Mám chuť od všeho utéct

Anonymní
21.8.20 22:59

Mám chuť od všeho utéct

Zdravím, nečekám tady žádnou radu, ale spíš jsem se chtěla vypsat. Mám chuť se na všechno už vykašlat a nevím, třeba se zahrabat někam pod zem…
Měla jsem dokonalý život. Krásnou svatbu, krásný dům, pro okolí dokonalého manžela, pak se nám narodilo i krásné dítě. Vlastně oni si všichni kolem mě asi myslí, že mám dokonalý život, ale jsem nešťastná.
Naše problémy začaly po tom co se nám narodilo dítě. Manžela rodinný život až tak nebavil a našel si milenku. No, já mu sice zabalila kufr, ale po 3/4 roce jsem mu ho zase vybalovala, protože ho stála neskutečný majlant.
V zachování životní úrovně mě i syna, jsem se rozhodla, s ním dluhy zaplatit, stejně jako mu platit střechu nad hlavou. Ty dluhy by jinak spadly i na mě a je lepší, když je platí. Jsem si jistá, že jinak by se na to vykašlal. Pracuje, ale to dá tak na dluhy, které si udělal kvůli ní. Splácí je už přes rok a třičtvrtě toku ještě bude. Mezitím jsem mu ze svých úspor vyplatila i dvě exekuce, za nějaké pokuty, které chlapec zapomněl zaplatit.
Po mateřské jsem si našla naštěstí super práci a víte co? Mě v zásadě nevadí, že ho živým a že na ten srab, do kterého nás dostal, doplácím. Mě vadí to jak je nevděčný. Funguji jak pokladnička a nikdy jsem za to neslyšela ani děkuji. Je to pro něj naprostá samozřejmost a ještě si dovoluje mě věcně kritizovat. On je buď v práci nebo se válí u televize a nehne prstem. Sex jsem letos měla jednou a víc ho nehne, protože i na to je moc líný a mluvit se s ním nedá.
Nic jsem mu nevyčítala, jen pořad otevírala peněženku, ale už mě to nebaví.
Myslela jsem, že budu mít konečně normální život, ale nemám. Syn je neskutečně rozmazlený a jemu to snad vůbec nevadí. Naopak ho rozmazluje dál a dál. Jenom chodím vydělávat na to, aby se manžel se synem měli dobře a já si reálně nekoupím nic, protože když všechno včetně hypotéky táhnu sama, už není z čeho.
Nevím jestli jsem tak blbá, naivní nebo strašná, ale já už nemůžu. Mám pocit, že manžel i syn ze mě mají jen dobrý den. Chtěla jsem jen normální život Pro mě i syna. Dvě děti, občas pohladit, aby mě měl někdo rád, ale mám pocit, že jsem si vzala nevděčného parazita a že můj syn bude stejný.
Nevím co dělat. Jednou mám chuť se na všechno vykašlat a utéct od syna i manžela někam daleko. Po druhé si říkám, že kdybych nebyla už vůbec, měla bych svatý klid a oni moji pojistku.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
870
21.8.20 23:04

No jo, tak jsi se vypsala a je Ti lépe. Tady necekas y tak Ti žádnou nedám. Každý svého štěstí strůjcem… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3565
21.8.20 23:08

Máš naloženo. Je mi tě líto, ale oni se chovaji jen tak, jak dovolíš. Jsi hlava rodiny, tak jim nastav pravidla. Manžel potrebuje tvoje peníze, tak ho zacni vydírat. Nic jinýho si nezaslouží. A syna vychováváš snad i ty…Musíš v sobe najit sílu, prasknout do stolu a dusledne trvat na dodrzovani pravidel. Kdyz to nezvladnes, tak to radši odejdi. Prodejte dům a jdete kazdy po svém…Ja osobne bych s nemehlem čas neztracela ani vterinu. Cas je tady na tom světě mi drahý. Chci být vedle nekoho, koho miluji a on miluje mě a ne vedle někoho, kdo mi akorat zpusobuje pocit, že je lepsi se jít zabít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15336
21.8.20 23:13
@Anonymní píše:
Zdravím, nečekám tady žádnou radu, ale spíš jsem se chtěla vypsat. Mám chuť se na všechno už vykašlat a nevím, třeba se zahrabat někam pod zem…
Měla jsem dokonalý život. Krásnou svatbu, krásný dům, pro okolí dokonalého manžela, pak se nám narodilo i krásné dítě. Vlastně oni si všichni kolem mě asi myslí, že mám dokonalý život, ale jsem nešťastná.
Naše problémy začaly po tom co se nám narodilo dítě. Manžela rodinný život až tak nebavil a našel si milenku. No, já mu sice zabalila kufr, ale po 3/4 roce jsem mu ho zase vybalovala, protože ho stála neskutečný majlant.
V zachování životní úrovně mě i syna, jsem se rozhodla, s ním dluhy zaplatit, stejně jako mu platit střechu nad hlavou. Ty dluhy by jinak spadly i na mě a je lepší, když je platí. Jsem si jistá, že jinak by se na to vykašlal. Pracuje, ale to dá tak na dluhy, které si udělal kvůli ní. Splácí je už přes rok a třičtvrtě toku ještě bude. Mezitím jsem mu ze svých úspor vyplatila i dvě exekuce, za nějaké pokuty, které chlapec zapomněl zaplatit.
Po mateřské jsem si našla naštěstí super práci a víte co? Mě v zásadě nevadí, že ho živým a že na ten srab, do kterého nás dostal, doplácím. Mě vadí to jak je nevděčný. Funguji jak pokladnička a nikdy jsem za to neslyšela ani děkuji. Je to pro něj naprostá samozřejmost a ještě si dovoluje mě věcně kritizovat. On je buď v práci nebo se válí u televize a nehne prstem. Sex jsem letos měla jednou a víc ho nehne, protože i na to je moc líný a mluvit se s ním nedá.
Myslela jsem, že budu mít konečně normální život, ale nemám. Syn je neskutečně rozmazlený a jemu to snad vůbec nevadí. Naopak ho rozmazluje dál a dál. Jenom chodím vydělávat na to, aby se manžel se synem měli dobře a já si reálně nekoupím nic, protože když všechno včetně hypotéky táhnu sama, už není z čeho.
Nevím jestli jsem tak blbá, naivní nebo strašná, ale já už nemůžu. Mám pocit, že manžel i syn ze mě mají jen dobrý den. Chtěla jsem jen normální život Pro mě i syna. Dvě děti, občas pohladit, aby mě měl někdo rád, ale mám pocit, že jsem si vzala nevděčného parazita a že můj syn bude stejný.
Nevím co dělat. Jednou mám chuť se na všechno vykašlat a utéct od syna i manžela někam daleko. Po druhé si říkám, že kdybych nebyla už vůbec, měla bych svatý klid a oni moji pojistku.

Nechápu, když máš penize tak odejdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1221
21.8.20 23:13

Me by zajimalo, kde zenska po materske pracuje, kdyz vydela na barak, na manzelovy exekuce a jeste na roznazlovani syna :palec:…to ses fakt dobre, ze kompletne vsecko tahnes sama 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.20 23:19

@kalie táhnu bohužel. Dělám ve specifickém sektoru, kde ty příjmy jsou. Měsíčně přinesu do domácnosti kolem 35-40tisic. Když odešel za ní, vrátila jsem se do práce, ještě při rodičovské, jinak bych to sama neutáhla. Na syna ani nic jiného, mi tehdy nepřispěl. Bohužel to není dost na to, abych platila dál dům i nějaký podnájem. Ty exekuce byly na 13 a 8 tisíc, takže nic velkého. Ty velké dluhy si splácí ze svého platu a ještě 3/4roku bude. Plat má proti mě poloviční a zůstává mu tak 5tisic na měsíc, víc ne.

• Citovat
  • Nahlásit
60334
21.8.20 23:27
@Anonymní píše:

Jak dovolíš, aby se k tobě chovali, tak je ti to vráceno.. Nechápu, proč jsi ho vzala zpět. Raději bych zaplatila půlku a sama, než se morit s pitomcem na krku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.20 23:28

@Bubla Bůčková to jsem plánovala, respektive jsme o tom mluvila a bylo mi řečeno, že přestane ty svoje dluhy platit… Taky po mě chtěl vyplatit 3 miliony z domu, který platím výhradně sama, když jsem mu řekla, že by mohl zase odejít.

• Citovat
  • Nahlásit
42839
21.8.20 23:29
@Anonymní píše:
@kalie táhnu bohužel. Dělám ve specifickém sektoru, kde ty příjmy jsou. Měsíčně přinesu do domácnosti kolem 35-40tisic. Když odešel za ní, vrátila jsem se do práce, ještě při rodičovské, jinak bych to sama neutáhla. Na syna ani nic jiného, mi tehdy nepřispěl. Bohužel to není dost na to, abych platila dál dům i nějaký podnájem. Ty exekuce byly na 13 a 8 tisíc, takže nic velkého. Ty velké dluhy si splácí ze svého platu a ještě 3/4roku bude. Plat má proti mě poloviční a zůstává mu tak 5tisic na měsíc, víc ne.

Vydrž toho 3/4 roku a po oddlužení - aby sis byla jistá, že nesplácené dluhy nespadnou na Tebe, fofrem od něj.
Při tom prvním rozchodu jsi udělala chybu, že jsi se nerozvedla - tak ji teď neopakuj.
Protože asi je Ti jasné, že s touhle ozdobou gauče se štěstí nedočkáš - a nikdy si nebudeš jistá, kde nasekal další dluhy, jejichž polovina je Tvoje.
Drž se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.20 23:29

@martina.se nevím asi proto, že kdysi jsem si myslela, že je normální a chtěla jsem pro syna úplnou rodinu.

• Citovat
  • Nahlásit
41923
21.8.20 23:30

Chlapovo svoboda končí tam kde začíná ta tvoje. Zahnal tě do kouta, syn je malý a jde tou jednoduchou cestou po vzoru tatínka.
Nemyslim si, že tudy vede cesta. Sedla bych si s chlapem a důrazně řekla kde jsou hranice. Pokud by je ne respektoval, podala bych žádost o rozvod a to co nejrychleji - bála bych se, že se situace bude opakovat a budu platit další dluhy.
Za mě tohle není chlap pro život. Ne kvůli tomu kolik vydělává, ale kvůli tomu, že dokáže zadluzit rodinu a chovat se jak hovado

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.20 23:30

@sirikit takový nějaký mám plán. Zaplatí to a okamžitě jdu rozdělit SJM, aby jeho dluhy byly jen jeho, protože rozvod není hned.

• Citovat
  • Nahlásit
42839
21.8.20 23:32
@Anonymní píše:
@Bubla Bůčková to jsem plánovala, respektive jsme o tom mluvila a bylo mi řečeno, že přestane ty svoje dluhy platit… Taky po mě chtěl vyplatit 3 miliony z domu, který platím výhradně sama, když jsem mu řekla, že by mohl zase odejít.

Na koho je ten dům psaný?
Protože ono je fuk, kdo ho reálně platí (předpokládám hypotéka), manželství je v tomhle past. Jestli ho máte v SJM, opravdu je polovina jeho.
Zvažovat pečlivě, komu to „ano“ řeknete, zvažovat! :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.20 23:36

@sirikit obou bohužel. Já uz bych mu ten barák i nechala, ale vím, že ho nikdy nebude mít z čeho platit a stejně tak mě nenechá ho prodat, dokud mu to nenařídí soud. Proto chci nejdřív rozdělit SJM, pak až rozvod a majetek. Nebudou mě ohrožovat jeho budoucí dluhy a soud to s domem rozhodne za nás.

• Citovat
  • Nahlásit
42839
21.8.20 23:36
@Anonymní píše:
@sirikit takový nějaký mám plán. Zaplatí to a okamžitě jdu rozdělit SJM, aby jeho dluhy byly jen jeho, protože rozvod není hned.

Rozdělení SJM Ti musí podepsat, je Ti to jasné?
Já mám totiž něco podobného za sebou, jenom po mnohem delší době manželství, a fakt žádnej med - i když v mém případě to se štěstím dobře dopadlo. :andel:
I přes dávno rozdělené SJM mě odvokátka ujistila, že polovina manželových dluhů (o kterých jsem nevěděla a z prachů neviděla ani korunu) je moje, polovina mých úspor manžela. Supr trupr. :zed: :zed:
Tak opatrně s tímhle a nenech se ukecat, tohle manželství pro Tebe rozhodně přínosem není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama