Malý rám na cyklosedačku?

4874
16.4.09 14:40

Malý rám na cyklosedačku?

Ahoj vespolek, koupila jsem si pouzitou cyklosedacku Hamax Kiss bez navodu. Dneska jsem si ji namontovaĺa na kolo a mam veliky problem. Sedacka mi sedi cca 8 cm nad zadnim kolem a na nerovnostech propruzi tak, ze drhne o kolo..... Drzak mi vys namontovat nejde…Asi mam kratkou sedlovku diky malemu ramu… Nikde jsem ale necetla, ze by se sedacka dala pridelavat na kola s velikosti ramu od (ja nevim)… Nemate to prosim nekdo napsane v original papirech? Nevim, co s tim, nove kolo kupovat nechci (stejne by to nic neresilo velikostne) a muzovo je mi velke :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14079
16.4.09 14:50

Řešila jsem podobný problém a ukázalo se, že mi nedrhla sedačka, ale ten šroub, co s ním byla přidělaná do držáku. Pro jistotu jsem s tím zajela do prodejny, kde jsem to kupovala a pán mi velice ochotně ten šroub zkrátil (byl fakt zbytečně dlouhý) - to kvůli záruce, aby mě nenařkli z neodborné manipulace.
Zkus se podívat, jestli je to opravdu celý sedák, co drhne, nebo jen nějaká jeho část.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4874
16.4.09 21:28

Milli, diky za odpoved, je to fakt sedacka jako celek…ale muz na to koukal a pry se to da posunout jeste o cca 5 cm vys, kdyz se odepne lanko razeni a pak se tam zas pridela…ale bojim se, ze to bude stejne malo… Klara ma jen 9 kg a uz to dost pruzi, tak to nechci videt, az bude tezsi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama