Mám na lepšího?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.18 09:54
Mám na lepšího?

Ahoj.Jsem teď v blbém rozpoložení. Je to rok po rozchodu.Byla jsem dlouhá léta s nevěrníkem, podváděl mě neustále, ale vždy byl na mě hodný. Když se provalilo něco, co měl s jinou. Brečel mi, říkal, že mě miluje a jsem to nejlepší, co kdy měl. Ano vím, kecy! Jenže je to už rok co se definitivně k jedné z těch holek odstěhoval. Já teď zpětně docela čumím, proč jsem s ním byla tak dlouho a napadla mě jedna věc. Je to tím, že sem myslela, že mám vlastně dobrýho chlapa.Sice mě podváděl, ale byl ke mě hodný. Myslela jsem si, že stejně lepšího nepotkám. Každý nakonec podvede.No začal mi chybět, protože jsem za ten rok nepotkala nikoho, s kym bych to chtěla aspoň zkusit. Přijde mi, že nejsem normální. Jak si můžu myslet, že jsem přišla o fajn chlapa? Nevíte prosím, jak změnit myšlení? Sama si říkám, že teď o mě normální chlap nemůže zavadit, protože furt jen depkařim kvůli němu. Obdivuju všechny, kdo jsou po rozchodu s takovym člověkem a berou to dospěle a jsou vlastně rádi, žese ho zbavili. Jakto, že já nejsem? Jakto, že nejsem ráda, že jsem se zbavila takovýho nevěrníka a šmejda? Díky moc všem za komentáře.

Reakce:

Uživatel je onlinetruelly
Závislačka 2826 příspěvků 10.07.18 09:58

Protože jsi za ten rok nepotkala nikoho, s kým bys to chtěla alespoň zkusit.....od­pověděla sis sama už v textu.
Až někoho fajn potkáš a pokud bude navíc lepší než tvůj bývalý, tak si to taky řekneš.

Mart81
Závislačka 3427 příspěvků 10.07.18 10:06

Pro většinu žen je soužití s nevěrníkem neakceptovatelné. Ale ne pro každou. Některé by byly rády i za něj. Havel byl záletník a mnoho dalších umělců a bohémů také. Dokonce i John Lennon, jehož silný vztah k Yoko Ono byl pověstný, jí byl nevěrný. Řada politiků a význačných mužů obecně. Zkuste si třeba projít v hlavě americké prezidenty, kolik jich mělo milenky a to v USA se to posuzuje přísněji než u nás.

Těžko říct, takhle podle vašeho popisu, zda vy máte nebo nemáte na lepšího. To se ukáže časem. Pravidelné nevěry, které navíc praskají, jsou závažná „vada na kráse“. Pokud vás jeho zálety trápily, není moc co řešit.

Mango_Lassi
Extra třída :D 14097 příspěvků 10.07.18 10:12

Jen nedokážeš být sama, to je celé. Pro tebe je nevěrník lepší, než nic

Martha03
Kecalka 481 příspěvků 10.07.18 11:19

Většinou je to o psychice a také o tom co jsi zažila a jak si se vyrovnala s věcmi z minulosti. Měla jsi někdy někoho v blízké rodině kdo měl zaletnika a trpěl to? Měla jsi v životě dostatečné pevné body v rodině v kamarádech, cenili si tě, přikládali váhu tvé osobě, vážíš si sama sebe? To jsou otázky na které by sis měla odpovědět. Mohou to být příčiny toho proč máš teď takové pocity. Ano samozřejmě byl na tebe hodný, ale nevážil si tě jinak by tě nepodvadel, navíc na tebe působil emočním vydíráním a ty jsi to přijala.
Zaměřila bych se teď více sama na sebe a zkusila najít své sebevědomí a důvěru v sebe sama. Když budeš schopna se vyrovnat s tím jaká jsi, co si do života neses, co přinášíš a že si vážíš sama sebe tak pak zcela jistě otevřeš dveře i mužům, které momentálně možná nevidíš protože by tě nenapadlo vůbec takového partnera mít…

V.gold
Povídálka 17 příspěvků 10.07.18 11:43

Oj, hoď se do klidu, relaxuj, pracuj na svém sebevědomí a zkus se od toho blbečka odpoutat. Pak začneš vyzařovat jinou energii, než vyzařuješ teď a to dělá hodně, věř mi. Každopádně někoho určitě potkáš. Já jsem třeba dva roky nikoho neměla a měla jsem jen kamaráda, protože jsem nikoho dobrého nenašla. Ex mě předtím mlátil apod. proto jsem se na to vykašlala a měla kamaráda. Po chvíli jsem potkala toho nejúžasnějšího chlapa a s nikým si tak dobře nerozumím apod. nevyměnila bych ho za nic! :srdce:

Pavelkowa
Kecalka 325 příspěvků 11.07.18 08:34
@Mango_Lassi píše:
Jen nedokážeš být sama, to je celé. Pro tebe je nevěrník lepší, než nic

Zoufalí lidé dělají zoufalé věci.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 09:30

Dekuji moc za komentáře.Největší problém je asi to,že prostě neumím být sama.

Hanyžka1
Stálice 75 příspěvků 12.07.18 16:33
@Anonymní píše:
Dekuji moc za komentáře.Největší problém je asi to,že prostě neumím být sama.

Spíš, že člověk neví, jak dlouho ta samota potrvá a jestli bude mít šťastný konec. Ach jo, teď to tak taky mám.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Kráska a trhan: Justin Bieber dělá půvabné Hailey ostudu na každém kroku!

Tihle dva jsou v poslední době snad diskutovanějším párem než slavní... číst dále >

Daisy Lee zveřejnila detaily veřejné soulože: Budu to dělat s mužem v masce!

Karolína Urbanová alias Daisy Lee sama sebe nazývá nejkontroverznější českou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >