Mám koupit golfky?

Anonymni
25.1.08 12:39

mám koupit golfky?

Ahoj maminky, ráda bych vás požádala o radu. Máme 15 měsíčního syna a poslední dobou stále přemýšlím nad koupí golfek. Máme kočárek CAM Cortina 3×, jsme s ním velice spokojení. Moc se mi líbí golfky typu Quinny Zapp, Buggster (zá:,–(ně chci trokolku, jsme na ni zvyklí a se 4 kolákama se nám špatně jezdí)…Ale pořád uvažuju, jestli je mám nakonec vůbec kupovat. Malej od roka běhá, v kočáru už toho najezdí mnohem méně, navíc často jezdíme autem a kočárek ani nebereme, protože na nákupu sedí v koši a menší vzdálenosti rád ujde. A pokud kočárek bereme, nepřipadá mi už zase tak velký rozdíl, když složím naši Cortinu, nebo golfák. Navíc se náš stávající kočár skvěle ovládá, jednou rukou se s ním kdekoliv vytočím a ještě se mi nestalo, že by mi někde přišel moc velký a že bych neprojela. Tak nevím, jestli by to nakonec nebyly „zbytečně“ vyhozené peníze. Máte nějaké zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

19257
25.1.08 12:52

Ahoj anonymní
Vlastně sis sama odpověděla. :wink: Na co golfky,když je vlastně ani nepotřebuješ.
Pa pa J.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
25.1.08 12:53

:D :D Ahojky, no nevím, ale z Tvého příspěvku přímo číší spokojenost se stavem jaký je, tak mi vysvětli, proč plánuješ nákup golfek??? Zkrátka to nechápu, no … :roll: :D

My jsme teda golfky pořídili hlavně kvůli skladnosti v autě … kombi kočárek zabíral hrozně moc místa a náš golfáč je dobře skladný, tak proto.
Ahojky I.

• Nahlásit
  • Citovat
2237
25.1.08 13:00

Ahoj,

o golfkach bych uvazovala jen v pripade, ze bys jezdila MHD. Jinak je nepotrebujes.
Ja je kupovala jen z ciste praktickych duvodu do MHD. Je lehci nez trojkolka, takze bez problemu jsem ho unesla i tehotna, a navic se lepe vleze a je vetsi sance, ze nas ridic nevyhodi.

Jinak ja ted s mladsi dcerou nekocarkuju vubec, protoze slecna kocar nechce a rve a rve. Takze nosim v satku nebo na konika za krkem. Jinak jezdim autem. Ono to jde i bez kocaru, kdyz nad tim tak premyslim.

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
25.1.08 13:11

Díky za Vaše názory, asi jsem se potřebovala jen utvrdit:-)Opravdu MHD moc nejezdíme, max. tak jednou do měsíce. Kdybych nevěděla co s penězma, tak bych si je koupila, občas by to asi bylo praktičtější než se sporťákem, ale kvůli tomu je kupovat je asi vážně nesmysl. Koupila bych je, kdybych prodala náš kočár, ale plánujeme dřív nebo později ještě jedno dítě a vzhledem k tomu, že nás stál 19000 a teď bych za něj dostala polovinu, asi ani ne, tak si ho necháme.Ale stejně mě to bude dál trošičku hlodat, ty golfky se mi líbí a chtělo by to po dlouhé době zase nějakou změnu :wink: Díky za názory…

• Nahlásit
  • Citovat
1234
25.1.08 13:30

Koupila bych je, až zjistíš, že Ti chyběj a že bys je využila, dřív ne, proč?
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
25.1.08 20:45

golfky cortina

Ke cortině se dá dokoupit pouze podvozek - golfky, na který se dá na:,–(it korba, autosedačka a sedačka. Je to velmi praktické, podvozek stojí necelé 3000,–Kč. V Čechách se prodává pod názvem CAM CARRO, zatím jen internetové obchody.

• Nahlásit
  • Citovat
2346
26.1.08 06:24

My take jezdime hodne autem, ale obcas chcem jit s manzou i na delsi prochazku a to trochu rychlejsim tempem nez 100 m za pul hodiny, tak mame uplne ty nejobycejnejsi golfky za 20 EUR, jsou lehoucke, hned roztazene. Beru je i do mesta a vubec vsude, kde tusim, ze by se mala mohla zaseknout a ja potrebuju jit. Ani minutu jsem nad nimi nevahala, zvlaste pri te cene. Linda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16742
26.1.08 14:40

Ahoj, já přesně vím jak to myslíš protože úplně přesně takhel sjem uvažovala taky.
Máme 15ti měsíční holčičku a chodit začla teprve nedávno nicméňě do jara to určitě vypiluje a Zappa jsem chtěla koupit na jaře. Ale říkala jsem si to takhle ajko ty-ona navíc teda nesnáší kočárek takže jsem si říkala že snad ty golgky budou lepší bude z nich mít lepší výhle da bude se v nich moct víc hýbat a tak…
Ale zase jsem si říkala že je asi tak neutně nepotřebujem-pokud jdeme do města tak jen když je manžel doma a buď jí doma hlídá a á si to tam obstarám všechno sama nebo jedem oba a jeden s ní jde za ruku a venčí jí :lol: a když jdeme jen tak ven takvětšinou už pěšky a kolem baráku zase golfky nepotřebujem.
No ale vyřešili jsme to tak že mi je kamarádka půjčila a je po problému. A musím říct že je teda dost využíváme. Hlavně s elíp skládají než Xlander takže do auta jedině s nima

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
584
14.3.11 12:22

stačí sporťák, nebo mít i golfky? Když ano, proč? :-)

Ahoj holky, mám možnost koupit od kámošky golfky, tak nad tím přemýšlím.
Mohly byste mi napsat důvod proč golfky mít, nebo proč ne? Jste tu někdo, kdo vozil dítko jen v kočárku a na golfky vůbec nedošlo? A nebo jestli, když máte golfky, používáte ještě kočárek - nebo jestli jste se ho s koupí golfek „zbavily“.
Děkuju! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16749
14.3.11 12:32

ahoj tak já mám v plánu koupit golfky na léto a jezdit s ním v létě a pak třeba když se pojede někde do obchodu, nebo do shoping centra atd.jinak pak na podzim a zimu budu mít sporták.taky v létě letíme na dovolenou takže na to golfky budou super.bude to jako druhý kočár na krátké popojíždění. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
PetkaK
14.3.11 12:34

Prosazuju doma koupí golfek, i když máme trojkombinaci.

Důvod - 1) když dám sporťák do auta - do kufru - tak tam už nic nedám! Nedokážu si představit jak v létě pojedeme na dovolenou. :nevim:

1. Odložila bych golfáče k rodičům, a když k nim pojedeme na víkend, nemuseli bychom tahat kočár. Golfky by se u nich vlezli do dveří i do výtahu, kdežto kočár nosíme do bytu na třikrát (dítě, korba, podvozek - musíme to před barákem poskládat, jinak nemáme šanci projít dveřma).

Manžel nechce ani slyšet, že bychom pořizovali další kočárek, protože přece máme sporťák a to stačí. Nevím jak jej přesvědčit.

• Nahlásit
  • Citovat
dada1511
14.3.11 12:45

Ahoj!
Taky máme trojkombinaci ale.....
Golfky já určitě koupím,bez nich ani ránu.Tak jak psala Peťka Konečná,důvod číslo 1.dovolená,to je jasné,i jakákoliv cesta autem,bo sporťák fakt zabere celý kufr.
2. s golfáčem je člověk podstatně mobilnější,viz. cesta autobusem a vlakem - nepotřebuješ aby ti někdo pomáhal,není problém si tam dát kočát i dítě zaráz.To samé výlety.Prostě je to lepší.

Sporťák je dobrý na běžné chození po městě,určitě bych ho pryč nedávala,bo v zimě s golfáčem sníh neprojedeš.

• Nahlásit
  • Citovat
dada1511
14.3.11 12:49

Peťko,to mi bylo řečené taky :lol: ,že na co golfáč????,když mám sporťák!!!!,až teď,když máme jet na dovolenou,a chlap pochopil,že celý kufr zabere kočár,a na zadní sedadla s 2 dětmi se prostě nic nedá,tak se zlomil.

• Nahlásit
  • Citovat
PetkaK
14.3.11 13:08
dada1511 píše:
Peťko,to mi bylo řečené taky :lol: ,že na co golfáč????,když mám sporťák!!!!,až teď,když máme jet na dovolenou,a chlap pochopil,že celý kufr zabere kočár,a na zadní sedadla s 2 dětmi se prostě nic nedá,tak se zlomil.

No my bohužel máme dítě jen jedno :) a když jedeme na víkend k rodičům (pá-ne), tak to naházíme na sedlo a pod malou na zem a v pohodě, ale když pojedeme na celý týden? Navíc k našim nevozíme jídlo pro malou, ani kojo vodu, prostě nic. Jako jedeme až v létě, bude jí rok, takže možná už taky nepovezu kojo vodu, ale při představě že celý kufr zabere kočár, navíc musíme vzít krosničku a dalších milion věcí … nevím no. Stále přesvědčuju a bojuju, zatím marně. Naštěstí ještě máme střešní box na auto :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama