gauč a obývací „buňkovou“stěnu z Ikea s boxy na hračky a oblečení.Když přijde tchýně a hlídá ,tak aspon sedí na gauči a nemusí se plazit po zemi a já na něm přespávám,když jsou nemocní nebo chci spát s nima v pokoji.Dětem to taky vyhovuje.
My s manželem máme pohodlné sezení v kuchyni i když je malá křesílka se vešly a máme svou ložnici/pracovnu.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64577 příspěvků 3 inzeráty 28.01.19 19:09

@axlpol A k cemu potrebuje 18 mesicni detsky pokoj?

tininas
Ukecaná baba ;) 1647 příspěvků 28.01.19 19:13
@Markii2 píše:
Holky potrebuji inspiraci!! Mame pidi byt 2+1 a v nem kout 2×2 metryv obyvaku ktery slouzi jako detsky. Mala ma nomentalne 18 mesicu a ja si s tim nevim rady, potrebovala bych ho nejak usporadat, po vanocich pripomina spise chaos :think:!!! Jak to mate vyresene vy, co nemate detsky pokoj?? Klidne se pochlubte fotem :palec:… Stehovani u nas nepripada v uvahu, za rok zaciname stavet :D

Ahoj.

18měsíční pokojík dle mé zkušenosti nepotřebuje. Stejně je furt za zadkem rodičů a vyhledává společnost, takže z toho vyplývá, že i ty hračky jsou po celém bytě/domě. :)

A pokud za rok začnete stavět, tak se tím už vůbec netrap. Tento chaos je jen dočasný a ještě na něj budeš ráda vzpomínat. :)

Příspěvek upraven 28.01.19 v 19:26

pocker
Kecalka 342 příspěvků 28.01.19 19:26

@Twixinka U nás nápodobně :mrgreen: Obývák=Herna

AnastazieB
Echt Kelišová 8515 příspěvků 28.01.19 19:26

Máme v obýváku v knihovně 4 koše, ve kterých má syn hračky, pak má dva boxy pod gaučem - s Legem a ve skříňce pod TV malé boxíky na drobné hračky. V ložnici má skříňku s oblečením.

Markii2
Stálice 81 příspěvků 28.01.19 19:33

@Twixinka jaaj beru zpet :lol: !! Nejspis je to vsude stejne… A hraje si v tom teepee?? Nad tim jsem taky premyslela…

Markii2
Stálice 81 příspěvků 28.01.19 19:37

Jak tak ctu je to vsude stejne… Pokoj nepokoj chaos je hlavne v obyvaku :lol: … Ja ji chci udelat proste nejake misto co je jenom jeji a vypada jakztaz … Je mi jasne ze hracky budou vsude, ale treba az se to vecer uklidi tak by to mohlo vypadat nejak normalne :D

Lenka_Hal
Kelišová 6927 příspěvků 28.01.19 19:39

My mame hernu v obyvaku,kde je kuchynka, pracka, Lego duplo , par panenek a maly stolecek. Ostatni hracky jsou v pokojiku a ty prinesu v ruznych kombinacich,jak je treba. Vsechno tam nedam, jinak je z toho sileny binec,se kterym si uz v teto fazi ani moc nehraje.Na tvem miste to tak delam I kvuli prostoru. Stejne v tomhle veku bude spis u tebe a hrat si se vsim moznym.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2103 příspěvků 6 inzerátů 28.01.19 20:20

@Markii2 teepee je nejlepsi ;) dostala ho k prvnim narozeninam a strasne se v nem vyblbne,ze se treba schovava a bafeme na sebe a nebo si tam jde jen tak odpocinout :) trochu jsem si rikala,jestli to neni zbytecne,ptze ta investice nebyla zrovna mala,ale po skoro ctyrech mesisich musim rict,ze koupe vubec nelituji a navic je to vec,ktera ji vydrzi az treba do sesti let ;) uz se tesim az budeme kupovat kuchynku a podobne veci,mame velky barak,ale mista mi prijde,ze je malo :mrgreen:

tininas
Ukecaná baba ;) 1647 příspěvků 28.01.19 20:22
@Markii2 píše:
Jak tak ctu je to vsude stejne… Pokoj nepokoj chaos je hlavne v obyvaku :lol: … Ja ji chci udelat proste nejake misto co je jenom jeji a vypada jakztaz … Je mi jasne ze hracky budou vsude, ale treba az se to vecer uklidi tak by to mohlo vypadat nejak normalne :D

Tak to doporučuji takový ten dětský stan. :)

Kluci ho mají a hrají si tam, ale je jim už 2 a 3 roky.

axlpol
Závislačka 2759 příspěvků 89 inzerátů 29.01.19 17:17

@j.a.n.i1 …tak mě by mrzelo, že dítěti nemůžu vytvořit pokojík, kde má svou postel, své hračky…svoje prostředí, dětský svět, kde to bude jen jeho, nejen koutek. :nevim: děti chodí spát dříve než my, mají svém pokoji soukromí, klid…ale to je asi každého věc jak to cítí. …a jako 18ti měsíční mi sice byli v patách,ale hračky byly vždy jen v pokojíku.Nenosili je sebou,ale ve 2+1 člověk není nikdy sám :D at jsem kde jsem, stačí dva kroky a už na dítě vidím nebo ono na mě.Každé dítě je jiné,každý rodič to má nastaveno jinak.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >