Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Vypadá to tak
naší malé už bíle prosvítají, čekám je každým dnem. Jsou jí 4,5 měsíce. Doktorka je viděla už na dvouměsíční prohlídce. Alespoň to budete mít dřív za
sebou
No možný to je
jen se připrav, že to může pěkně dlouho trvat, než ten zub tu dáseň prorazí ven…aspoň u nás to teda trvá dost…ale jak se objeví venku, už je to pak lepší, i když pak leze taky dlouho…
Určitě je to možný, nam uz prosvítaly spodni jedničky ve 3,5 měsíci. Všimla jsem si náhodou, kdyz malá plakala.
Ahojky maminky. Poslední tři dny jsou náročné, alej měl i zvýšenou teplotu a chtěla bych se zeptat zda by se mohlo podle fotecky jednat o zoubek. Moc děkuji
Ani, dolní jednička oteklá. Může se však prořezat až za několik měsíců…nebo za pár dní.
Koukam, ze zakladatelka psala o 4 mesicnim miminku. Nam uz bude skoro 8 mesicu 🤦♀️ a porad nikde nic
@Nikola2395 ano, na první fotce je docela zřetelně zoubek pod dásní vidět
Ahoj, mam doma ctyrmesicni miminko, od vcera hodne breci, uz asi 14 dni slinta a kouse si pesticku. Objevila jsem na dasnicce bily hrbolek, je mozne, ze je to uz prvni zoubek? Je to vlevo dole.