Mám normální těhotenské břicho?

Anonymní
24.5.20 19:05

Mám normální těhotenské břicho?

Ahoj holky,
Jsem ve 29.týdnu tehotenstvi a děsně mě štvou poznámky ostatních že nemám tehotenske břicho. Přitom už jsem přibrala 13 kg a v pase mám 104 cm. Hodím sem foto břicha a prosím napište mi svoje nazory. Začínám být z těch recí nervozni. Ještě bych měla napsat že jsem docela obřích rozměrů, měřím neuvěřitelných 190 cm :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8461
24.5.20 19:12

To je tím, že jsi tak vysoká. Já tohle břicho měla už ve třetím měsíci, jenže jsem čekala dvojčata a mám pod 1,60.
U těch vysokých se to dítě lépe poskládá, buď ráda, čím méně vytahaná kůže, tím lépe pak člověk vypadá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13353
24.5.20 19:14

Máš velký trup, takže je v něm dítě lépe umístěné, tudíž tebe méně bolí záda a vůbec.

Idiotské kecy ignoruj a nebo odpálku něčím o velikosti jejich břicha a že jsou na to dobré sklapovačky :-D

Bohužel pořízením potomka se ti najednou začne dostávat ze všech stran nejrůznějších, protichůdných, nevyžádaných a povětšinou idiotských rad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
260
24.5.20 19:17

Co já bych za to dala :slight_smile:. Já když měla nahoře 13 kg, břicho mega hrušku, že si i na gyndě dělali srandu. Ale mám 160cm a začínala jsem na 44 kg. Akorát z toho mám strie a nepomohlo ani mazání kůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5757
24.5.20 19:18

Já bych řekla že máte úplně normální těhotenské břicho, protože každá jsme originál. Ono i u menších lidí může břicho klamat. Před týdnem jsem potkala bývalou spolužačka, holka co měří 160 a má 30 kg i s postelí a měla podobně velké břicho jako vy, a když jsme se zakecaly, tak z ní vypadlo že už dva týdny přenáší a další den nastupuje na vyvolání. Potom poslala fotku, má kluka 4,2kg a 56 cm, kam ho schovala netuším :mrgreen: kluk je po tátovi, ten má přes 2 metry a určitě přes metrák svalové hmoty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
880
24.5.20 19:20

Mám teda jen 175cm a břicho mi vyskočilo že dne na den až někde ve 34 týdnů. Do té doby jsem normálně nosila svoje oblečení. U druhého těhotenství, jsem šatník musela měnit už v 15tydnu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4589
24.5.20 19:21

Bříško máš menší, ale buď ráda, já měla celkem velké a 3 mesice před porodem jsem pořád poslouchala kdy už budu rodit, na blbe reci se vyprdni, lidi si vždycky něco najdou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2251
24.5.20 19:28

Já mám 180cm a břicho jsem měla dlouho menší. Jako jo, možná by mohlo byt na ten tydenvetsi ale vzhledem k výšce asi úplně v pohodě. Zase jsemmela výhodu, ze mladej měl tolik místa, ze me nikdy nekopal do žeber ani netlacil ke konci na mocak.
Přidané fotky z 28-29tt

Příspěvek upraven 24.05.20 v 19:31

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7163
24.5.20 19:29

To je tím, že jsi tak vysoká. Dítě má dost místa. Ale těhotenské bříško máš, neboj, ono ještě poroste.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7905
24.5.20 19:35

Obligátně napíšu, že takové břicho jsem neměla ani ve 36+4, když jsem rodila. Většina lidí v okolí netušila, že jsem v tom, ti, co věděli, měli podobné poznámky. Ale nijak mě to neuráželo. Byla jsem ráda, že je malé, nic mě nikde nebolí, snadno se pohybuju, v noci spím. Akorát teda nemám jedinou těhotenskou fotku, takže není vyloučené, že si mé dítě bude jednou myslet, že jsem ho unesla :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1932
24.5.20 19:36

Neboj, ono se muze ze dne na den vyvalit. Tohle je muj 29. tyden, mne spis pripadlo, ze vypadam vyzrane. No a ve 33. tydnu mi behem snad jednoho dne povolily svaly/udelala se mi asi peticentimetrova diastaza a mam vcelku solidni pupek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
24.5.20 19:38

Takové břicho jsem měla tak v den porodu, takže buď v klidu :lol: a poznámky, že nemám žádné břicho jsem poslouchala celé těhotenství a následně i po porodu, že nevypadám jako po porodu. Je to na palici, ale lidi si ty komentáře prostě nemůžou odpustit. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6782
24.5.20 20:29

Jé, takové bříško jsem měla asi tak v 20tt, ale vždyť to je jedno. :) Miminko bude mít víc místa, nenaroste tolik břicho = menší riziko strií a vytahané, povolené kůže. Z blbých keců si nic nedělej, jak psala Ou, s narozením miminka začnou všichni „nejlépe radit“ a to se teprve obrň. Netrap se komentáři, jestli máš nebo nemáš těhotenské bříško. Má to své výhody a důležité je, že se miminku daří. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12867
24.5.20 21:00

A co je komu po tom, jaké máš břicho? :nevim:

Však je to lepší, mít menší. Dítě se tam vejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
24.5.20 21:34
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
Jsem ve 29.týdnu tehotenstvi a děsně mě štvou poznámky ostatních že nemám tehotenske břicho. Přitom už jsem přibrala 13 kg a v pase mám 104 cm. Hodím sem foto břicha a prosím napište mi svoje nazory. Začínám být z těch recí nervozni. Ještě bych měla napsat že jsem docela obřích rozměrů, měřím neuvěřitelných 190 cm :D

Kašli na ostatní, ne? Myslíš, že je lepší od cca 14 tt poslouchat, že čekáme minimálně dvojčata? Ať si každý mysli svoje :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama