Slábnoucí duch po cyklu

1
17.8.20 12:53

Slábnoucí duch po cyklu

Milé dámy, slečny a maminky. Jdu si k Vám pro radu. Před nějakou dobou jsem vysadila HA. Menstruace se nedostavila, tak jsem si udělala test. Na něm se objevil duch. Po 3 dnech jsem zkusila test znovu, ale duch je slabší. Menstruaci stále nemám, mám již týden po ní (po té očekávané). Stalo se vám to, případně máte obdobnou zkušenost? Na gydnu jsem pro jistotu objednaná, ale až na začátek září.
Přikládám i foto. Za kvalitu se omlouvám.
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7951
17.8.20 13:10

Biochemické tehotenstvi, menstruace dojde se zpožděním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.8.20 13:10

@Niki K. Ano, stalo se mi to a zhruba týden po vynechané MS jsem krvácela - přisoudila jsem to biochemickému těhotenství, na kontrole už jen dr řekla, že děloha je prázdná. Ale o dva týdny později jsem znovu otěhotněla ;)

• Citovat
  • Nahlásit
1467
17.8.20 14:10

@Niki K. stalo se mi totéž. Menstruace přišla o 10 dnů později. Šlo o biochemické těhotenství. Lékař pak jen udělal utz, zda je děloha čistá. No a další měsíc jsem opět otěhotněla. Takže držím palce :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
583
17.8.20 15:46

Tak ten druhy test mi nepripada jako duch, ja jsem testovala hodnekrat zezacatku, protoze jsem tomu nemohla uverit, a jeden den byla carka slabsi nez ten predchozi, pak zase silnejsi.. jeste testni, kdyz nedojde ms. Bud se dostavi, nebo ne, ale nehazela bych hned flintu do zita. Drzim palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
18.8.20 19:32

@Niki K. Ahoj ještě zkus testnout :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.8.20 10:42

Jsem teda těhotná?

Ahoj holky, jdu si k vám pro názor-radu.. mám 4 dny zpoždění, test jsem si dělala teď v pondělí, čili dva dny po zmeškané MS a na tom plastovém testu mi vyšla čárka, sice ne tak silná, jako ta kontrolní, ale dobře viditelná (z ranní moči hned po probuzení). Dneska jsem si dělala test, čili 4 den zpozdene MS (ne z první ranní moči) a na tech papirkovych testech mi carka vysla taky, ale podstatne slabsi.. tak nevim, co si mam myslet.. MS se stale nedostavila, ale je mi divny, ze cim delsi mam zpozdeni, tim vic mi slabnou carky.. 😁 muze to byt treba tim, ze to nebyla uplne ta ranni moc? Nebo se muze treba stat, ze mi hcg klesa a tim padem zacnu krvacet? Nebo maji papirky mensi citlivost? U prvniho tehu (zamlkly potrat v 13tt.,) jsem si delala ty testy asi az 10 den zpozdene MS a delala jsem jen ty plastove. Cim tedy myslite, ze by to mohlo byt? Nechci byt zase zklamana, takze piste co si opravdu myslite.. prihodim i fotku, abyste to videly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
19.8.20 13:31

@Dominika Králová ahoj zkus ještě testnout stejným testem z ranní moče nejlépe.. Ono každý test nemá tolik barviva a pokud bude slabší tak nejspíš dorazí ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.8.20 13:34

@Nihanin.1 zitra zkusim tim plastovym slunickem z ranní moči a uvidime.. diky😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
19.8.20 16:49

Dotaz

Dobrý den, jen se chci zeptat jestli na testu vidíte taky ducha nebo už mi hrabe? Dík za odpovědi :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7951
19.8.20 17:16

@Klaruss2 vidím negativní test. Zkus za pár dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
19.8.20 17:25

@Dominika Králová ok dej pak vědět jak si dopadla :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.8.20 08:04

Ahoj, tak se ozývám s výsledkem.. test nahoře je z dnešního rána z ranní moči. Posuďte samy. Myslím, že na to, že jsem dnes 5 den po zpoždění MS, je to celkem bledé. Sice je čárka jak kdyby “plnější”, ale myslím, že z toho asi nic nebude.. co myslíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.8.20 08:14

I když já vám nevím.. 😁koukám na pondělní test těsně po pouziti a tam ta carka nebyla skoro vidět.. a dneska byla hezky ruzova hned jak jsem ji pocurala.. 🤷🏼‍♀️ 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
20.8.20 10:56

@Dominika Králová ahoj silnější je.. To vypadá dobře :) mislim že je to na dobré cestě :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama