Mamatest 10-ti jednotkový

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 09.08.10 18:14
Mamatest 10-ti jednotkový

Ahoj holky, protože nelze zadat téma jako anonymní, ptám se za svou kámošku já..

Dvakrát po sobě ráno ji tento test vyšel tak, že do limitu tam měla slabounkého ducha, ale fakt ducha..

A protože samo zatím nechce na krev (je mi jasné co jí poradíte :-D ) a je zvědavá, tak se ptám…

Měl někdo na tomto mamatestu 10 slabého ducha a bylo to těhu? Já tenhle test osobně neznám, za mě byly jen mamatesty 25 jednotek..

Díky všem za odpovědi :wink:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Shílenka
Závislačka 2972 příspěvků 09.08.10 18:20

Betty, tak za mě, mně vyšel mamatest minulý měsíc falešně pozitivní, tzn že to těhu nebylo. JIné testy byly negativní, jen tento pozitiv. Asi jsem tě moc nepotěšila :lol: :lol: :lol:

Semik
Extra třída :D 10249 příspěvků 09.08.10 18:20

Ahojky Betty jjo já jsem měla na tomto testu slabou čárku už 4 dny před očekávanou MS a jsem teď 6+2tt ale četla jsem tu i že holky psaly že měli tento test falešně pozitivní poradím ať kamarádku zkusí ten 25j

soldi
Neúnavná pisatelka 17265 příspěvků 09.08.10 18:25

ahoj, betty, poradim Ti,

falosny duch je do seda a objavi sa az po limite.

pravy duch sa objavi tak do 10 minut a je naruzovely a kazdy den by mal silniet :srdce:

dandoch
Zasloužilá kecalka 729 příspěvků 09.08.10 18:34

Ahojky betty,
tak se take pridavam se svou cerstvou zkusenosti, minuly mesic jsem mela jeden mamatest 10 take falesne pozitivni, jen slabounce, ale carka tam byla viditelna i na fotce, kterou jsem posilala mailem kamaradce. A tehu z toho neni. Takze je otazka, kteremu testu z toho nepreberneho mnozstvi na trhu opravdu verit. Jak pise soldi, pokud carka je opakovane a sili den ode dne(nebo ob den) tak je teprve vyhrano a nezalezi, jaky test se pouzije. Tak vsem snazilkam preji, at carky jen a jen sili.

Caty
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.10 19:05

Bettynko, já zkoušela teď i mamatest 10 v tyčince i proužek. Také mi vycházel ducháček, teda nejdřív čárka a postpně slábla. Nevyšel mi jen mamatest, ale i jiné a z krve to bylo potvrzeno ikdyž to nevyšlo. Já mamatestu věřím. Upřímně, ale víc spoléhám na 25j.

macinka85
Extra třída :D 13375 příspěvků 09.08.10 19:21

Já teda měla na 25jedn. týden před MS slaboučkého neviditelného,ráno jsem koupila 10 a ukázal se duch v limitu už viditelnější a výsledek vidíte v metříku :dance:
Ono asi to falešně pozitivní byl potrat…já se modlila ještě pár dní po vynechané MS,aby se vajíčko drželo a drželo…no,byly to náročné 2 týdny:)))
Duch velice rychle sílil,takže at si ho udělá další den a další a bude vědět hned…

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 09.08.10 20:23

Tak děkuju holky! Koukala jsem i na jiné servery a asi to fakt je falešně pozitivní…

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 09.08.10 20:31

Betty, falešná pozitivita u tohoto testu vzniká, když se moc dlouho máčí. V návodu je 3s a dost. Vyzkoušeno, poprvé jsem si ho udělala jako normální, nechala namočit asi 10s, duch tam, já na větvi, ale pak tady na emimi někdo psal, že hází falešnou pozitivitu, když se nepostupuje dle návodu, tak jsem to zkusila a fakt bylo po duchovi. Takže v případě dodržení postupu bych duchovi věřila.

soldi
Neúnavná pisatelka 17265 příspěvků 09.08.10 20:35

cici, ano, na to som zabudla. 3 sekundy a von. tiez mi nikdy ducha ziadny test neurobil, ale ked budem nejake chciet, tak viem ako na to :mrgreen:

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 09.08.10 20:38

A to vždycky byly testy na 10 sekund co? Fakt tomu nerozumím, asi jsem už stará páka v testech :lol: Pro mě mamatest 25 jednotek a dost :mrgreen:

Shílenka
Závislačka 2972 příspěvků 09.08.10 20:42

Já jsem máčela jen 3 vteřiny a stejně mi vyšel falešně pozitiv :lol:

Příspěvek upraven 09.08.10 v 20:44

soldi
Neúnavná pisatelka 17265 příspěvků 09.08.10 20:43
BettyB. píše:
A to vždycky byly testy na 10 sekund co? Fakt tomu nerozumím, asi jsem už stará páka v testech :lol: Pro mě mamatest 25 jednotek a dost :mrgreen:

:mrgreen: hej hej na 10 alebo 15 :mrgreen:
ale mm25 bol the best :palec:

soldi
Neúnavná pisatelka 17265 příspěvků 09.08.10 20:44
Shílenka píše:
Já jsem máčel jen 3 vteřiny a stejně mi vyšel falešně pozitiv :lol:

shili, este je moznost, ze mas prirodzene vyssie hcg pred ms. mamatest 10 je schopny zachytit podla skusenosti uz nejakych 5 jednotiek, co moze byt normalna hladina v tele.

Shílenka
Závislačka 2972 příspěvků 09.08.10 20:45
soldi píše:
Shílenka píše:
Já jsem máčel jen 3 vteřiny a stejně mi vyšel falešně pozitiv :lol:
shili, este je moznost, ze mas prirodzene vyssie hcg pred ms. mamatest 10 je schopny zachytit podla skusenosti uz nejakych 5 jednotiek, co moze byt normalna hladina v tele.

Soldi vidíš, to mě nenapadlo… :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >