3,5 měsíce a kakání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Michaela2206
Povídálka 28 příspěvků 19.07.19 08:11
3,5 mesice a Kakani

Dobry den, chtěla bych se zeptat. 3,5 mesice stary chlapeček, do teď mi hezky kakal, už asi měsíc dokrmujeme ale pořád i kojim. Kakal třeba 3× někdy i 4× za den a paráda a teď poslední tři dny se vykaka jednou, stěží dvakrát. I se často kroutí kvůli prdikum řekla bych. Je to normální nebo to mám řešit? Aby nemel nejakou zacpu nebo něco k lékaři jdeme až v srpnu:/ děkuji.

Reakce:
Megerka
Zasloužilá kecalka 945 příspěvků 19.07.19 08:28

Nemusí mít stolici až 3-5 dní, pokud by měl fakt tuhou stolici, pak řešit, jinak ne

Yopii
Zasloužilá kecalka 816 příspěvků 19.07.19 08:31

Pokud ti porad kaka kazdy den, tak bych se nebala :nevim: vim, ze nektere deti nekakaji i nekolik dni (moje teda smolila at vyhradne kojena ci na UM, takze kdyby byla zmena, taky bych se zarazila)… pokud se ti ale zda, ze ditku proste neni dobre a trapi se, zkusila bych treba jine mliko, pak je moznost kontaktovat aspon telefonicky pediatra (ale myslim, ze stolice 1-2× za den je norma). Jinak moji male pomohl nutrilon omneo comfort (na radu pedi), nejdu ani do niceho levnejsiho, protoze me jima hruza, kdyz si predstavim, ze mala se mi zase bude trapit. Dalsi vec jestli ma dost jidla, mala se mi takhle kroutila i kdyz byla hladova (uplne stejne jako pri kolikach). Jen moje osobni zkusenosti :kytka:

Týnka20
Kecalka 403 příspěvků 19.07.19 09:28

S kakanim jsme meli taky dost velky problem, dva dny nic a pak jsem musela pomahat a stejne to uz bylo tuhy… proto davame bebu sensitive, proti zacpe a zazivacim problemum+kapicky sab simplex a pohoda… za 7 dni nam budou 4 mesice a nekdy od 3 tydnu jsme na UM… posledni dva dny jsem dala par lzicek presnidavky, malej se mohl utlouct a ted kadi i dvakrat denne a uz vim, co to je mit pokakany mimi az na zada :lol: :lol:
Pokud ti neprobreci dva dny, ze nemuze kakat, nekrouti se, a neni videt ze by ho to opravdu trapilo, tak ho nech at se vykaka sam.. nebo ho dej do autosedacky, jak bude jakoby si mackat brisko, ulevi se mu… takhle jsem to delala ja a opravdu to pomohlo, 10minut v sedacce a krasne se vykadil treba po 2 dnech… kdyz uz teda ale opravdu plakal, brisko mu tvrdlo, byl rudej, a nedalo se ho uklidnit… strčila jsem hold teplomer do zadecku a trosicku krouzila, pomohlo mi to a zacal kakat… :) o problemech s Misovo kakanim bych mohla zacit psat denicek… nastesti uz je to ok :kytka:

Váš příspěvek
Reklama