Jak často jste kojily když bylo Vaším malým 4měsíce?

5.12.19 15:39

Malý nenasyta

Ahoj maminky jak často jste kojily když bylo Vaším malým 4měsíce. Malý nekontrolovatelně přibírá a Dr mi pořád nadává ať prodloužím intervaly mezi kojením, problém je ten, že malý vyvádí jako pominutý. Jak často vyžadovaly Vaše děti kojit? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5.12.19 15:46

Po 3 hodinach, ale s nocnim klidem. Kazdopadne ve 4 mesicich vecer rval (asi spurt) a ja mu zacala davat na noc kasi, pac se mi nejak nerozteklo mliko. Kolik vazi, ze je to takovy problem? Jestli je jen kojen, tak mu to nemuze skodit, ne :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3066
5.12.19 15:51

Naše skoro čtyřměsíční popelnice nevydrží bez jídla dýl jak 2 hodiny. A to ani v noci. Ale pribira normálně, jen dr občas podotkne, že evidentně papa dobře :) faldiky má pořádný, ale abych ji kvůli tomu držela hlady, ve 4 měsících? Však ona to vybeha, až se začne. hybat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10319
5.12.19 15:53

Já vždy dodržovala alespoň ty dvě hodinky rozestup, spíš 3. A v noci v tomto věku jen jedno kojení. Obě děti byly taky žravé, ale řešila jsem to zabavením, kočárkem, spánkem apod., aby se interval prodloužil. Na každé kníknutí jsem prso rozhodně nevytahovala, protože kdyby jo, měly by 20kg v půl roce :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54472
5.12.19 15:56

@Elisabeth118 můj měl ve 4 mesicich 8.80 kg…kojený…přes den jak kdy…ale bylo leto, pil častěji…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3066
5.12.19 16:02

@unuděná tak máš asi zázračně děti, ale ta moje, když má hlad, tak na nějaký zabavení, kocarek, chování apod. pěkně prdi. Proste na hlad je prso. A to rozhodně neznamená, že bych ji ho cpala při každém kniknuti. Ve 3 měsících vážila 5,6 kg, takže žádný obr. Ale i kdyby, hlady ji řvát nenechám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.12.19 16:02
@PaníKadrnožková píše:
Po 3 hodinach, ale s nocnim klidem. Kazdopadne ve 4 mesicich vecer rval (asi spurt) a ja mu zacala davat na noc kasi, pac se mi nejak nerozteklo mliko. Kolik vazi, ze je to takovy problem? Jestli je jen kojen, tak mu to nemuze skodit, ne :think:

Moje kamaradka asi kojila smetanu, protoze jeji dcerka mela na 6 mesicich neskutecnych 11kg. Byla tak tlusta, ze ji kamaradka sotva narvala do obleceni, na nochach 4nasobne faldy a na tvarich tukove kapsy, ktere ji jako „stekaly“ po tvarich a vypadalo to, ze miminko je z vosku a rozteka se.

Neco tak absurdniho jsem v zivote nevidela. Pritom mala byla pouze kojena, nic jineho.

Jinak, vyrostla z toho. Je sice nadale takova baculatejsi, ale rozhodne neni absurdne obezni.

• Nahlásit
  • Citovat
5586
5.12.19 16:04

@Elisabeth118 co je to nekontrolovatelne pribira? To je u kojenyho ditete nesmysl. Ja kojila vzdycky jak chteli kluci. Kazdej se narodil jinak velkej - pulkilovy rozdily- a pribirali vsichni stejne prvni pulrok, kilo za mesic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1107
5.12.19 16:05

Moje 4 měsíční má 8 kilo a 67 cm. Kojím jenom jednou, max. dvakrát v noci jinak je na UM a to vypije 180 ml po 3 hodinách. Vyloženě faldová není, je prostě velká. A řvát ji hlady fakt nenechám. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10319
5.12.19 16:07
@chaela píše:
@unuděná tak máš asi zázračně děti, ale ta moje, když má hlad, tak na nějaký zabavení, kocarek, chování apod. pěkně prdi. Proste na hlad je prso. A to rozhodně neznamená, že bych ji ho cpala při každém kniknuti. Ve 3 měsících vážila 5,6 kg, takže žádný obr. Ale i kdyby, hlady ji řvát nenechám.

No jasně, že když je hlad, nakojím. Jenže po hodině hlad není. Ne ve 4m. To je o zvyku. Takhle často se může kojit novorozenec, starší kojenec už by měl být schopnej se pořádně najíst, aby nějakou dobu vydržel. A čím déle vydrží, tím víc potom vypije a tím déle zase vydrží, je to uzavřený kruh. Časté kojení jsem akceptovala jen ve velkých hicech u plně kojeného miminka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.12.19 16:20

@Elisabeth118 obě děti (mladší stále kojím má 10 měsíců 9,2kg a 76cm) jsem kojila v jakémkoli věku na požádání. Dceru kojím x krát za noc a přes den taky nevím :lol: stejně jako navážím dětem jidlo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.12.19 17:38

@PaníKadrnožková Mě nepřijde že je tlustý.8,5kg a 68 cm. Jenže Dr se koukne do nějaké tabulky a tam má křivku a jak není v průměru už je zle. Já na to prdím když má hlad kojím. Jen mě zajímalo jak to měli nebo mají jiné maminky a zase tolik se neliším. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.12.19 17:39

@chaela Tak to je jako přes kopírák taky mám 2 hodinové intervaly a to i v noci akorát ta Dr prudí :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.12.19 17:42

@Tarjei to je doktorčino spojení,,nekontrolovatelně přibírá” prostě jen není c jejich grafech a tabulkách na průměru a už je vše špatně. Neřešim to a hlady netrápím když chce, tak kojím. Je. Mě zajímalo jak to mají, nebo měli ostatní :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5586
5.12.19 17:51

@Elisabeth118 no. uplne stejne..mne neco podobnyho rekla dr u nejmladsiho, kterej byl nejmensi. U nejstarsiho jina dr-to je pekny mimino, hotova vazba :D a u prostredniho starej pan doktor - vy byste ukojila trojcata to jsou prirustky. A pak u nejmladsiho jina detska-sidte ho s tim kojenim, nejak moc pribira. A ja ano pani doktorko a v duchu tvl ty jsi krava :lol: a kojila jsem dal jak dite chtelo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama