Mám jít na 2. screening na specializované pracoviště?

12
3.1.19 07:33

Mám jít na 2.screening

Ahoj, mám jít na 2.screening na specializované pracoviště? Dělal mi ho můj lékař, ale má už starší přístroj a nejsem si jistá jestli se na mimčo mrkl pořádně. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

15535
3.1.19 07:33

Samozrejme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1485
3.1.19 07:54

Určitě jdi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.1.19 07:56

Mě ho též dělal můj lékař, ale přístroj má asi dost kvalitní, neb na něm jeho kolega provádí prvotrimestriální screening :)
Pokud se necítíš tak se objednej jinam :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
148
3.1.19 07:56

Delal mi ho klasicky muj doktor, zadne specializovane

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5873
3.1.19 08:27

Moje dr ma obyc utz a poslala me na specializovane pracoviste. Kdyby ne, sama bych stejne sla ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49521
3.1.19 08:39

Jedna věc je kvalita utz, druhá zkušenost doktora a čas, který nad tím strávil. Já byla na specializovaném pracovišti víc jak půl hodiny, z toho dr. snad deset minut kontrolovala jenom srdíčko. Na druhou stranu na třetím velkém utz jsem byla taktéž u odborníků a pan doktor s tím byl šup-šup za pět minut hotový - přeměřil, kouknul, jak vypadá mozek, srdce, zda jsou tam všecky orgány, co tam mají být, a sbohem. Ten druhý utz je ale nejdůležitější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3356
3.1.19 08:43

Taky jdu na specializované pracoviste.Me dala dr.kontakt ja tam brnkla a je to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1805
3.1.19 10:20

Rozhodně ano!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
3.1.19 14:58

Děkuji, už jsem se objednala. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
548
3.1.19 15:07

@Halcos Určitě ano. Tyto screeningy mohou provádět jen doktoři s platnou licenci od Fetal Medicine Foundation a drtivá z nich pracuje právě na specializovaných pracovištích.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
3.2.19 07:56

Ahoj, můžu se přidat s dotazem? Platila jste si některá tento 2. screening? Mám jít na něj v sobotu, sice jsem dostala žádanku, ale je na ní razítko „hradí pacient“ a bylo mi řečeno, že stojí 1200, ale kamarádky, co na něm byly loni nic neplatily :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1485
3.2.19 10:49
@Kitch píše:
Ahoj, můžu se přidat s dotazem? Platila jste si některá tento 2. screening? Mám jít na něj v sobotu, sice jsem dostala žádanku, ale je na ní razítko „hradí pacient“ a bylo mi řečeno, že stojí 1200, ale kamarádky, co na něm byly loni nic neplatily :nevim:

Zjisti si u své zdrav.pojišťovny, jestli a do jaké hodnoty ti to proplatí. Mně říkal múj doktor i doktorka na odb.pracovišti, že od ledna 2019 se screeningy už neproplácí, ale není to pravda. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama