Koupání v kyblíčku

105
19.7.19 12:03

Koupání v kyblíčku

Zdravím. Máte někdo zkušenosti s koupáním miminka v kyblíčku? Přemýšlím, že bych jej pořídila. Malé jsou tři měsíce. Četla jsem, že je to ideální tak do toho desátého měsíce, tak jsem zvedava, jaké máte popř. zkušenosti. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16193
19.7.19 12:15
@kazetkakiki píše:
Zdravím. Máte někdo zkušenosti s koupáním miminka v kyblíčku? Přemýšlím, že bych jej pořídila. Malé jsou tři měsíce. Četla jsem, že je to ideální tak do toho desátého měsíce, tak jsem zvedava, jaké máte popř. zkušenosti. :kytka:

Máme Schnuggle a naprostá spokojenost. Ze začátku to bylo krkolomné a chvilku jsme používali menší vaničku. Ale malé je rok a kousek a ještě používáme. Ale je to drobek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2345
19.7.19 12:25

Poridila jsem si kyblik na stara kolena pro 3. dite :lol: A naprosta spokojenost! Skoukla jsem nejaka videa, abych vedela jak na to. Slo to vyborne, mala byla spokojena. Vydrzela to asi do roka, pak uz bylo zabavnejsi blbnout ve velke vane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
19.7.19 13:06

My měli kyblik Shantala a kyblíčkování je za nás top. První dcera byla drobnější, vydržela v něm do roka, další dvě děti jsou obříci, takže cca do devíti měsíců. Zrovna teď jsme přešli s nejmladším na vaničku, už sedí a do kyblíku už se skoro nevejde:) Dětem se v kybliku vždy moc líbilo a i pro nás byl kyblik praktičtější. Rozhodně doporučuju!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73029
19.7.19 13:07

Nasim narazove vydržel snad do 4 let, vozila jsem ho pak na tabor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
19.7.19 13:13

Mimochodem-zrovna ten náš prodávám-(modrý Shantala) - nabízím ho tady v bazaru…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7845
19.7.19 14:20

@kazetkakiki Pro nase deti naprosto nevyhovujici, od narozeni mely rady kolem sebe prostor, mit moznost machat ruckama a nozickama a nenarazet pritom do sten. Nemeli radi ani ty moderni male vanicky, takze jsme pro ne pouzivali prostornejsi detskou vanicku z dob naseho detstvi. Kyblik jsem mela pujceny od kamaradky a nesedl nam vubec, dite v nem rvalo a pro me byla manipulace moc krkolomna, vadilo mi, ze musim byt za zady ditete, kdyz ho drzim a nemame ocni kontakt, nemam volnou ruku ke hre a bolela me z toho zada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1021
19.7.19 14:50

Na obě děti jsem měla půjčený kyblík Tummy Tub. Jako novorozeňata ve vaničce neskutečný řev a pak jsem zkusila kyblík - absolutní spokojenost. U staršího dítěte to bylo ze začátku malinko krkolomnější, ale chce to cvik. Pak v podstatě držíš jen za bradičku (nebolí je to) - aby nepily vodu. Obě děti jsem v tom koupala tak do 7 měsíce (nebyl to moc velký kyblík).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama