Mám užít pilulku po?

Anonymní
12.6.21 07:29

mám užít pilulku po?

Včera jsem měla s přítelem sex. Udělal se do mě. Antikoncepci beru v 22:00 a zapomněla jsem si ji vzít. Teď jsem si ji vzala v 7:20. Další si vezmu v 22:00. Mám pro jistotu užít pilulku po nebo je to zbytečné?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18045
12.6.21 07:33
@Anonymní píše:
Včera jsem měla s přítelem sex. Udělal se do mě. Antikoncepci beru v 22:00 a zapomněla jsem si ji vzít. Teď jsem si ji vzala v 7:20. Další si vezmu v 22:00. Mám pro jistotu užít pilulku po nebo je to zbytečné?

A jinak ji bereš poctivě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1872
12.6.21 07:34

Pokud se ti to stalo jen jednou a bereš jí dlouhodobě, tak nemusíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1805
12.6.21 07:35

Pokud bereš prášky pravidelně a zapomněla jsi jenom výjmečně, tak by jsi měla být chráněna. Pilulka po ti rozhodí všechno a ty pak začneš vyšilovat že jsi těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9641
12.6.21 07:49

Pribalovy leták říká co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2075
12.6.21 08:07

Zeptala bych se v lékárně, ale taky myslím že pokud to bylo jen jedno opomenutí, tak by to mělo být ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1238
12.6.21 08:37

Pokud šlo jen o ten jeden prášek a ráno sis ho vzala tak je to ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
12.6.21 12:26

Příbalový letáky nejsou pro srandu :) a pokud si prášek vezmes do 12 hodin po vynechání, a beres je jinak normálně, tak je to v pořádku (samozřejmě záleží na antikoncepci, tak si to přečti u svých léku :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.21 00:04

Mám užít pilulku po ?

Ahoj, potřebovala bych poradit … s partnerem jsem měli pohlavní styk s kondomem, ale kvůli orálnímu sexu jsme ho sundali a chvíli ve mne byl bez kondomu. Poté chvíli přestal a chtěl přejít opět na orální sex s tím, že se mi vyvrcholí v ústech, ale nakonec se ( vlastně neudělal vůbec, že prý s tím má někdy problém) Ani nějak nereagoval, že bych si měla vzít prášek, jen já jsem stresový člověk, tak mám obavy, jestli nemohlo něco málo ve mne být. Prosím o radu zda si koupit tabletku po či ne. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Ayo
87
15.7.21 10:16
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebovala bych poradit … s partnerem jsem měli pohlavní styk s kondomem, ale kvůli orálnímu sexu jsme ho sundali a chvíli ve mne byl bez kondomu. Poté chvíli přestal a chtěl přejít opět na orální sex s tím, že se mi vyvrcholí v ústech, ale nakonec se ( vlastně neudělal vůbec, že prý s tím má někdy problém) Ani nějak nereagoval, že bych si měla vzít prášek, jen já jsem stresový člověk, tak mám obavy, jestli nemohlo něco málo ve mne být. Prosím o radu zda si koupit tabletku po či ne. Děkuji

Podle mě to bude v pohodě a není třeba tabletka. Zvlášť když se vůbec nakonec neudělal, jako že vůbec. Ta pilulka ti zbytečně rozhodí cyklus. Hodně lidí se chrání pravidelně jen přerušovaným stykem :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.7.21 10:18

@Ayo dobře děkuji mnohokrát! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
15.7.21 10:20

Jestliže to partner do Tebe nepustil, tak užití pilulky po není nezbytně nutné. Vždyť přerušovanou soulož užívá řada párů pravidelně a jsou úspěšné, pokud se muž umí ovládnout. Míra nebezpečí ale také závisí na tom, ve které části menstruačního cyklu se nacházíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9641
15.7.21 22:09
@Lemrucha píše:
Jestliže to partner do Tebe nepustil, tak užití pilulky po není nezbytně nutné. Vždyť přerušovanou soulož užívá řada párů pravidelně a jsou úspěšné, pokud se muž umí ovládnout. Míra nebezpečí ale také závisí na tom, ve které části menstruačního cyklu se nacházíš.

No taky jsme to cca 5 let úspěšně provozovali a jednou se asi nějak zadarilo ani nevíme jak. V listopadu mám termín.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat