Mám dělat druhý test?

Anonymní
18.8.20 21:24

Mám dělat druhý test?

Ahoj :mavam:
V červnu jsem vysadila HA, menstruace po posledním prášku jako vždy, další s 3denním zpožděním, a teď je to zaky zpoždění 3.den a nic. Začali jsme se snažit o mimčo hned, poslední dobou jsem se cítila ospalá, občas měla pocit na zvracení, motala se mi hlava. Dnes jsem to už nevydržela a večer si udělala test - negativní. Test byl u dr. Max jak jsou v balení po dvou. Teď nevím, zda si udělat ještě jeden test z ranní moče, nebo je to úplně zbytečné? A nebo mám čekat zda se mi MS vůbec dostaví… Abych aspoň správně fungovala :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18794
18.8.20 21:30

Tak to jsi 2 mesice bez ha, telo se muze srovnávat klidne rok, nez zas bude nejaka pravidelnost. Test si klidne udelej za par dni, ale moc bych z toho nevyvozovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4717
18.8.20 21:47

To jsou rozházené hormony. Mě dr říkal že se tělo čisti rok, ze klidně může být hooodne nepravidelna ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
179
18.8.20 22:17

Možné je vše, gyn mi říkala o případech, co otěhotněly hned. Po vysazení prášků jsem měla první cyklus, tak jak s práškama a pak už to začlo lítat. Zpoždění, ale někdy přišla MS i dřív a nebo byla slabá. Půlrok jsem to vůbec neřešila, ani testy jsem si nedělala. Po půl roce jsem si je zacla dělat, první nic a druhý měsíc, kdy jsem měla dle meho slabou MS, takže jsem to vůbec neočekávala, jsem si udělala test a ejhle, byl pozitivní :andel:

Jo a po tom půl roce jsem zacla brát Gynex od Energy, aby se mi upravila ty MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
248
18.8.20 23:05

Klasicka nepravidelna MS po vysazeni HA. Doporucuju si merit BT (bazalni teplotu) a zjistit, jak dlouhou mas lutealni fazi a kdy ovulujes. To by Te mohlo z testovani vylecit, kdyz budes vedet, co se v tvem tele deje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
19.8.20 12:09

Já vysadila HA taky.. První MS přišla normlane a pak 2 měsíce nic. A teď čekám zas :D
Je to různý… To tělo se čistí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127
20.8.20 07:28

Tak ja otehotnela hned po vysazeni HA kterou jsem brala 6 let…otestuj a uvidis… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama