Reklama

Mam jet do nemocnice? Vyčerpání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anicka95
Povídálka 16 příspěvků 08.02.17 00:58
Mam jet do nemocnice? Vycerpani

Ahoj,
mam ted asi mesic potize. Nejdriv sem si myslela ze sem nevyspala, jenze unava me neopousti.Ted se citim totalne vycerpana. Vecer me zacnou strasne bilet svaly po celem tele proste stav totalniho vycerpani, uz mi prijde ze se ta bolest neda vydrzet..Spim 8-10 hodin.Mam si vzit prasky na bolest a jet do nemocnice zitra? Ted sem ve stavu kdy bych si nejradsi zavolala sanitku.. :,(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Trojlístek
Závislačka 3533 příspěvků 08.02.17 01:05

Jakože to tak je každý večer nějakou dobu a ráno jsi se jaksi posbírala a dnes v noci to vygradovalo?

Co konkrétně tě bolí? Proti čemu léky na bolest?

Může to být i nějaká akutní chřipka, kterou jsi přecházela, když se jakýsi diskomfort děje delší dobu.

Trojlístek
Závislačka 3533 příspěvků 08.02.17 01:09

Si pamatuji, že co jsem měla poslední bolest svalů, kdy jsem cosi lapla od malé, co přitáhla ze školky, tak jsem taky myslela, že je to má poslední hodinka. Si pamatuji, že jsem si lehla na zem protože jsem v ten okamžik prostě musela a brečela jsem takto na zemi, jako druhý den to bylo lepší, ale tak nějak člověk když ví, že je kolem někdo nemocný, tak může chytit lecco.

A má mamka se z chřipky dostává už třetí týden a říkala, že takové vyčerpání a bolest svalů v celém svém životě nezažila a není sama, slyším toho teď dost, je doba chřipkových epidemií.

Ale nechci to bagatelizovat.

anicka95
Povídálka 16 příspěvků 08.02.17 01:26

Mam to uz cca ten mesic takhle.Jsem unavena, boli me svaly a klouby. A vecer se to zhorsi tak ze se ta bolest neda vydrzet. Teplotu nemam :think: Jsem zoufala, nevim co s tim. Nezvladam uz ani normalni veci v domacnosti, vsechno me vycerpa.. :( Pritom chut do tech veci mam a mam co delat ale ta bolest je silena uz :,(

Trojlístek
Závislačka 3533 příspěvků 08.02.17 01:40

Nemá smysl podrobněji psát, že něco zašlo někam, poněvadž se to něco podceňovalo… a nechalo se to zají tam kde to je.

Jestli je to naráz tak akutní, tak bych si sanitku zavolala, ale to pouze v tom případě, pokud by mě neměl kdo odvézt na pohotovost. Je nevím, jak se budou tvářit, až jim začneš popisovat, že to tak trvá docela dost dlouho…

Pokud víš, že to zase nějak do rána překlepeš, tak to opět nerozcházet a jít rovnou k lékaři. Může to být cokoliv.

Jen ty teď víš, jak se cítíš a můžeš porovnávat s předcházejí­cími dny…

SáraW 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 02:08

To je vzdy super kdyz nekdo prijede na pohotovost ve 2 rano, ze ho mesic neco boli :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Trojlístek
Závislačka 3533 příspěvků 08.02.17 02:19

@SáraW No však je to úplný hazard se zdravím.
Jenže když zas nepřizná barvu, tak je to taky blbě.
Takové obtíže bych popsala tak, jak skutečně jsou - to se nedá nic dělat.

Že si takto zahrává cca měsíc…, tak to na té pohotovosti musí počítat s jistou jízlivostí, možná i mírnou arogancí nemocničního personálu.

Nicméně zdraví je zdraví a takových akutních případů, co trvají už nějaký ten týden je plný urgentní příjem…

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 08.02.17 02:22

@anicka95 Spíš 8 - 10 hodin? :mrgreen: K čemu potřebuješ prášky, sanitku? :(
Edit dojdi si ke svému lékaři!

anicka95
Povídálka 16 příspěvků 08.02.17 02:51

Nejak to vydrzim a rano pojedu. S tim spanim jsem to myslela tak ze i pres to ze mam spanek dostacujici, citim od probuzeni stejnou unavu..Dekuju moc za odpovedi :hug:

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 08.02.17 03:06

@anicka95 OK, držím ti palce…dej vědět :kytka: dnes toho zrovna moc nenaspíš :,( Je to zvláštní, tak ráno koukej určitě jít, poté uvidíš, co řekne obvodní…, asi by to chtělo odborníka :think: :mavam:

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 08.02.17 06:06
@anicka95 píše:
Ahoj,
mam ted asi mesic potize. Nejdriv sem si myslela ze sem nevyspala, jenze unava me neopousti.Ted se citim totalne vycerpana. Vecer me zacnou strasne bilet svaly po celem tele proste stav totalniho vycerpani, uz mi prijde ze se ta bolest neda vydrzet..Spim 8-10 hodin.Mam si vzit prasky na bolest a jet do nemocnice zitra? Ted sem ve stavu kdy bych si nejradsi zavolala sanitku.. :,(

V létě jsem měla chřipajznu, že jsem byla ráda, že doma nemám zbraň. Jinak bych to utrpení ukončila sama :mrgreen: :mrgreen: Dnešní chřipky jsou fakt bolestivé a agresivnější než dříve. Potvrdila mi to i lékařka v praze, je to děs :roll:

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 08.02.17 07:06
@anicka95 píše:
Ahoj,
mam ted asi mesic potize. Nejdriv sem si myslela ze sem nevyspala, jenze unava me neopousti.Ted se citim totalne vycerpana. Vecer me zacnou strasne bilet svaly po celem tele proste stav totalniho vycerpani, uz mi prijde ze se ta bolest neda vydrzet..Spim 8-10 hodin.Mam si vzit prasky na bolest a jet do nemocnice zitra? Ted sem ve stavu kdy bych si nejradsi zavolala sanitku.. :,(

Dojdi si ke svému obvoďákovi ;)

kvaček
Extra třída :D 13418 příspěvků 08.02.17 07:47

Já kdy jsem hodně uvavená, hodně vyčerpaná, třeba hodně práce a víc dní špatné spaní. Děti se budí, jsou nemocné a nebo já nemocná, tak mi to dělá tak, že se mi najednou začne hodně točit hlava, ale opravdu jak na kolotočí, takže se mísnost točí dokola, a většinou se za chivlku pozvracím.. trvá to tak půl hodiny..kdykoliv během dne
Vše mám ok - kersvní testy, cukrovku, tlak.. Takto mě to udělalo na dovolené, kdy jsme měli odjíždět, byli jsme na horách, takže vyčerpání, do rána jsme ponocoali, děti do toho, nemohla jsem ani vstát z postele..
Mě poradili toli se nepřepínat :mrgreen: :nevim: no tak ale, někdy to prostě nejde no..

ka2ka
Extra třída :D 12651 příspěvků 1 inzerát 08.02.17 08:02

Můžeš mít nedostatek minerálů :nevim:

kdochcekam 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 08:09

Určitě jdi k obvodnímu a všechno vyklop. Doporučí ti třeba nebo napíše nějaké doplňky, které ti pomohou nakopnout. Udělá nějaké odběry, pro jistotu…
Já jsem byla takto po druhém porodu. Naprostá troska. Skoro plešatá, jak mi padaly chuchvalce vlasů, nedostatek mléka, totální vyčerpanost, jakási kopřivka nebo šupinatost na kůži všude, bolel mě celý člověk, měla jsem i pocit, že smrdím na dálku po nějaké chorobě…no prostě na vyhození.
Tenkrát se mnou má obvodní dlouze hovořila, strašně mi to pomohlo. Ono i když jsou to třeba obecné rady, tak od toho doktora to prostě člověk přijme tak nějak jinak. Teda já jsem to tak tenkrát měla. Každý mi říkal, že to je normální a bla bla bla…ať si jdu lehnout a bla bla bla, ale já nechtěla ležet, já jsem se chtěla cítit dobře a fit a být prostě v pohodě. Držím palce ať je zas dobře. :hug:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama