Mam covid a doma je dusno

Anonymní
22.11.20 09:57

Mam covid a doma je dusno

Došlo i na mě. Bohužel při mé smůle jsem to chytila já, přestože jsem skoro nikam nechodila a vždy v roušce. A doma je dusno. Dostala jsem už párkrát za to vynadano. Ne, že bych to nečekala, ale… Zatím je to zacatek a bude to krutý. Většina to má doma určitě v pohodě. Je to dost velka komplikace ve všem. Má to někdo taky tak?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
324
22.11.20 10:00

Tak u mých rodičů to má mamka, brácha a jeho přítelkyně a taťka ne. Mamka je od léta na nemocenské skoro nikde nechodí a donesl to bracha z práce.. Já doufám že budou ok..mame za tři týdny svatbu s přítelem.. Teď jsem zjistila že jsem těhotná tak nechci nic podcenit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7569
22.11.20 10:00

Ze je mi spatne ne svou vinou a dostavam za to vynadano?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5611
22.11.20 10:05

Dostanes vynadany za to, ze jsi nemocna? No to mas doma dobreho kkt :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12240
22.11.20 10:06
@Anonymní píše:
Došlo i na mě. Bohužel při mé smůle jsem to chytila já, přestože jsem skoro nikam nechodila a vždy v roušce. A doma je dusno. Dostala jsem už párkrát za to vynadano. Ne, že bych to nečekala, ale… Zatím je to zacatek a bude to krutý. Většina to má doma určitě v pohodě. Je to dost velka komplikace ve všem. Má to někdo taky tak?

Vynadano za co? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15508
22.11.20 10:08

@cecetka Asi že to dotáhla domů a ohrožuje pána tvorstva, ne? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 10:10
@Monchichik píše:
@cecetka Asi že to dotáhla domů a ohrožuje pána tvorstva, ne? ;)

Přesně!

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 10:13
@PaníBovaryová píše:
Ze je mi spatne ne svou vinou a dostavam za to vynadano?

No asi svou vinou, když jsem lezla tam, kde jsem to chytla. Říkal mi, ať tam nechodím. Byl tam někdo nakažený, tak prý bylo jasné, že to tam chytli i ostatní. Mela jsem to predvidat.

• Citovat
  • Nahlásit
15508
22.11.20 10:15
@Anonymní píše:
No asi svou vinou, když jsem lezla tam, kde jsem to chytla. Říkal mi, ať tam nechodím. Byl tam někdo nakažený, tak prý bylo jasné, že to tam chytli i ostatní. Mela jsem to predvidat.

A ty si věděla, že jdeš někam, kde je někdo pozitivní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19759
22.11.20 10:17

Vynadáno za co proboha? To uz si jako nekde doma nadávají za nemoc? Fakt ta medialni masaz udelala z lidi blazny :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
780
22.11.20 10:17

Aspon víš s kym chodíš. Být tebou, co nejdřív od neho pryč. Bude hůř. A do budoucna se takový muž nehodí. No on to ani muž nebude, spiš vykastrovany samec tura domácího.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 10:20
@Monchichik píše:
A ty si věděla, že jdeš někam, kde je někdo pozitivní?

Vedela jsem o jednom. Tak 6 dní tam už nebyl. Myslela jsem, že zůstal okamžitě doma. Netušila jsem, že to chytil někdo další. Nebyla jsem v kontaktu s nikým, kdo byl v kontaktu s tím nakaženým. Byla jsem v jiné místnosti, chvilku, v roušce.

• Citovat
  • Nahlásit
51480
22.11.20 10:20

Jako jestli to mám tak, že dostanu vynadáno za to, že jsem nemocná? Ne, to fakt nemám.
Já od manžela asi tak nějak vůbec nedostávám vynadáno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15508
22.11.20 10:23
@Anonymní píše:
Vedela jsem o jednom. Tak 6 dní tam už nebyl. Myslela jsem, že zůstal okamžitě doma. Netušila jsem, že to chytil někdo další. Nebyla jsem v kontaktu s nikým, kdo byl v kontaktu s tím nakaženým. Byla jsem v jiné místnosti, chvilku, v roušce.

A ti, co s ním byli v kontaktu nešli do karantény? Hele, chytit to prostě můžeš kdekoliv…jak vidíš, rouška je naprosto k ničemu…tou se neochráníš…no asi je ten tvůj nějak přecitlivělý, ne? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24004
22.11.20 10:24

Ono je taky docela možné, že to donesl on, jen nemá žádné příznaky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat