Režim 6 měsíčního miminka

5.12.19 09:00

Režim 6 měsíčního miminka

Ahoj maminky, 7.12 máme ukončí 6 měsíc budeme začínat 7. Chtěla bych se zeptat jaký máte režim a co takhle vaše štěstí papaji. Mě se prcek budí okolo 6h na jidlo vypije 150ml, poté ještě na hodinu usne. V půl 9 mi chodí ještě spinkat tak cca na půl hodiny maximálně. V mezi 9-10 dávám mléko ale docela mi ho začíná odmítat nechce ho a plive. Když dám přesnídávku sní ji celou. Poté jdeme na procházku kde povětšinou spinká Mezi 12-13h má příkrm zatím mu domácí strava nechutná ale zkoušíme každý týden dát domácí zatím bezúspěšně. Okolo 14h jdeme na procházku. 15-16 dávám přesnídávku nebo banán nebo jablíčko. Občas si jde okolo 17 lehnout spí max pul hodiny. Mezi 18-19 hodinou koupeme pak dostane mlíčko nebo kaši vypije 180ml a jde spát. Samozřejmě se mi budí v noci někdy ve 12 někdy v půl 2 vypije 150 a spí dál. Samozřejmě mezi jídly dostává pití většinou čaje nebo ovocné šťávy ředěné vodou. Jaký režim mají vaši ratolesti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5.12.19 09:14

My uz mame ukonceny sesty mesic. Mala se mi budi 6:30-7:00 (dnes vyjimecne spala az do osmi). Dam UM 165ml, pak si hraje a ja mezitim uklidim. Kolem 10-11 davam ovocnou presnidavku + vodu nebo stavu. Na obed (13h) mame zeleninovy prikrm. Odpoledni svaca (16h) zaciname davat kasi nebo presnidavku + UM. Koupeme kolem pul sedme a po sedme davam do postylky, dam ji ovocnou kapsicku (vetsinou sni 1,5), protoze mliko mi uz moc vecer nechce, odkopava mi ruky. A pak usne sama a spi celou noc bez jidla. Jinak pres den chce spat vetsinou tak hodku pred jidlem, takze vzdy pred svacou, obedem a svacou uspim v ruce a spi mi pokazde asi 40 minut. Ven chodime vetsinou az po obede, nekdy i po dopo svacine.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13739
5.12.19 09:40

Mám o měsíc staršího, žádný pevný režim nemá. Ráno vstáváme kolem 7, dá si presnidavku, pak si hraje, já něco dělám doma, nebo jdeme ven. Po poledni oběd, pak vyzvedavam staršího ze školky, pak si děti hrajou spolu, jak pride chlapa z práce tak si malého přebírá on, kolem 7 koupání, pak večeře a kolem 8 chodí spát, někdy i dyl. Přes den toho moc nenaspi, sem tam nějakou půl hodinku v kočáru nebo houpatku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.12.19 09:48

A dáváte dětem nějaké jogurty? Říkali mi když odmítá mlíčko mám pomalu zařadit jogurty jen nevím jaké bych měla malému dávat :see_no_evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.12.19 09:56

@NiRezek Me bylo receno od pediatricky az kolem 7.-8. mesice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.12.19 09:58
@Džejn2905 píše:
@NiRezek Me bylo receno od pediatricky az kolem 7.-8. mesice.

Mě právě pediatrička řekla začínajícím 7 měsícem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84
5.12.19 10:24

Náš malej má kolem 8-9 mleko. Okolo 10 jsem spinkat, spí cca hodinu a půl. Kolem 12 má zeleninovo masový příkrm, pak si hraje. Potom jde zase spinkat kolem 13-14 hodiny někdy až na 2 hodiny. Pak má ovocnou svačinu (banán, jablko…) jdeme ven, tam si zase zdrimne a když přijdeme dostane kaši, pak kolem 19 hodiny koupeme, dostane mlíčko a jde spinkat. Vzbudí se kolem 5 na mlíčko a pak spinká do 8-9 hodiny. :)
A jogurty mám podle doktorky dávat až kolem roka :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
451
5.12.19 14:41
@NiRezek píše:
A dáváte dětem nějaké jogurty? Říkali mi když odmítá mlíčko mám pomalu zařadit jogurty jen nevím jaké bych měla malému dávat :see_no_evil:

Bily jogurt Hollandia nebo bily recky jogurt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama