Mám pocit, že nikdy neotěhotním

Anonymní
3.1.21 12:23

Mám pocit

Pokaždé…pokaždé, když je na testu jen jedna čárka, začalo to před dvěma lety potratem…ted tu pláči, opět testy negativní…myslím že je nás tu víc…moc nepláču, dnes už mě to porazilo…kdo jiný by mě měl pochopit? mám napsat kamárádkám, které jsou právě v tom, nebo mají už vytoužená dítka? ne…není to snesitelné ani pro ně, ani pro mě…prosím podpořte mě…a já vás, odpovědi typu nemyslet na to ono je to psychice, absolutně neřeším…jen si chi tady poplakat…posím… :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30494
3.1.21 12:25

Mrzí mě, že se vám nedaří :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31382
3.1.21 12:30
@Anonymní píše:
Pokaždé…pokaždé, když je na testu jen jedna čárka, začalo to před dvěma lety potratem…ted tu pláči, opět testy negativní…myslím že je nás tu víc…moc nepláču, dnes už mě to porazilo…kdo jiný by mě měl pochopit? mám napsat kamárádkám, které jsou právě v tom, nebo mají už vytoužená dítka? ne…není to snesitelné ani pro ně, ani pro mě…prosím podpořte mě…a já vás, odpovědi typu nemyslet na to ono je to psychice, absolutně neřeším…jen si chi tady poplakat…posím… :,(

Nebooooj, dočkáš se :hug: :hug: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.1.21 12:31

Kamoska se vdavala ve 20letech.. křestanka… Dite se jim narodilo po 9 letech snazeni.. Drz se! Prijde to :))) :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 12:31

Kolik je ti let a jak dlouho se snažíš?
Momentálně toto prožívám se sestrou, snaží se už víc než rok. Bohužel svatby a dětí vhodného partnera potkala až po třicítce, teď je ji 35. Mrzí mě to o to víc, že já měla děti na první pokus ve 29 a 32 letech…

• Citovat
  • Nahlásit
3.1.21 12:37

Vyplakej se, vykřič… :hug:
Musí to ven…
Až se Ti trochu uleví, rozhlédni se a zkus vymyslet, kdo a co by Ti opravdu mohlo pomoci - gynekolog, CAR, třeba i psycholog? Chceš napsat víc? Čím sis prošla, procházíš…?

Jsem chodící reklama na diagnostikovanou ženskou neplodnost a nakonec mám 3 děti, a to cca před 20 lety, kdy byla léčba oproti současnosti v plenkách… Teď jsou ohromné možnosti, dočkáš se, uvidíš…

:srdce:

Příspěvek upraven 06.01.21 v 20:46

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 12:42

Nejsi v tom sama, a keci typu nesmíš nato myslet může vypustit z pusy jen naprostý ignorant. Mě pomáhalo se fakt opravdu vyřvat kdy se slzy jen valily po tvářích a manžel nechápal.
U nás je snažení přes 6 let, skoro 2 roky car a stále nic.

• Citovat
  • Nahlásit
479
3.1.21 12:43

Jste zlatí…mě k slzám po tolika měsících dohnala včerejší navševa švagrové, která mi ukazovala výbavu na miminko které se má narodit do třech týdnů…je zlatí přji její rodině, hlavně miminku to nejlepší…jen to bolí…přes kliniku jsem to ještě neřešila, tento měsíc se do toho pustím…gynkolog tvrdí, že mám ukázkovou pravidelnou ovulaci a krásna vajíčka i nachystanou sliznici…myslím že budeme muset podtoupit veškerá potřebná vyšetření…nevím ale tak nějak tuším, že to bude spíše o spermiích…:(…je mi za měsíc 36, mám jedno 8mi leté dítě, tři darování vajíček ( bez problémů) snad jsem někomu také udělala radost, dva potraty a ted? nic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
479
3.1.21 12:44

To jsem já, mimoňka…nemám se za co stydět :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
479
3.1.21 12:45
@Anonymní píše:
Nejsi v tom sama, a keci typu nesmíš nato myslet může vypustit z pusy jen naprostý ignorant. Mě pomáhalo se fakt opravdu vyřvat kdy se slzy jen valily po tvářích a manžel nechápal.
U nás je snažení přes 6 let, skoro 2 roky car a stále nic.

strašný… :,( :,( :,( :,( jsi statečná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.1.21 12:48

Vždycky se objeví nějaká poslední kapička, která Tě sejme. Jsi obdivuhodná, jak jsi přející ke švagrové, to vůbec není běžné.
Přeji, ať se přijde na příčinu co nejdřív :kytka:, abys věděla, s čím bojovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
479
3.1.21 12:49
@Jana dnešní píše:
Vyplakej se, vykřič… :hug:
Musí to ven…
Až se Ti trochu uleví, rozhlédni se a zkus vymyslet, kdo a co by Ti opravdu mohlo pomoci - gynekolog, CAR, třeba i psycholog? Chceš napsat víc? Čím sis prošla, procházíš…?

Jsem chodící reklama na diagnostikovanou ženskou neplodnost, mám 3 děti, a to cca před 20 lety, kdy byla léčba oproti současnosti v plenkách… Teď jsou ohromné možnosti, dočkáš se, uvidíš…

:srdce: [/citace(
to mě mrzí…děkuji za podporu :hug: můj manžel je flegmatik, za dítě (jeho první) by byl strasne stastný, ale bere to tak že když nebude, nebude…miluje mého syna jako vlastního a to mu stačí…říká že jsem zbytečn ve stresu ale to prostě nejde jinak…on netestuje, nedoufá každý měsíc nevyhledává duchy na tt, netestuje… :( jen si zaš..á :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 12:56

To me mrzi :hug: Bude to dobry :hug: ja si vzdycky rikam,.kdyz to dostanu, ze treba to nase budouci miminko jeste na neco ceka, treba az budeme mit hotovy dum, nebo proste, ze se ma jeste neco stat… vim, ze je to asi blbost, ale tim se uklidnuju :)

• Citovat
  • Nahlásit
225
3.1.21 13:01

@Mimoňka 85

Respekt :think:
Drzim palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
479
3.1.21 13:06
@Jana dnešní píše:
Vždycky se objeví nějaká poslední kapička, která Tě sejme. Jsi obdivuhodná, jak jsi přející ke švagrové, to vůbec není běžné.
Přeji, ať se přijde na příčinu co nejdřív :kytka:, abys věděla, s čím bojovat.

ano…poslední kapička…jak můj manžel jí hladil bříško, ze zvědavosti jaké to je…měla jsem co dělat nedat najevo city…ve mě to křičelo:to jsem měla být přeci já

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat