Muze to byt zoubek? Ctyrmesicni miminko

Anonymní
4.12.19 14:18

Muze to byt zoubek? Ctyrmesicni miminko

Ahoj, mam doma ctyrmesicni miminko, od vcera hodne breci, uz asi 14 dni slinta a kouse si pesticku. Objevila jsem na dasnicce bily hrbolek, je mozne, ze je to uz prvni zoubek? Je to vlevo dole.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4496
4.12.19 14:19

Nooo, ja bych rekla, ze mozna jo ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14376
4.12.19 14:24

Vypadá to tak :D naší malé už bíle prosvítají, čekám je každým dnem. Jsou jí 4,5 měsíce. Doktorka je viděla už na dvouměsíční prohlídce. Alespoň to budete mít dřív za :D sebou

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
381
4.12.19 14:25

No možný to je :-) jen se připrav, že to může pěkně dlouho trvat, než ten zub tu dáseň prorazí ven…aspoň u nás to teda trvá dost…ale jak se objeví venku, už je to pak lepší, i když pak leze taky dlouho…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1902
4.12.19 15:07

Myslím, že to zoubek je :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2015
4.12.19 15:17

Ja je vidím i uprostřed :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
807
6.12.19 20:20

Určitě je to možný, nam uz prosvítaly spodni jedničky ve 3,5 měsíci. Všimla jsem si náhodou, kdyz malá plakala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
355
26.5.21 11:53

Může jít o zoubek?

Ahojky maminky. Poslední tři dny jsou náročné, alej měl i zvýšenou teplotu a chtěla bych se zeptat zda by se mohlo podle fotecky jednat o zoubek. Moc děkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
mackA159
26.5.21 12:01

Ani, dolní jednička oteklá. Může se však prořezat až za několik měsíců…nebo za pár dní.

  • Citovat
  • Upravit
355
26.5.21 12:05

Koukam, ze zakladatelka psala o 4 mesicnim miminku. Nam uz bude skoro 8 mesicu 🤦‍♀️ a porad nikde nic

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
355
26.5.21 12:05

Moc dekuji za odpoved 😘

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77554
26.5.21 12:11

@Nikola2395 ano, na první fotce je docela zřetelně zoubek pod dásní vidět

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
26.5.21 12:27

@Nikola2395 jo, jo, vidím tam zoubek.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
950
26.5.21 12:31

Dcera měla první zub ve 3měsících. Takže to možné je.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
355
26.5.21 13:00

A mile maminky. Nevite co jsou ty bile tecky na dasni?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek