Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Dobrý den. Používám antikoncepční kroužek a minulý měsíc jsem si ho zapoměla zavést a zjistila jsem to až po týdnu..Měli jsme nechráněný sex tak jsem se těhotenství docela obávala a vyčkávala ms. Ale ta se nedostavila tak, jak bych čekala. Jen slabé špinění a čerstvá červená krev tak 5 min pak den špinění uplně lehké a nic víc. Lehké bolesti bricha. Těhotenské testy negativní. Dnes 15 dnů po nechráněném sexu jsem si zašla na krev a výsledkům nerozumím. Není tu někdo, kdo tomu rozumí a mohl by mi poradit? Děkuji ![]()
@Kr3weta A čemu nerozumíš? Těhotenského hormonu máš pod dvě jednotky, to znamená negativní, to znamená nejsi těhotná.
Nebyla jsem si jista jestli si to myslim spravne, nechtela jsem spekulovat, tak jsem se radsi chtela poradit s nekym, kdo tomu vic rozumi
dekuji vsem ![]()
Výsledek říká, že HCG bylo pod měřitelnou hodnotu metody (méně než 2 jednotky). Každopádně negativní.