Máte někdo malého dvouletého vzteklouna?

116
15.9.20 08:02

Maly dvoulety vztekloun????

Ahoj, mate nekdo take doma maleho vzteklouna, jak resite pripadne…? :) Hazeni a bouchani s vecmi a podobne…dekuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
116
15.9.20 08:17

Ditko si neumi hrat samo

Plus jestli nekdo resite, ze si vase ditko velmi malo samo hraje…v kolektivu to neni problem, kdyz vidi ostatni deti, tak si take hraje, ale sam se velmi malo zabavi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10279
15.9.20 08:42

2-3r je vztekla faze vyvoje. Idealne resit s nadhledem a v klidu. Zejmena ze syna se uderem 26m ze dne na den stal previt nejvyssiho kalibru. Preslo ho to. A nehraci deti mam tri. V tomto ohledu mohu tak maximalne poznamenat, ze prezit se to da, ale obcas bych je nejradsi utloukla :mrgreen::hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12674
15.9.20 08:48

Samozrejme, vitej v obdobi vzdoru. Fyzickym projevum (hazeni, bouchani) se snazim zabranit hlavne fyzickou blokaci a odebranim hazenych veci, jinak se snazim aplikovat vysokou davkou trpelivosti a vedomi, ze to prejde :mrgreen: (Uz mam druheho dvouletaka).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12674
15.9.20 09:11

@Barlem : taky normalni, hlavne u prvnich deti, kdyz jsou samy. Vidim ten rozdil u druhatka, jednak jsem mu proste nemohla byt za zadkem furt jak prvnimu, plus toho prvniho vidi, tak si tu zabavu podstatne lip hleda sam. Prvni se spis zabavoval tak, ze delal veci se mnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10279
15.9.20 09:20

@beruska9 U nas treti dite stejne nemozne v samozabave jako prvni… Neco budou geny. Prostredni si sice taky sam moc nehraje, ale umi se bimcat a neprudit :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12674
15.9.20 11:37

@Hobitka : jako jo, moje druhatko je celkove uplne jina povaha, ale co pozoruji kolem sebe, tak jako tendence, samozrejme s vyjimkami, jako u vseho, mi druhatka/dalsi pripadaji samostatnejsi. Ale urcite bude zalezet na diteti ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama