Mám zrušit kontrolu?

24461
12.3.20 10:24

Mám zrušit kontrolu?

Ahoj,
za 14 dní máme mít kontrolu v Motole, kde vždycky strávíme půl dne ikdyž jsme objednaný a já tím pádem zvažuju, jestli vzhledem k situaci nebude lepší tu kontrolu zrušit a přeobjednat se na jindy, řekněme třeba za 2 měsíce, nejde u dcery o nic akutního, jen neurologie, eeg a napsání receptu na léky, ale to si mužu zařídit i u nás u neurologa.
Co byste dělali vy? Neplašim, ale vzhledem k tomu, kolik už je teď v Praze nakažených a přece jen ten špitál je veliký…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

479
12.3.20 10:27

Já bych tam zavolala a zeptala se sestřičky. Kdo ví, jak dlouho tato situace bude trvat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1042
12.3.20 10:34

@Jančakecalka pokud to není nic závažného, asi bych do Prahy nejela..
I my se držíme dál od větších měst.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1308
12.3.20 10:36

Já to naopak nevidim tak optimisticky a myslim, že nekažení budou přibývat. Takže bych šla teď, když jsou nakažených „pouze“ desítky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
12064
12.3.20 10:37

Zavolala bych tam a nechala si poradit sestřičky ošetřujícího lékaře. Ale tipuju, že se to spíš zruší.

Recept si nech poslat sms.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21838
12.3.20 10:39

Právě totéž řešíme s lékařem na ORL u rozštěpových pacientů, dnes se bude jednat o odklonění plánovaných kontrol zdravých dětí z preventivních důvodů na tomto oddělení. Pokud jsou děti zdravé a bez obtíží, doporučujeme jim, aby do Prahy a hlavně do obří nemocnice se stovkami lidí vůbec nejezdili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1042
12.3.20 10:39
@zuza92 píše:
Já to naopak nevidim tak optimisticky a myslim, že nekažení budou přibývat. Takže bych šla teď, když jsou nakažených „pouze“ desítky.

Desítky mají pozvrzeny..to těch set až tisíc navrátilců co obchcali karanténu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11837
12.3.20 10:41

A co mame delat my kteri v Praze zijeme :( :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21838
12.3.20 10:43
@ametyst píše:
A co mame delat my kteri v Praze zijeme :( :think:

Ono ani tak nejde o Prahu jako o nemocnici v Motole. A vůbec jakoukoli velkou nemocnici. Prostě když jsou děti zdravé, neměly by tam zbytečně jezdit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11837
12.3.20 10:44

@hanka.br. to je jasne.Ja cekam dvojcata a musim zitra k apolinari..ale co jineho muzu ze :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1525
12.3.20 10:46

Take zvazuji zruseni beznych planovanych kontrol. Vcera na alergologii merila sestra diteti teplotu (me ne) a lekar rikal, ze nema masku a tak by ho nemel ani vysetrovat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58976
12.3.20 10:50
Co byste dělali vy?

Dohodla se s doktorem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24461
12.3.20 11:00

Nemužu se tam dovolat, už jsem to zkoušela 4 krát…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2770
12.3.20 11:02

My mame jeden pripad a i tak jede nemocnice v infekcnim režimu a vsechny obvolavaji a neakutni kontroly preobjednavaji…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8636
12.3.20 11:04
@hanka.br. píše:
Právě totéž řešíme s lékařem na ORL u rozštěpových pacientů, dnes se bude jednat o odklonění plánovaných kontrol zdravých dětí z preventivních důvodů na tomto oddělení. Pokud jsou děti zdravé a bez obtíží, doporučujeme jim, aby do Prahy a hlavně do obří nemocnice se stovkami lidí vůbec nejezdili.

Zrovna jsem nás měla objednat na rozštěpovou ortodoncii, už dvakrát jsme to museli zrušit kvůli synově nemoci… Tak asi ještě chvíli počkám. Ono se tam stejně téměř nedá dovolat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama