Učitelka v MŠ a piercingy. Vadí/nevadí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VixenLady
Nováček 9 příspěvků 27.04.18 11:17
Učitelka v MŠ a piercingy. Vadí/nevadí?

Dobrý den, procházím s otázkou, zda-li by Vám rodičum vadilo, kdyby asistentka nebo učitelka v MŠ měla viditelné piercingy například snake bite nebo microdermální piercingy v okoli klíčních kostí? Vezměte prosím v potaz, že šperky na těle neubírají na edukaci lidí a také to, že se nacházíme v téměř 20.letech 21.století… kdo se nebude stydět, budu moc ráda, když připíšete ke komentářům svůj věk, třeba přibližně… Nebo se poptejte i svých známých. :) ;)

Příspěvek upraven 27.04.18 v 11:39

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

lucenka
Nadpozemská drbna 29843 příspěvků 27.04.18 11:18

Nevadilo by mi to. Na učitelkách hodnotím něco jiného než jejich vzhled. Navíc zrovna peircingu u klíčních kostí si nikdo nemusí ani všimnout.

Vladimirovna
Kecalka 385 příspěvků 27.04.18 11:21

Mně by to určitě nevadilo, ale plno lidí se chová jako v 19. století a má s tím problém

VixenLady
Nováček 9 příspěvků 27.04.18 11:23
Snake bite

A piercingy v ústech by Vám vadily? Pokusím se přiložit fotku v dalším příspěvku… :nevim:

Jančakecalka
Generální žvanilka 20454 příspěvků 27.04.18 11:26

Nevadilo.Ale co u učitelek řeším je hlavně jejich chování k mému dítěti.

pralinka2727
Závislačka 3228 příspěvků 27.04.18 11:26

Tak úplně nadšená bych nebyla, ale určitě bych to nijak víc neřešila.

kruel
Kecalka 112 příspěvků 27.04.18 11:27

Nevadilo…i s lidma potetovanýma a s piercingy, se děti v životě potkají. Jako rodič hodnotím na učitelkách úplně něco jiného než ozdoby těla ;)

pikola
Neúnavná pisatelka 18109 příspěvků 27.04.18 11:28

Mě by asi vadilo, pokud by toho bylo už moc a čnělo to výrazně do prostoru, osobně se mi to zdá trošku pankáčské třeba ten snakebite mi přijde už trošku zastydlý v pubertě. Jinak naše učitelky jsou potetované, to je mi uplně jedno i kolik mají naušnic, ale nemusí zase vypadat jak chodící železářství.

fotze
Kecalka 236 příspěvků 27.04.18 11:28

Syn má jednu učitelku s piercingem v nose, nevadí mi to a syn jí ma radši než tu bez piercingu :-)

Helileli
Ukecaná baba ;) 2229 příspěvků 27.04.18 11:32

Bylo by mi to zcela fuk. Důležité je pro mě, jak se věnuje dětem, jak s nimi komunikuje. Takže může být tetovaná, propichana, vlasy třeba zelený dredy, hlavně když to bude hodná milá učitelka, která se dětem věnuje a umí si poradit i s výchovným aspektem funkce.

VixenLady
Nováček 9 příspěvků 27.04.18 11:36
Snake bite

@pikola takže pokud člověk není ověšený centimetr vyčnívajícími bodlinami, nevadilo by Vám to? Já mám snake bite s bodlinkami, ale nijak mi nevyčnívají, jsou celkem malé. V pondělí si jdu nechat udělat microdermalni piercingy u klicnich kosti.. extravagantní účes ani viditelná tetování nemám.. pokud člověk zachová seriózní a profesionální vystupování při komunikaci s rodiči a chová se k dětem hezky, problém byste neměla?

Uživatel je onlinevjerunqa
Závislačka 2664 příspěvků 27.04.18 11:37

@VixenLady Ahoj, ne, nevadilo by mi to.

VixenLady
Nováček 9 příspěvků 27.04.18 11:37

@Helileli krásně řečeno, děkuji :)

Uživatel je onlinevjerunqa
Závislačka 2664 příspěvků 27.04.18 11:38
@VixenLady píše:
A piercingy v ústech by Vám vadily? Pokusím se přiložit fotku v dalším příspěvku… :nevim:

Ne, nevadily.

pikola
Neúnavná pisatelka 18109 příspěvků 27.04.18 11:39
@VixenLady píše:
@pikola takže pokud člověk není ověšený centimetr vyčnívajícími bodlinami, nevadilo by Vám to? Já mám snake bite s bodlinkami, ale nijak mi nevyčnívají, jsou celkem malé. V pondělí si jdu nechat udělat microdermalni piercingy u klicnich kosti.. extravagantní účes ani viditelná tetování nemám.. pokud člověk zachová seriózní a profesionální vystupování při komunikaci s rodiči a chová se k dětem hezky, problém byste neměla?

To do těch klíčních kostí by mi nevadilo vůbec. Spíš otázka jak to bude brát vedení té samotné školky.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama