Reklama

Mám hypotéku a chci jiný byt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 10:19
Mám hypotéku a chci jiný byt

Ahoj,
nevíte někdo jak to je? Bydlíme v byte na který máme hypotéku (ještě za starých pravidel, 100%).. ale nastěhovali se nad nás sousedi a já to proste nedávám.. ani jeden nepracuje, jsou pořad doma, večer je klid, áe přes den je to hrozny.. mám malý dítě a když je hnusne, tak nemůžu pořad trajdat venku a po hernách abych to nemusela poslouchat.. dupou, řvou po dětech, asi se tam pije, přijde mi ze to není nad nama ale vedle v pokoji.. je to od rána, třeba od sedmi, od šesti, to budej děti a řvou po nich.. vzbudí to i myho kluka, takže je pak nedospalej a na odpolední spaní chodím po venku, protože v tom hluku se spat neda.. hrozny.. ale večer kolem ty půl devátý už ke klid, občas tam teda taky mají mejdan, ale to je 3× do měsíce..
no ale teď k věci.. rada bych koupila ještě jiný byt, tento se mi prodávat nechce.. jde nějak zvýšit hypotéku? Tento nych pronajímala.. mám kamaráda, jezdí kamionem, tak by mu to nevadilo :lol: třeba se odstěhujou, byt je pekny.. ale bydlet tu nechci.. manžel o pronajmu nechce slyšet když máme vlastní byt, ale on přijde v 7 z práce a tak tu hodinu hluku nějak přejde.. ale my jsme tu cely den a to se neda.. prosím poraďte jak to je..
prosím o anonym, mám tu známe a nechci aby se ti nějak rozpovidalo, to to raději smažte, díky
Jo a už jsem zkoušela jim domlouvat, byla jsem za domovnikem. Ale je to byt v ov a binec dělají přes den tak to nikoho nezajímá.. bydli až nahoře v rohovym byte, vedle mají staryho pana co neslyší a tak jsme jediný kdo to má takhle na raně.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Keyllah
Echt Kelišová 8898 příspěvků 25.09.18 10:23
@Anonymní píše:
Ahoj,
nevíte někdo jak to je? Bydlíme v byte na který máme hypotéku (ještě za starých pravidel, 100%).. ale nastěhovali se nad nás sousedi a já to proste nedávám.. ani jeden nepracuje, jsou pořad doma, večer je klid, áe přes den je to hrozny.. mám malý dítě a když je hnusne, tak nemůžu pořad trajdat venku a po hernách abych to nemusela poslouchat.. dupou, řvou po dětech, asi se tam pije, přijde mi ze to není nad nama ale vedle v pokoji.. je to od rána, třeba od sedmi, od šesti, to budej děti a řvou po nich.. vzbudí to i myho kluka, takže je pak nedospalej a na odpolední spaní chodím po venku, protože v tom hluku se spat neda.. hrozny.. ale večer kolem ty půl devátý už ke klid, občas tam teda taky mají mejdan, ale to je 3× do měsíce..
no ale teď k věci.. rada bych koupila ještě jiný byt, tento se mi prodávat nechce.. jde nějak zvýšit hypotéku? Tento nych pronajímala.. mám kamaráda, jezdí kamionem, tak by mu to nevadilo :lol: třeba se odstěhujou, byt je pekny.. ale bydlet tu nechci.. manžel o pronajmu nechce slyšet když máme vlastní byt, ale on přijde v 7 z práce a tak tu hodinu hluku nějak přejde.. ale my jsme tu cely den a to se neda.. prosím poraďte jak to je..
prosím o anonym, mám tu známe a nechci aby se ti nějak rozpovidalo, to to raději smažte, díky
Jo a už jsem zkoušela jim domlouvat, byla jsem za domovnikem. Ale je to byt v ov a binec dělají přes den tak to nikoho nezajímá.. bydli až nahoře v rohovym byte, vedle mají staryho pana co neslyší a tak jsme jediný kdo to má takhle na raně.

a myslíš, že by ti s vašimi příjmy dali další hypo? Na dalších několik milionů? nicméně bez souhlasu manžela se nepohneš.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 10:24
@Keyllah píše:
a myslíš, že by ti s vašimi příjmy dali další hypo? Na dalších několik milionů? nicméně bez souhlasu manžela se nepohneš.

Myslim, ze ano

Keyllah
Echt Kelišová 8898 příspěvků 25.09.18 10:27
@Anonymní píše:
Myslim, ze ano

Tak to prober s manželem a vyražte do banky, ale utáhnout dvě hypotéky není sranda. Navíc, dnes už ti 100% hypo nikdo nedá -) máte naspořeno dost bokem? A ty jsi na RD?

