Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Všechny moc zdravím ![]()
Mám doma trojkombinaci, se kterou jsem moc spokojená i se sporťáčekm z ní, ale chtěla bych něco lehkého a hlavně skladného na převážení jen tak do města… Do oka mi padla Piuma, jen se nemůžu dopídit pořádně vnitřních rozměrů…na eshopbaby jsem je nakonec našla a zdrají se mi být v pohodě, jen se mi přidjou o hodně větší oproti např. Portofinu, které je skoro stejné. Tak nevím, co si myslet.....
Nemáte některá Piumu doma? Jak jste spokojeni? Mám doma 10-ti měsíčního prcka, který má 80cm a 9,5kg…nebude mu kočárek malý? ![]()
Moc díky za názory. ![]()
Já mám inglesinu zippy a piumu - a zippy je určitě větší, na šířku i na délku. Lucinka (76cm) má v piumě hlavičku skoro výš než je opěrka, šířka by tolik nevadila. A zippy je i menší po složení, jen ta cena ![]()
Díky za tip…Zippy je nádherný kočárek,ale ta cena.....a navíc, bohužel nemáme moc velký kufr auta a kočárky typu golfových holí jsou pro mě moc dlouhé ![]()
Prosím tě, mohla bys mi ten vnitřek u Piumy přeměřit? Podle těch rozměrů na netu by to mělo být v pohodě
Hlavně délka opěrky zad a šířka sedáku.
Předem moc díky. ![]()