Nemám chuť do života

Anonymní
4.8.21 21:40

Mám zvláštní problém

Ahojky, pred mesicem me opily pritel napadl, ne pesti, ale dal mi velkou facku, shodil me na zem a rozthal ze me tilko. znicil mi byt a prohrál vsechnu vyplatu v bednach. Vzdy mi u hadky nadaval ale ja to vzdy obchazela a az ted jsem se rozhodla po tomto odejit, jeste mi stacil ukrast penize, plno zenskejch se k takovejm individuím vraci, ja ale ne, nechci bejt ta naivka ktera je s chlapem jen kvuli diteti a kvuli penezum. Ano, mame 17-ti mesicniho syna, bohuzel partner, ted uz ex se projevil az posledni pul rok. Mam vlastni byt, Ja jsem jeste tak blba ze jsem ho tu nechala dal bydlet protoze nemel kam jit, kazdej mi rika ze me to nemelo zajimat a mela ho vyrazit hned. Ale ted k tomu problemu, nemam posledni mesic chut k jídlu ani piti…zhubla jsem nervama asi 5kg, za den vypiju max 500-600ml…vic mi jde nahoru…pritom jsem strasne stastna ze uz tu nebydli, ze jsem sama, nikdo me neponizuje, nenadava, dnes se tu stavil pro par veci, kopl synovi do hracky vzteky az zacal brecet, me hlavne nadaval a pak zas sel pryc, okamzite jsem vymenila zamky a snad uz bude klid ale..nemam vubec absolutne chut varit neco pro sebe, neco upect..me se tak stahl zaludek, ze snidane vynechavam, k obedu si dam treba jen broskve, hroznove vino nebo zeleninu..k večeři nic. jen do sebe laduju orechy a bramburky a dam si sklenicku vina, ale to je muj rotualzuz asi 4 roky..plet mi jde uplne do prcic, udelaly se mi pupinky okolo rtu a pod nosem na brade, nevite cim to muze být? A co na to pomuze? Pripadam si jak ztroskotanec, pritom jsem rada, ze jsem se toho smejda zbavila..varim a pecu jen pro syna..ten je pro me nejvíc :srdce: ale nejak jsem preplnena vseho ze nemam vubec chuť do zivota, vuhec nevim co se se mnou deje… nikdy jsem nechtěla takhle dopadnout…sloino to se asi jen sverit.. pardon..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
942
4.8.21 21:42

Tohle je vzdycky po velkem psychickem vypeti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
500
4.8.21 21:45

Je dobře že jsi ho poslala do háje, nepouštěj ho domů, kdyžtak si soudně úprav styk se synem, pro případ že by chtěl chlap dělat problémy.
Jinak bych vyhledala psychiatra, není to žádná ostuda 😊 pomůže ti a bude ti líp

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3443
4.8.21 21:45

Chce to klid. Tohle k tomu nějak patří

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8332
4.8.21 21:50

Normalka, mozek vi, ze uz telo neni v ohrozeni, tak ted se muze sypat. Nestyd se vyhledat odbornou pomoc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11983
4.8.21 22:02
@Anonymní píše:
Ahojky, pred mesicem me opily pritel napadl, ne pesti, ale dal mi velkou facku, shodil me na zem a rozthal ze me tilko. znicil mi byt a prohrál vsechnu vyplatu v bednach. Vzdy mi u hadky nadaval ale ja to vzdy obchazela a az ted jsem se rozhodla po tomto odejit, jeste mi stacil ukrast penize, plno zenskejch se k takovejm individuím vraci, ja ale ne, nechci bejt ta naivka ktera je s chlapem jen kvuli diteti a kvuli penezum. Ano, mame 17-ti mesicniho syna, bohuzel partner, ted uz ex se projevil az posledni pul rok. Mam vlastni byt, Ja jsem jeste tak blba ze jsem ho tu nechala dal bydlet protoze nemel kam jit, kazdej mi rika ze me to nemelo zajimat a mela ho vyrazit hned. Ale ted k tomu problemu, nemam posledni mesic chut k jídlu ani piti…zhubla jsem nervama asi 5kg, za den vypiju max 500-600ml…vic mi jde nahoru…pritom jsem strasne stastna ze uz tu nebydli, ze jsem sama, nikdo me neponizuje, nenadava, dnes se tu stavil pro par veci, kopl synovi do hracky vzteky az zacal brecet, me hlavne nadaval a pak zas sel pryc, okamzite jsem vymenila zamky a snad uz bude klid ale..nemam vubec absolutne chut varit neco pro sebe, neco upect..me se tak stahl zaludek, ze snidane vynechavam, k obedu si dam treba jen broskve, hroznove vino nebo zeleninu..k večeři nic. jen do sebe laduju orechy a bramburky a dam si sklenicku vina, ale to je muj rotualzuz asi 4 roky..plet mi jde uplne do prcic, udelaly se mi pupinky okolo rtu a pod nosem na brade, nevite cim to muze být? A co na to pomuze? Pripadam si jak ztroskotanec, pritom jsem rada, ze jsem se toho smejda zbavila..varim a pecu jen pro syna..ten je pro me nejvíc :srdce: ale nejak jsem preplnena vseho ze nemam vubec chuť do zivota, vuhec nevim co se se mnou deje… nikdy jsem nechtěla takhle dopadnout…sloino to se asi jen sverit.. pardon..

nemáš žádny kamarády, kteří by ti v tom aspon trošku pomohli? myslím jen návštěva někoho, aby jsi tam nebyla na všechno sama.Jsou různý centra s kým by jsi to mohla všechna probrat. Bráchové, ségry? Čas vše změní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5596
4.8.21 22:12

KLID
jde o úplně normální stresovou reakci organismu
investuj dvě tři kila do komplexního mulťáku s minerály, potřebuješ se nadopovat, když skoro nejíš, to až tak neva, ale PIJ, kup si džus, co máš ráda.. fakt musíš pít, hodit se do klidu, udělala jsi dobře :kytka: vydrž to.. Jsi jedna z mála, co to zvládla zastavit včas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.21 22:18

Děkuji za pozitivní komentáře. Ano, mam nastesti zname, kamarady, a drzi me hlavně moje rodina :srdce: bez rodicu a sourozencu bych to nezvladla, hlavne aj po financni strance, jen jsem i nastvana sama na sebe, ze jsem to tak dlouho obchazela, hlavne u tech hadek jak mi vzdy nadaval, vzdy jsem to jen obrecela a sla dal, ted toho byla posledni kapka, on si asi myslel ze to zase obejdu, jmeze ja v tomhle vytrvala a opravdu ho opustila. Ted vse otaci proti me. Jen si rikam, proc zrovna on je otec mojeho syna, proc tenkrat byl v pohode, co ho vedlo k tomu aby se takto zachoval. Tesilo me ze mam pro koho varit, pect, me tohle strasne baví a najednou nic, samotny mi nic nechutna, pro sebe me nic nebavi dělat..upnula jsem se posledni dobou hrozne na cviceni jenze problem je s mym prijmem..neni to ze bych blbnula kvuli nemu, on je mi ukradenej, selhal jako partner…ale ja si rikam koho jsem si to nasla, nejak si davam za vinu tohle, sestra, bratr maj rodiny, deti, jsou tolik let spoulu, moje rodice taky, jen ja musim dopadnout takhle :( je mi z toho vseho na nic…jediny co me drzi je ta rodina a muj syn, ale zacinam vnimat ze mam problém i nejaky sama se sebou… Myslela jsem si, ze takhle nikdy neskoncim, mozna jsem mu mela dat sanci, jenze neco vic mi rikalo at od nej odejdu, udělá to jednou a udela to znovu ne-li hur…vzdy jen sliboval, ze mi nebude nadavat a stejne…nedopada na me smutek, ale selhani me samotny :,(

• Citovat
  • Nahlásit
11983
4.8.21 22:26
@Lucy75 píše:
KLID
jde o úplně normální stresovou reakci organismu
investuj dvě tři kila do komplexního mulťáku s minerály, potřebuješ se nadopovat, když skoro nejíš, to až tak neva, ale PIJ, kup si džus, co máš ráda.. fakt musíš pít, hodit se do klidu, udělala jsi dobře :kytka: vydrž to.. Jsi jedna z mála, co to zvládla zastavit včas.

já teda nevím, ale spíš si myslím, že by zakladatelka měla zatím pohnout svojí myslí, něž jonťákem a svým tělem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11983
4.8.21 22:30
@Anonymní píše:
Děkuji za pozitivní komentáře. Ano, mam nastesti zname, kamarady, a drzi me hlavně moje rodina :srdce: bez rodicu a sourozencu bych to nezvladla, hlavne aj po financni strance, jen jsem i nastvana sama na sebe, ze jsem to tak dlouho obchazela, hlavne u tech hadek jak mi vzdy nadaval, vzdy jsem to jen obrecela a sla dal, ted toho byla posledni kapka, on si asi myslel ze to zase obejdu, jmeze ja v tomhle vytrvala a opravdu ho opustila. Ted vse otaci proti me. Jen si rikam, proc zrovna on je otec mojeho syna, proc tenkrat byl v pohode, co ho vedlo k tomu aby se takto zachoval. Tesilo me ze mam pro koho varit, pect, me tohle strasne baví a najednou nic, samotny mi nic nechutna, pro sebe me nic nebavi dělat..upnula jsem se posledni dobou hrozne na cviceni jenze problem je s mym prijmem..neni to ze bych blbnula kvuli nemu, on je mi ukradenej, selhal jako partner…ale ja si rikam koho jsem si to nasla, nejak si davam za vinu tohle, sestra, bratr maj rodiny, deti, jsou tolik let spoulu, moje rodice taky, jen ja musim dopadnout takhle :( je mi z toho vseho na nic…jediny co me drzi je ta rodina a muj syn, ale zacinam vnimat ze mam problém i nejaky sama se sebou… Myslela jsem si, ze takhle nikdy neskoncim, mozna jsem mu mela dat sanci, jenze neco vic mi rikalo at od nej odejdu, udělá to jednou a udela to znovu ne-li hur…vzdy jen sliboval, ze mi nebude nadavat a stejne…nedopada na me smutek, ale selhani me samotny :,(

nic se proti tobě neotáčí, právě naopak…za pár let mi dáš za pravdu.,hodně štěstí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.21 22:33

Bože.. vždy když něco takového čtu, jsem šťastná že mám chlapa takovýho jakýho mam. Přesně vím jaký pocity prožívaš. Je mi z toho ouzko. Nakonec je mi nechutně z toho že myslím na jiné chlapy, že mi ten můj není dost dobry. Já ti děkuju za tvůj příspěvek, snad si uvědomím co mám doma.
Tobě přeju už jen klid, posílám velké obejmutí a kopec štěstí. :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
942
5.8.21 07:18
@Anonymní píše:
Bože.. vždy když něco takového čtu, jsem šťastná že mám chlapa takovýho jakýho mam. Přesně vím jaký pocity prožívaš. Je mi z toho ouzko. Nakonec je mi nechutně z toho že myslím na jiné chlapy, že mi ten můj není dost dobry. Já ti děkuju za tvůj příspěvek, snad si uvědomím co mám doma.
Tobě přeju už jen klid, posílám velké obejmutí a kopec štěstí. :hug:

Nic ve zlem ale to si asi psat nemusela tenhle prispevek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat