Maminky mám dotaz - kočárek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.19 11:24
Maminky mám dotaz - kočárek

Dobré dopoledne mám 7 Měsíční holčičku. Chození ven je peklo ať už je teplo nebo chladněji řev co řev trvá to cca od 4 měsíce? Myslím… nevydrží ležet vlatne ani neusne jak řve jeounto úplný záchvaty s to jen proto že nemůže “ sedět “ samozřejmě ji neposazuji. Ale jít na procházku to prostě nejde :,( už jsem úplně zoufalá v nositku být nechce. Poradíte něco? Já se to moc na ty procházky a všechno těšila ale už vážně nevím co mám dělat.

Reakce:
Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7885 příspěvků 20.07.19 11:26

A co dát do sporťáku? Tam pololeží a vidí ven :nevim: já teda chodila s kočárkem a jezdila autem v době spánku miminka a myslím, že to pomohlo.

Kriss Tina
Extra třída :D 11685 příspěvků 20.07.19 11:54

7 měsíční může do sporťáku, pokud sama nesedí tak v leže no, ale líp uvidí ven. Nebo zkusit dát dítě na břicho a stáhnout střechu, ať vidí ven. Nebo nemáte adaptér na vajíčko? Sice to není ideál, ale hodinku by v tom dítě vydržet mohlo, když někam jedem dal je v něm i dyl. Jinak počkat pár měsíců až začne chodit, to bude lepší a do té doby chodit ven jenom někam kousek a dát dite třeba na deku v parku nebo na zahradě :nevim: nebo já mám v hlubokém kočárku polohovací dno, že se dá zešikmit, že vyloženě nesedí, ale je nakloněný že líp vidí ven.

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1546 příspěvků 20.07.19 12:11

Jak píše @Kriss Tina :palec: na bříško a stáhnout stříšku. Naši malou to hodně bavilo. :)

Martis83
Ukecaná baba ;) 1648 příspěvků 20.07.19 12:54

Já jsem vozila obě dcery v hluboké korbě na břiše, dala jsem dolů stříšku a když viděly, byly spokojený. Mladší jsem teda musela poutat kšíry, protože ta v sedmi měsících už stála a s oblibou jezdila v kleče nebo ve stoje a několikrát skočila šipku ven z kočáru :joy: takže procházky se u nás rovnaly adrenalinovému sportu.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1720 příspěvků 20.07.19 15:24

Sportak. Vic uvidi ven, dat klido do pololehu

Betyssek
Kecalka 224 příspěvků 21.07.19 08:46

My museli dat hodne brzy do sportaku. Sice je tam jen v lehu, ale vic vidi a konecne nerve :lol:

Váš příspěvek
Reklama