Koupání v kyblíčku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kazetkakiki
Stálice 61 příspěvků 19.07.19 12:03
Koupání v kyblíčku

Zdravím. Máte někdo zkušenosti s koupáním miminka v kyblíčku? Přemýšlím, že bych jej pořídila. Malé jsou tři měsíce. Četla jsem, že je to ideální tak do toho desátého měsíce, tak jsem zvedava, jaké máte popř. zkušenosti. :kytka:

Reakce:
P4ja
Extra třída :D 11023 příspěvků 19.07.19 12:15
@kazetkakiki píše:
Zdravím. Máte někdo zkušenosti s koupáním miminka v kyblíčku? Přemýšlím, že bych jej pořídila. Malé jsou tři měsíce. Četla jsem, že je to ideální tak do toho desátého měsíce, tak jsem zvedava, jaké máte popř. zkušenosti. :kytka:

Máme Schnuggle a naprostá spokojenost. Ze začátku to bylo krkolomné a chvilku jsme používali menší vaničku. Ale malé je rok a kousek a ještě používáme. Ale je to drobek.

Katcha
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 19.07.19 12:25

Poridila jsem si kyblik na stara kolena pro 3. dite :lol: A naprosta spokojenost! Skoukla jsem nejaka videa, abych vedela jak na to. Slo to vyborne, mala byla spokojena. Vydrzela to asi do roka, pak uz bylo zabavnejsi blbnout ve velke vane.

hicha
Stálice 64 příspěvků 39 inzerátů 19.07.19 13:06

My měli kyblik Shantala a kyblíčkování je za nás top. První dcera byla drobnější, vydržela v něm do roka, další dvě děti jsou obříci, takže cca do devíti měsíců. Zrovna teď jsme přešli s nejmladším na vaničku, už sedí a do kyblíku už se skoro nevejde:) Dětem se v kybliku vždy moc líbilo a i pro nás byl kyblik praktičtější. Rozhodně doporučuju!

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67842 příspěvků 19.07.19 13:07

Nasim narazove vydržel snad do 4 let, vozila jsem ho pak na tabor.

hicha
Stálice 64 příspěvků 39 inzerátů 19.07.19 13:13

Mimochodem-zrovna ten náš prodávám-(modrý Shantala) - nabízím ho tady v bazaru…

Hoa Mai
Kelišová 6761 příspěvků 19.07.19 14:20

@kazetkakiki Pro nase deti naprosto nevyhovujici, od narozeni mely rady kolem sebe prostor, mit moznost machat ruckama a nozickama a nenarazet pritom do sten. Nemeli radi ani ty moderni male vanicky, takze jsme pro ne pouzivali prostornejsi detskou vanicku z dob naseho detstvi. Kyblik jsem mela pujceny od kamaradky a nesedl nam vubec, dite v nem rvalo a pro me byla manipulace moc krkolomna, vadilo mi, ze musim byt za zady ditete, kdyz ho drzim a nemame ocni kontakt, nemam volnou ruku ke hre a bolela me z toho zada.

Pocahonta
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 19.07.19 14:50

Na obě děti jsem měla půjčený kyblík Tummy Tub. Jako novorozeňata ve vaničce neskutečný řev a pak jsem zkusila kyblík - absolutní spokojenost. U staršího dítěte to bylo ze začátku malinko krkolomnější, ale chce to cvik. Pak v podstatě držíš jen za bradičku (nebolí je to) - aby nepily vodu. Obě děti jsem v tom koupala tak do 7 měsíce (nebyl to moc velký kyblík).

Váš příspěvek
Reklama