Luboš P
Zasloužilá kecalka 740 příspěvků 25.09.18 10:30
@Anonymní píše:
Myslim, ze ano

Tak proč se ptáš?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 10:31
@Keyllah píše:
Tak to prober s manželem a vyražte do banky, ale utáhnout dvě hypotéky není sranda. Navíc, dnes už ti 100% hypo nikdo nedá -) máte naspořeno dost bokem? A ty jsi na RD?

On nema problém bydlet jinde, v našem byte.. jen nechce do podnájmu.. já bych prave nechtěla dvě hypotéky.. zajímalo by mě zda je možnost tu stávající nějak navýšit, refinancovat, udělat novou a z té nové vyplatit starou.. dvě hypotéky nechci určitě.. utahli bychom to, ale pak by to bylo dost na knop, žádná dovca a tak.. a to se mi pochopitelně nechce :lol:

Limi123
Závislačka 3268 příspěvků 25.09.18 10:32

Ano, hypo se da navysit, pokud budou vase prijmy bance stacit a celkova hypo neprekroci 80 procent souctu odhadnich cen obou nemovitosti

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 10:33
@Luboš P píše:
Tak proč se ptáš?

Nechci další hypotéku.. ptám se na možnost navýšení té stávající, refinancovani, získání nové včetně penez na vyplacení té současné.. ptám se jestli to jde :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 10:33
@Limi123 píše:
Ano, hypo se da navysit, pokud budou vase prijmy bance stacit a celkova hypo neprekroci 80 procent souctu odhadnich cen obou nemovitosti

Dekuji, na to se ptám :potlesk: tak super :dance:

Uživatel je onlinemeduzza
Echt Kelišová 8712 příspěvků 25.09.18 10:51
@Anonymní píše:
Nechci další hypotéku.. ptám se na možnost navýšení té stávající, refinancovani, získání nové včetně penez na vyplacení té současné.. ptám se jestli to jde :nevim:

Teď od 1. října: splátky nesmí přesáhnout 45 procent měsíčního příjmu a zadlužení nemá převýšit devítinásobek ročního výdělku
Vejdete se do toho?

Lama Lama
Hvězda diskuse 48271 příspěvků 25.09.18 10:55

tak ho prodej a kupte jinej, ne?

anahita
Zasloužilá kecalka 984 příspěvků 25.09.18 11:04

Ja te naprosto chapu, protoze mam vedle byt, ktery kazdeho pulroku pronajima majitel nekomu jinemu a vzdy to je des, ale jak dlouho uz ses na materske a jak dlouho jeste budes? Neni sance, ze az nastpupis do prace, decka do skoly/skolky tak ti to taky bude uz fuk? Tak refinancovat muzes hypo po uplynuti doby fixace a v ramci toho urcite i navysit:-)

Příspěvek upraven 25.09.18 v 11:06

Nimie
Nadpozemská drbna 25909 příspěvků 25.09.18 11:04
@Anonymní píše:
Ahoj,
Jo a už jsem zkoušela jim domlouvat, byla jsem za domovnikem. Ale je to byt v ov a binec dělají přes den tak to nikoho nezajímá.. bydli až nahoře v rohovym byte, vedle mají staryho pana co neslyší a tak jsme jediný kdo to má takhle na raně.

Navýšit hypotéku jde, nebo si i vzít druhou, ale museli byste na to mít příjmy a souhlas manžela. Ale pokud je to takhle, v dané situaci bych byt spíš prodala (pokud jste nekupovali úplnou šílenost, tak na to můžete ještě i vydělat) a vzala si prostě jinou hypotéku, ale to záleží na tom, jestli splňujete podmínky :)

Nimie
Nadpozemská drbna 25909 příspěvků 25.09.18 11:05
@Lama Lama píše:
tak ho prodej a kupte jinej, ne?
:palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 11:14

Prosím anonym.

Řeším teď podobný problém, před měsícem jsme koupili nádherný byt, skvělá poloha, ale sousedi nad námi, to je zlý sen. Slyšíme všechno, dupou, třískají dveřma, řvou po sobě, navíc mají nějaké levné plovoučky a to je fakt peklo :,( Byt po měsíci prodávat fakt nebudeme, nemůžeme, nemáme na to, ale přemýšlíme, že si necháme odhlučnit stropy. Třeba by to pro vás bylo taky řešení.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Až Laura jednou promluví, tak to bude fičák, říká Homola o dceři

Hudebník Matěj Homola (45) je sice na cestě po indických velehorách, i do... číst dále >

Tornádo Tomicová! Měla být outsiderem, teď je hvězdou StarDance

Jakmile vyšlo najevo, že se jednou ze soutěžících deváté řady StarDance má... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >