Reklama

Mám to nechat být?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 13:40
Mám to nechat být?školka

Zdravím, potřebovala bych jinej pohled jestli zbytečně nehrotím…
Dnes jsem si ve školce přečetla, že dcera(3a pul let)nepůjde s ostatními dětmi do "vyšší "třídy, ale z kapacitních důvodů ji nechaji v první třídě s novými detičkami, kde nikoho nezná. Sice je ze třídy jedna z nejmladších, ale nikdy s ní nebyl problém a vše zvládá jako ostatní. Do školky chodí ráda Celé prázdniny ji říkám, ze uz je velka holka a bude chodit do větší třídy a o to víc se zas těšila a je důležitá, že už je velká holka. Teď nevím jak to všechno zkousne a jak to veme. Nikdo mi nic neřekl až dnes jsem si to přečetla na dveřích :zed: Řešili byste to, nebo to mam nechat prostě být? Me to vnitřně pěkně s…e! :zed: Uz tam měla kamarády a zase si musí zvykat na jiné děti co první půl rok bez tak propláčou. :roll:
Prosím anonym z důvodu známých maminek Dekuji za názory.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

cell
Echt Kelišová 8031 příspěvků 31.08.18 13:43

to chápu. Taky jsem naštvaná. Dcera byla loni v nemladší třídě a letos ji dali do nejvyšší třídy. Tam, kam chodil loni syn a kterou důvěrně znám a vím, že není nic moc. Jsem zklamaná, protože jsem myslela, že půjde do prostřední třídy, která je skvělá. Tyhle podivné machinace vůbec nechápu :,(

Demi
Závislačka 4010 příspěvků 31.08.18 13:43

Zkus to řešit s ředitelkou MŠ, třeba se najde jiné dítě, pro které by bylo vhodnější zůstat v mladší třídě.

LJTT
Nováček 9 příspěvků 31.08.18 13:44

Ja bych se ozvala a pozadala at ji nejak „nacpou“ do te vyssi tridy. Resila bych to jeste dneska, dokud je to horke.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62542 příspěvků 3 inzeráty 31.08.18 13:45

No, na jednu stranu chápu, že jsi naštvaná, na druhou sama píšeš, že tam byla jedna z nejmladších, takže jestli to vzali podle věku, tak s tím stejně nic moc neuděláš - leda přesvědčit nějaké jiné rodiče, že chtějí výměnu s tvým dítkem, třeba se někdo najde.

Brouckova
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 27 inzerátů 31.08.18 13:46

Obávám se že na řešení je trošku pozdě. Loni se u nás ve školce řešil podobný problém a vím že maminka už nic nedokázala změnit.
Ale nechápu proč čekáš až ti někdo něco řekne a neptáš se sama? Já jsem se zajímala o rozdělení tříd už začátkem června.

růžový achát
Závislačka 3968 příspěvků 31.08.18 13:46

Skousni to se S ( směr dohromady), ať si zvyká, nikdo se s ní beztak patlat nebude 8)

Brouckova
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 27 inzerátů 31.08.18 13:48
@LJTT píše:
Ja bych se ozvala a pozadala at ji nejak „nacpou“ do te vyssi tridy. Resila bych to jeste dneska, dokud je to horke.

Prosím tě a jak by ji tam měli nacpat když mají třídu plnou? Že by třeba vyhodili ze třídy někoho kdo se zajímal o rozdělení včas?

LE.nova
Kecalka 229 příspěvků 1 inzerát 31.08.18 13:49

Syn byl v nejmladší tride také dva roky, první rok byl mezi nejmladšími ve tride, po pravdě jsem to očekávala, takže jsem nebyla překvapená. Zůstal v malackach spolu s dalšími asi 10 dětmi, letos už předpokládám pujde do strednaku. Já bych to neřešila, dceru bych namotivovala na tu nejmladší třídu.

cell
Echt Kelišová 8031 příspěvků 31.08.18 13:49
@Brouckova píše:
Obávám se že na řešení je trošku pozdě. Loni se u nás ve školce řešil podobný problém a vím že maminka už nic nedokázala změnit.
Ale nechápu proč čekáš až ti někdo něco řekne a neptáš se sama? Já jsem se zajímala o rozdělení tříd už začátkem června.

já se tedy zajímala. Ale paní ředitelka mi sama řekla, že na rozdělení tříd bude pracovat o prázdninách. V tomto týdnu jsem jí potkala, řekla mi, že z hlavy dceru neví a že seznam vyvěsí ve středu. Objevil se až dnes :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 13:50

Omlouvám se za chyby!Já to brala jako samozřejmost,že půjde s ostatními. A na dveře to vylepili až dnes. :roll:

růžový achát
Závislačka 3968 příspěvků 31.08.18 13:52
@Anonymní píše:
Omlouvám se za chyby!Já to brala jako samozřejmost,že půjde s ostatními. A na dveře to vylepili až dnes. :roll:

Sim Tě a to je to tak podstatný? Nestačí, že ti ji vzali vůbec do školky? Takovou blbinu řešit.

S.Berankinová
Kecalka 285 příspěvků 31.08.18 13:55

Po dobrém bych si o tom s učitelkou/ře­ditelkou určitě promluvila a vyjádřila své obavy. Uvidíš, co ti na to řeknou. Třeba ji oni vnímají ve školce jinak a vysvětlí ti své důvody a ty pochopíš, proč to tak je. Nebo ti to uspokojivě nevysvětlí a pokud se s tím už nedá nic dělat, tak nezbyde, než to skousnout. Ale budeš mít klid, že jsi to nenechala jen tak být když tě to štve.

stinga
Závislačka 3496 příspěvků 10 inzerátů 31.08.18 13:59
@růžový achát píše:
Sim Tě a to je to tak podstatný? Nestačí, že ti ji vzali vůbec do školky? Takovou blbinu řešit.

ale ta holčička už do školky chodí, a pro ni to není blbina, pro dítě je to zásadní změna - přejít z malé třídy nebo nepřejít

stinga
Závislačka 3496 příspěvků 10 inzerátů 31.08.18 14:00
@Anonymní píše:
Omlouvám se za chyby!Já to brala jako samozřejmost,že půjde s ostatními. A na dveře to vylepili až dnes. :roll:

zkus to po dobrém vyřešit s ředitelkou, třeba se ve vyšší třídě najde dítě, které by raději zůstalo v malé třídě - třeba mu tam nastoupí sourozenec nebo tak něco

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Reklama