Neonato Piuma-vnitřní rozměry a zkušenosti

379
21.1.08 16:56

Neonato Piuma-vnitřní rozměry a zkušenosti

Všechny moc zdravím :)

Mám doma trojkombinaci, se kterou jsem moc spokojená i se sporťáčekm z ní, ale chtěla bych něco lehkého a hlavně skladného na převážení jen tak do města… Do oka mi padla Piuma, jen se nemůžu dopídit pořádně vnitřních rozměrů…na eshopbaby jsem je nakonec našla a zdrají se mi být v pohodě, jen se mi přidjou o hodně větší oproti např. Portofinu, které je skoro stejné. Tak nevím, co si myslet.....

Nemáte některá Piumu doma? Jak jste spokojeni? Mám doma 10-ti měsíčního prcka, který má 80cm a 9,5kg…nebude mu kočárek malý? :?

Moc díky za názory. :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4425
21.1.08 18:42

Já mám inglesinu zippy a piumu - a zippy je určitě větší, na šířku i na délku. Lucinka (76cm) má v piumě hlavičku skoro výš než je opěrka, šířka by tolik nevadila. A zippy je i menší po složení, jen ta cena :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
379
21.1.08 20:30

Díky za tip…Zippy je nádherný kočárek,ale ta cena.....a navíc, bohužel nemáme moc velký kufr auta a kočárky typu golfových holí jsou pro mě moc dlouhé :cry:

Prosím tě, mohla bys mi ten vnitřek u Piumy přeměřit? Podle těch rozměrů na netu by to mělo být v pohodě :idea: Hlavně délka opěrky zad a šířka sedáku.

Předem moc díky. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala