Mám hrozný strach

Crystal87
8.1.10 09:32

Mám hrozný strach

Ahojky všem.....doufám že to tu už někdo neřešil,ale nenašla sjem to tak snad ne.
Po nějaké době se nám povedlo a na testu jsem našla vytoužené //.Jenže ouha u dr na 5+3 na uz vidět nic nebylo,ale prý těhotná jsem,jen prý jsem třeba otěhotněla později.Našel mi taky cystu 4 cm velkou.Ptala jsem se ho zda pozitivní testy nemohla způsobit cysta a prý ne,že nevylučuje HCG.Na další uz jdu za týden a hrozně se bojím aby na UZ něco bylo a taky co ta cysta.Nemáte s tím ěnkdo zkušenosti?U prvního dítěte jsem měla na UZ bijící srdíčko hned na rpvní UZ dělaném v 6+2.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1976
8.1.10 09:47

Ahojky.Já jsem měla u obou těhotnství problém s viděním.Mám sice delší cyklus,čím to je.Ale hlavně záleží na přístroji.Moje gynekoložka mi řekla,že je to špatný a druhý den na lepším utz,už viděli,jak bije srdíčko.Moc se nenervuj a vydrž do příštího týdne nebo si najdi,kde ti udělaj utz soukromě za peníze,za ty nervy mi to stálo.Byla jsem v Gennetu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17086
8.1.10 09:47

S cystou zkušenosti nemám, ale s otěhotněním ke konci cyklu jo. Byla jsem u dr. v 6+něco a nebylo na utz vidět nic, za týden už bušilo srdíčko jako o závod, měla jsem to celé těhu o týden posunuté. Prostě jsem neotěhotněla v půlce cyklu ale až nějaký 21. den. Test jsem měla pozitivní taky až asi po 10 dnech vynechání do té doby nic. Takže držím palce, je to poměrně běžné. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.10 09:49

crystal..já te znám od jinud :wink: ale neboj se, třeba si mela dýl ovulku, a pokud ti řekl žeta cysta neohrožuje tak se neboj, příští týden bude už určitei srdíčko a bude to v pořádku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29068
8.1.10 09:54

Ahoj.Já jsem měla u druhého těhotenství velkou cystu.Dokonce hrozilo,že půjdu po prvním trimestru na laparoskopickou operaci..

Cysta ale v určité fázi přestala růst a po porodu se sama vstřebala.
Ale cysta,kromě toho,že tam opravdu byla a byla vidět na ultrazvuku,mi nedělala žádné problémy,ani krvácení,bolesti.Plod byl vidět dobře.

Jinak neboj,kdyby se cysta zvětšovala,bude Tě muset prohlédnout další odbornější lékař,gynekolog nemůže o operaci v těhotenství rozhodovat sám..Udělají vše proto,abys miminko donosila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29068
8.1.10 09:55

Není ale pravda,že cysta nemůže způsobit komplikace v těhu..Může!!Jen nemůže sama o sobě způsobit pozitivní těhotenský test..

Každý problém má dvě strany a musí se zvážit rizika z jedné i z druhé..Každý případ je individuální..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Crystal87
8.1.10 10:10

Já vím to mi říká téměř každý že to bdue v pořádku,ale jáe tomu moc nevěřím …když dr nejdřív řekl že by mě měl hned poslat do nemocnice a pak že kvůli těhu to neudělá tak mě to vyděsilo…
U prvního těhu jsem takový strach neměla to jsem vše brala pozitivně jenže ted mám hrozný strach asi i kvůli samovolnému potratu v létě,aby bylo ve v pořádku.I kvůli tomu že než jsem zjistila že jsem těhu měla jsem pár dnů předtím vysoké horečky a brala jsem paralen.Také mě děsí že mě víc než u prvního pobolívá bříško.Není to taková extra bolest jen taková slabounká jako u ms ale je téměř pořád u prvního jsem to tak často neměla.Vím že sjem asi zbytečně vynervovaná,ale s manželem to miminko moc chceme je plánované(narozdíl od prvního to byla nehoda :lol: ,takže tohle od prvního neznám)

• Nahlásit
  • Citovat
Crystal87
8.1.10 10:11

jé a odkud?Já vím tohle řeším i jinde no ale jsem z toho vyděšená no:(I vzhledem k toum že první těhu byl samý problém a mám strach ted s tou cystou aby to u druhého nebylo ještě horší:(

• Nahlásit
  • Citovat
8.1.10 10:12

crystal kukni na chat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Crystal87
8.1.10 10:18
:lol: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
22163
8.1.10 10:41

myslím si že je zatím potřeba být v klidu! asi se to těžko říká… ale mě bylo vidět srdíčko taky až později a tam je i několik dní znát.. než vykoukne! s cystou nevím.. ale jak píšou holky pohlídají to!
určitě tvoje těhu proběhne v pohodě uvidíš..
držím palečky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Caty
8.1.10 11:41

AHoj a neboj. Záleží jaký má doktorka utz a taky opravdu kdy jsi otěhotněla, ono tam hrasje roli i ten den a navíc mimi můžer být třeeba prý trochu jinak natočenéí a tím pádem to srdíčko malinkatý hned vidět není, příště už bude, neboj. Já taky byla nejprve na potvrzení někdy v 5plus něco a myslela jsem, že bude srdíčko, ale nebylo, bylo až asi 8 dní na to. Hodně štěstíčka

• Nahlásit
  • Citovat
Crystal87
8.1.10 11:44

děkuju snad bude…no mě dr zarazil tí že tam neviděl nic tka nevím to nic jak si vyložit jestli jako vůbec nic jako žádný váček a tak..nevím

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama