Mám ho vyměnit za Kendamil?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.11.21 17:53

Mám ho vyměnit za Kendamil?

Ahoj holky. Moje dcerka 2 měsíční je na UM vypije už i 125 ml. Jenže poslední dny má prdíky musíme rourkovat a nebo pořád hledá pusinkou a má hlad i po 125 ml. Dáváme Nutrilon a do toho Espumisan. Napadlo mě ráno zavolat doktorce a zeptat se jí zda li můžu začít dávat Kendamil. Četla jsem na něj skvělý recenze. Děkuji za Vaše rady. Nemůžu přeci nechat malou plakat když má hlad ale nemůže jí více UM nic udělat že bych dala třeba 140 ml nebo 135?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
192
2.11.21 18:00

Dej jí kolik chce, přece ji nenecháš o hladu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
755
2.11.21 18:15

Jestli pije a má hlad, tak ji nakrm. Maximálně si potom trochu ublinkne, ale určitě bych nenechávala dítě o hladu. Nemusí jíst podle tabulek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3700
2.11.21 18:26

Mléko bych neměnila, když jí tohle sedí. Můžeš jí tím úplně rozhodit zažívání. Dej jí prostě víc mléka, když má hlad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
774
2.11.21 19:05

Zkus jí dát víc když má hlad a pokud jí UM sedí, tak raději neměň. Kendamil má dobré recenze, ale každému nemusí sednout i kvůli tomu že je to plnotučné mléko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1336
2.11.21 23:55
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Moje dcerka 2 měsíční je na UM vypije už i 125 ml. Jenže poslední dny má prdíky musíme rourkovat a nebo pořád hledá pusinkou a má hlad i po 125 ml. Dáváme Nutrilon a do toho Espumisan. Napadlo mě ráno zavolat doktorce a zeptat se jí zda li můžu začít dávat Kendamil. Četla jsem na něj skvělý recenze. Děkuji za Vaše rady. Nemůžu přeci nechat malou plakat když má hlad ale nemůže jí více UM nic udělat že bych dala třeba 140 ml nebo 135?

Kolik váží a kolik toho za den vypije? Někdy si rodiče mylně myslí, že dítě brečí hlady, ale ve skutečnosti ho z přejídání bolí bříško…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
3.11.21 12:47

kendamil

Moje mala ma pres 2 mesice a vypije nekdy 140 ml, nekdy jen 80.Prizpusobila bych to miminku. Nutrilon pry trochu betonuje, tak uvidite.Nam sedla Beba. Kendamil jsem zkousela, ale nebylo to uplne ono. Jestli chcete mam pulku plechovky a pak jednu uplne celou, jsou do unora. Kdybyste se rozhodla zkusit, tak napiste, rada prenecham za nejakou peknou cenu 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.21 16:39

@Pocahonta Dobrý den malá váží 4550 g. Má 9 týdnů. Jde o to že vždy po krmení brečí někdy ji utěším skoro hned a někdy to trvá a brečí tak jsem i zkusila rektarni rourku. Vypije 120 ml a skoro vždy stále hledá tak nevím zda li ji mám dávat víc tedy Nutrilonu nebo přejít na ten Kendamil ale nevím jak se na jiné UM přechází. Jinak malá pije v 8 ráno pak někdy i v 11 dopoledne ve 2 odpo pak kolem 5 nebo 6 a pak kolem 9 někdy i v 1 ráno a pak ve 4 ráno.

• Citovat
  • Nahlásit
1336
3.11.21 22:49
@Anonymní píše:
@Pocahonta Dobrý den malá váží 4550 g. Má 9 týdnů. Jde o to že vždy po krmení brečí někdy ji utěším skoro hned a někdy to trvá a brečí tak jsem i zkusila rektarni rourku. Vypije 120 ml a skoro vždy stále hledá tak nevím zda li ji mám dávat víc tedy Nutrilonu nebo přejít na ten Kendamil ale nevím jak se na jiné UM přechází. Jinak malá pije v 8 ráno pak někdy i v 11 dopoledne ve 2 odpo pak kolem 5 nebo 6 a pak kolem 9 někdy i v 1 ráno a pak ve 4 ráno.

Dítě plně na UM by mělo vypít 150-180 ml. na kilogram své váhy celkem za den. Ve Vašem případě mi tedy přijde, že by jí to mělo stačit, ale samozřejmě záleží na konkrétním dítěti (pokud tedy má 7 dávek) za den. Důležité u UM je nechávat alespoň 3 hodinové intervaly mezi krmeními (2 hodiny jsou minimum).
První dvě děti byly na Nutrilonu a úplně bez problémů. Třetí dítě byl ze začátku na Nutrilonu (ještě k tomu jedlík), ale pak úderem 3. měsíce si dávky začal dosti regulovat. Rozhodla jsem tedy změnit mléko, dojela jsem pixlu Nutrilonu a ihned přestoupila na Kendamil (co se týče chuti, tak Nutrilon se s ním nedá srovnávat). Maličko se to zlepšilo…
Pokud si myslíš, že má dítě hlad, tak mu dej větší dávku a uvidíš. Používej nějaké kapičky na prdíky + probiotika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.21 23:07

@Pocahonta Mockrát děkuji a mohu se zeptat kolik UM by jste tedy dávala?
Mám tedy klidně dávat 150 ml na každé krmení?

• Citovat
  • Nahlásit
1336
3.11.21 23:17
@Anonymní píše:
@Pocahonta Mockrát děkuji a mohu se zeptat kolik UM by jste tedy dávala?
Mám tedy klidně dávat 150 ml na každé krmení?

Klidně, uvidíte, kolik si vezme… Jen ale uvedu můj příklad s prvním dítětem, kdy jsem si naivně myslela, že když dám dceři na noc o dávku více mléka (bylo to v tom 2. měsíci), tak by mohla spát déle než ty tři hodiny… Byla to chyba - probudila se po cca 1,5 hodině s řevem a bolestmi břicha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat