Mám smůlu v práci

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.1.22 21:53

Mám smůlu v práci

Ahoj maminky mám prostě smůlu jsem jediná tak blbá chodím do práce která mě celkem baví ale chodím tak měsíc teprve ale teď dělali nové jízdní řády a zničehonic vlak nestavel tam kde jsem byla zvyklá tak jsem přišla do práce pozdě omluvila jsem se předtím ale mám teď pocit že mě za to vyhodí jsem ve zkušební době tak jsem plná obav stalo se to někomu nejsem jediná s takovou smulou?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36396
3.1.22 22:03

Děláš si srandu? Změna jízdních řádů je známá několik týdnů předem, i u nás ve větším městě na ni upozorňuje rozhlas(ve vesnicích zvlášť, říkaly dojíždějící kolegyně v práci a o změnách se bavily 14 dní předem, navíc jízdní řády se mění každý rok), vylepuje se to předem na zastávky a je upozornění i na vlakovém nebo autobusovém nádraží. A co se týče práce, když se i přesto stane, že změnu nezaregisruješ, když se omluvíš, snad to lidsky pochopí. Nebo to vyhazují každého, komu občas nejede autobus nebo vlak třeba vlivem kalamity? Ty musíš být troll :lol: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
3.1.22 22:10
@Anonymní píše:
Ahoj maminky mám prostě smůlu jsem jediná tak blbá chodím do práce která mě celkem baví ale chodím tak měsíc teprve ale teď dělali nové jízdní řády a zničehonic vlak nestavel tam kde jsem byla zvyklá tak jsem přišla do práce pozdě omluvila jsem se předtím ale mám teď pocit že mě za to vyhodí jsem ve zkušební době tak jsem plná obav stalo se to někomu nejsem jediná s takovou smulou?

Pokud se to stalo jednou a jiný chyby jsi ve zkušebce nenasekala, tak si myslím, že by tě vyhodit teda neměli, ale nesmí se to opakovat a prostě už máš škraloup, takže se teď budeš muset extra snažit, abys jim dokázala, že to bereš vážně.

A ty jízdní řády to chce si kontrolovat, třeba v Praze to moc nikde nehlásej, ale dá se to pohlídat přes net, já vždycky, když to mění, tak pak koukám na net.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
996
3.1.22 22:47

Snad ses omluvila, stalo se to jednou, tedy vynasnažíš se, aby se to neopakovalo, Ještě je vhodné domluvit se o napracování chybějícího času. Mimochodem, nevím proč,,Mám smůlu v práci?"

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.22 02:38

Normálně dělám přesčasy ten den jsem právě jela na dvanáctku a přišla jsem o hodinu později jen jsem začala mít strach to vše ano změnu jízdního řadu jsem nezaregistroval vím že je to skraloup tmktery se musí napravit

• Citovat
  • Nahlásit
194
4.1.22 02:59
@Anonymní píše:
Ja chodím občas pozde,ale většinou jde o Minuty, ale už jsem I občas zaspala, ja tam ale byvqm často dělení, 4akze v pohodě. Ve zkusebce jsem se ale snazila.
@Anonymní píše:
Normálně dělám přesčasy ten den jsem právě jela na dvanáctku a přišla jsem o hodinu později jen jsem začala mít strach to vše ano změnu jízdního řadu jsem nezaregistroval vím že je to skraloup tmktery se musí napravit

Taky záležitost co je to za praci, ale když jinak chodíš na čas tak tě k vůli jednomu pozdním příchody vyhazovat nebudou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6136
4.1.22 05:11

Prosim tě, nejsi otrok a snad znas svou cenu! Ja jsem pendler a určite neudělam přesně 40 hodin, protože musim dva dny jezdit dřív abych stihala vyzvednout dceru ze skolky. A jestli makas dobre, tsk z toho nikdo nemuze delat kovbojku. Podělí za zkušenost, hlavu vzhuru.. jede se dal!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat