Malý proud studené vody

80
7.5.16 08:08

Malý proud studené vody..?!Prosím radu

Dobrý den maminky, ženy, slečny,
Prosím o radu jestli by mi někdo mohl poradit. Nebo máte doma manžela, přítele který je z oboru..
Bydlíme v rodinném domě, kde máme koupelnu dole v přízemí a v prvním patře. Dole vše OK.
Nahoře v koupeně mi u umyvadla teče normálně teplá voda, ale studená jen čůrkem. Už tak 6× jsem to řekla manželovi..už mě to nebaví, pořád se opakovat a připomínat.. Poradí mi prosím někdo čím to může být že bych to opravila sama?
Děkuji za každý názor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Annapavelkovaml
7.5.16 08:27

@Mircienka Holka zlatá to asi sama neopravíš, to vypadá na špatný tlak čerpadla nebo zanesené trubky…

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
5464
7.5.16 09:04

@Mircienka Mám podobný problém. V přízemí vše OK, ale v patře mi teče voda slaběji, jakmile se pustí voda v přízemí, v patře „jen čůrá“. Manžel mi říkal, že je to čerpadlem. Nějak moc to nehrotím, ale když potřebuji nahoře pustit vodu, a dole se napouští vana, tak vyloženě zuřím :zed: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29365
7.5.16 09:35

@Mircienka máte kohoutky dole pod umyvadlem, jak jsou přívody do baterie? U nás se to dá regulovat přímo tam…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
802
7.5.16 10:42

Instalatera, pokud manžel neni z oboru, at to jeste nepokazi :lol: taky bych to videla v cerpadle, ale to by špatne tekla podle me i ta tepla…fakt at na to mrkne instalatér :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
7.5.16 15:24

A jéje tak to budu muset asi pořád opakovat a žadonit o opravu:-(Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
7.5.16 15:25

No to bych také zuřila. U nás když se manžel dole sprchu je a já nahoře koupu nebo si myji vlasy tak to mě rázem začne ledová a já ječím že mi berte vodu..tterka

Příspěvek upraven 07.05.16 v 15:29

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
7.5.16 15:28
@iizabela píše:
Instalatera, pokud manžel neni z oboru, at to jeste nepokazi :lol: taky bych to videla v cerpadle, ale to by špatne tekla podle me i ta tepla…fakt at na to mrkne instalatér :palec:

Tady je asi naprostá pravda, také je mi divné že ta teplá teče úplně normálně..na čerpadlo se mi to nezdálo, ale asi raději ten instalatér..manžel není z oboru..:-( A kdyby byl to už by to měl na talíři…děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23078
7.5.16 17:02

My měli zarostlou baterii. Zkoušeli jsme to vyčistit, ale až po úplném vyměnění to bylo dobré. A bylo to u dřezu, tak si to dovedeš představit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37158
8.5.16 06:35
@Aries6 píše:
My měli zarostlou baterii. Zkoušeli jsme to vyčistit, ale až po úplném vyměnění to bylo dobré. A bylo to u dřezu, tak si to dovedeš představit…

hadam, ze to by ji netekla ani tepla- u baterie zustavaji bordely v tom sitku - perlatoru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23078
8.5.16 09:25
@Pudloslava píše:
hadam, ze to by ji netekla ani tepla- u baterie zustavaji bordely v tom sitku - perlatoru.

Nene, nám netekla jen studená. Teď mi tady chlap říká že byla zarostlá spojka mezi hadicí a trubkou do zdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
8.5.16 12:41
@Aries6 píše:

No tak tohle kdybych měla u dřezu tak to bych se zbláznila..takže okoukané ještě baterii aha díky moc za nápad:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23078
8.5.16 13:04
@Mircienka píše:
No tak tohle kdybych měla u dřezu tak to bych se zbláznila..takže okoukané ještě baterii aha díky moc za nápad:-)

Jak píšu výše, byla to jakási ta spojka. Ale baterii jsme taky vyměnily. Byla tam už před 10 let a máme tady hodně tvrdou vodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
8.5.16 15:26
@Aries6 píše:
Jak píšu výše, byla to jakási ta spojka. Ale baterii jsme taky vyměnily. Byla tam už před 10 let a máme tady hodně tvrdou vodu.

No tady už taky bude min. 15 let. Jo tak ani nevím že tam nějaká spojka je. Asi to opravdu bude chtít instalatéra..díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
8.5.16 15:27
@Regina Hero píše:
@Mircienka máte kohoutky dole pod umyvadlem, jak jsou přívody do baterie? U nás se to dá regulovat přímo tam…

Ty tam jsou a to manžel zkoušel je nějak otočit ale to nepomohlo.:-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat