Reklama

Maminka - kamarádka Praha Řepy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Merkulum
Nováček 5 příspěvků 19.02.17 14:46
Maminka - kamarádka Praha Řepy

Čaute ženy :mrgreen:
Mám 9-ti měsíční holčičku…najde se nějaká maminka na procházky nebo pokec u kafe? :lol: :mavam:

Reklama

Reakce:

KuldaVikulda
Povídálka 14 příspěvků 19.03.17 23:09

Ahoj, my mame doma taky 9ti mesicni holcicku, bydlim u motolske nemocnice, do Rep 10 minut:o)

DeeJelinkova
Nováček 3 příspěvky 24.03.17 17:12

Ahoj, jsem z Rudné a čekám v řijnu :)

Merkulum
Nováček 5 příspěvků 28.03.17 08:49

Je už jsem ani nedoufala, že by někdo napsal :lol:
Motol je krásně blízko :) okolo Motola s malou chodím často na procházku tak by jsme mohli dát někdy s našema holkama rande na slepo :mrgreen:
Už začíná být krásně, na procházky jak dělaný. A jak se jmenuje malá?

KuldaVikulda
Povídálka 14 příspěvků 28.03.17 12:13

Ahoj, tak to jsme rady, ze jsme te potesily???? Jmenuje se Viktorka a narozena je 16.6.???? Jak se jmenujete vy? Akorat my jsme tento tyden pryc na dovce, tak leda az pristi tyden v druhe polovine.
Dee: budeme se tesit na podzim anebo i driv na nejake tehu prochazce????

Merkulum
Nováček 5 příspěvků 30.03.17 10:45

No jéjé a moc :-) konečně někdo kdo i napsal.
My jedem na dovcu pristi tyden :D tak vyrazíme až ten další týden?
Viktorku jsem taky chtěla je to krásný jméno.
My máme Lauru a je 1.6. :-)
Tak si užijte dovču a pořádně si zarelaxujte 8)

KuldaVikulda
Povídálka 14 příspěvků 09.04.17 19:26

Ahoj, tak my hlasime, ze jsme doma, krapet se nam ta dovca jeste o tyden protahla???? Ale uzili jsme si to a vy snad taky! Laura je taky krasny jmeno a a datum 1.6.2016 taky povedeny, ja jsem 11.6.???? Kolik je let tobe?

aurelius
Povídálka 17 příspěvků 19.04.17 11:31

Ahoj, prave cekame na svoje prvni detatko, termin 10/2017.radi se pridame na nejake spolecne podnikani????

Belledith
Nováček 6 příspěvků 13.09.17 15:01

Ahoj, taky bych ráda našla kamarádku maminku z Řep nebo okolí. Mám 7 měsíčního chlapečka. Najdu? :)

Merkulum
Nováček 5 příspěvků 13.09.17 16:50

Jsem tu :mrgreen:
A přímo z Řep Belledith?
Ja jsem sem psala když malý bylo 9 měsíců a ted už jí je 15 měsíců. To je šílený jak to letí :roll:

Belledith
Nováček 6 příspěvků 13.09.17 18:08

Jj Řepy Španielova…odkud přesně vy? :) Letí to šíleně, my jsme 2.2. Nikoho tady poblíž neznáme, tak budeme moc rádi za společnost, pokud byste chtěly něco podniknout :lol:

Merkulum
Nováček 5 příspěvků 14.09.17 10:24

Jé my Žufanova :mrgreen:
No to budeme strašně moc rády. To by bylo príma něco podniknout. Tak nebudem otálet a hned se domluvíme :lol: kdy by jste mohli? :lol:

Belledith
Nováček 6 příspěvků 04.01.18 13:28
to Merkulum:

Ahoj, psala jsem ti už víckrát soukromé zprávy, ale nejspíš to nefunguje. Tak to zkouším zase tady :D Kdyžtak mi písni rovnou na mail *** a domluvíme se konečně na tom srazu :lol:

edit admin - email

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama