Maminka ze Zaječič u Pyšel

428
6.6.13 13:48

maminka ze Zaječič u pyšel

Ahoj Holky jsem maminka na MD a mám měsíčního chlapečka, skoro nikoho tu neznám tak kdyby se tu někdo našel tak budu moc ráda :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2574
6.6.13 13:51

Aha, ptala jsem se v jiné diskusi, kde jsou Zaječice, už vím. Jezdíme občas, když máme cestu na chatu, do Pyšelky u nádraží, na oběd ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
428
6.6.13 13:55
@Gábííí píše:
Aha, ptala jsem se v jiné diskusi, kde jsou Zaječice, už vím. Jezdíme občas, když máme cestu na chatu, do Pyšelky u nádraží, na oběd ;)

tam vaří docela dobře. a ty jsi odkud?
:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2574
6.6.13 13:58

Vaří, i když mají malý výběr, ale vše je domácí a bez glutamátu, alespoň to teda píší na menu ;) Jinak jsem z Prahy, chatu máme v Bedrči, cca 3 km od Benešova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
428
6.6.13 14:58
@Gábííí píše:
Vaří, i když mají malý výběr, ale vše je domácí a bez glutamátu, alespoň to teda píší na menu ;) Jinak jsem z Prahy, chatu máme v Bedrči, cca 3 km od Benešova.

bedrč mi nic neříká, jsem tu krátce. jinak krásná holčička :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2574
6.6.13 18:10

@lcj3232 moc děkuji :kytka: jen mi rychle vyrostla, závidím ti toho tvého malého broučka ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2892
6.6.13 18:19

Zdravím do Zaječic, já jsem z Kamenice (teda původně z Prahy), v Pyšelích bydlí rodiče a vždy jsme tam jezdili na chatu. Moc krásný místo.
Možná tu někoho místního potkáš, ale mě se třeba povedlo jen jednu známou a to jsme větší obec, myslím. Nejlepší je dát se do řeči venku, ale je to jednodušší až s většími dětmi. Já se seznámila takhle, až když byl dceři rok, ale já jsem celkem introvert.
Jinak Sokolovna v Pyšelích je výborná hospoda a jde i s dětma :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2574
6.6.13 18:24

@Pipi 00 Jojo, zítra se tam zase chystáme na oběd, tak doufám, že bude hezky, aby dcerka mohla řádit na hřišti :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
428
7.6.13 08:56
@Pipi 00 píše:
Zdravím do Zaječic, já jsem z Kamenice (teda původně z Prahy), v Pyšelích bydlí rodiče a vždy jsme tam jezdili na chatu. Moc krásný místo.
Možná tu někoho místního potkáš, ale mě se třeba povedlo jen jednu známou a to jsme větší obec, myslím. Nejlepší je dát se do řeči venku, ale je to jednodušší až s většími dětmi. Já se seznámila takhle, až když byl dceři rok, ale já jsem celkem introvert.
Jinak Sokolovna v Pyšelích je výborná hospoda a jde i s dětma :-).

v kamenici jsem byla často :-) jezdila jsem přes ní do školy :-) a mám babičku v jirčanech :-) jj je výborná v pyšelích je i docela fajn pizzerie. chodím tam pěšky na procházku a nakoupit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
428
7.6.13 08:56
@Gábííí píše:
@Pipi 00 Jojo, zítra se tam zase chystáme na oběd, tak doufám, že bude hezky, aby dcerka mohla řádit na hřišti :palec:

vypadá to že bude hezky :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
428
6.9.13 09:48
@Gábííí píše:
@Pipi 00 Jojo, zítra se tam zase chystáme na oběd, tak doufám, že bude hezky, aby dcerka mohla řádit na hřišti :palec:

ahoj tak jak jste zvládli oběd?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
428
23.10.14 22:19

Ahoj holky, objednáváte mikuláše pro děti? popřípadně koho prosím okolí pyšel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1011
24.10.14 10:25

Ahoj, u nás chodí sousedi, takže neobjednáváme a uvidíme, jestli přijdou i letos. Jinak loni jsme byli v Benešově na akci, kterou pořádalo MC a bylo to fajn, tak se chystáme i letos, jestli to bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
428
24.10.14 11:20
@fatin píše:
Ahoj, u nás chodí sousedi, takže neobjednáváme a uvidíme, jestli přijdou i letos. Jinak loni jsme byli v Benešově na akci, kterou pořádalo MC a bylo to fajn, tak se chystáme i letos, jestli to bude.

moc děkuji a od kolika to přibližně býva?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1011
24.10.14 12:03

Loni to bylo dopoledne v divadle. A mám pocit, že to bylo 2 dny před Mikulášem. Určitě to budou mít zase na svých stránkách http://www.hvezdicka.info/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat