Maminky Olomouc

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Stránka:  « Předchozí 1 2 3

Reklama

Anonymní  08.02.17 11:21
@BoboM píše:
to je fajn :-) a kdy máš termín?

Koncem května, tudíž od července můžu chodit dopoledne nebo k večeru pořád :)) :hug:

BoboM
Kecalka 235 příspěvků 09.02.17 22:45
@Genovesa píše:
@BoboM Odkud jsi? Já mám dcery 5,5 a 2,5 roku. Ale moc času není, žiju na vesnici.

Chápu, čas je někdy nepřítel i náš :mrgreen: jinak já jsem ze Šternberka, ale brzy se budeme stěhovat do Lužic, takže budu taky z takové vesnice :lol:

BoboM
Kecalka 235 příspěvků 09.02.17 22:46
@Meti píše:
Já mám děti 1 a skoro 3, bydlíme kousek od Olomouce.

A jakým směrem? :) My jsme ze Šternberka

BoboM
Kecalka 235 příspěvků 09.02.17 22:49
@Anonymní píše:
Koncem května, tudíž od července můžu chodit dopoledne nebo k večeru pořád :)) :hug:

jee, tak to máš super :palec: já jsem strašně chtěla květnový miminko :) a proto mám v prosinci a v červenci :D a jsi přímo z Olomouce?

Anonymní  10.02.17 10:34
@BoboM píše:
jee, tak to máš super :palec: já jsem strašně chtěla květnový miminko :) a proto mám v prosinci a v červenci :D a jsi přímo z Olomouce?

Jj, už tu bydlíme přes 3 roky. :)) Já mám z toho letního mrnouska trošku strach, ve vedrech novorozeňatko… :hug:

Anvi
Stálice 87 příspěvků 13.02.17 07:11
Pozdrav

Zdravím všechny hledající.
Moc by mě potěšílo, kdyby se tu našla prima žába, které chybí blízká kamarádka.
Olomouc a okolí. :hug:

Meti
Ukecaná baba ;) 2049 příspěvků 13.02.17 13:17

@BoboM tak my z druhé strany, směr Prostějov.

čenečka92
Kecalka 329 příspěvků 20.03.17 20:32

Dobrý den maminky, mám 10 měsíčního syna a bydlíme v centru Olomouce. Zároveň mám dětský výkupní a prodejní bazárek :-)

Reklama

Kakinecka.ha  27.03.17 10:47

Ahoj, pořádám v Olomouci už po několikáté letní příměstský tábor a ráda bych vám všem nabídla tohle super řešení prázdninových patálií s programem pro děti :)

Letní příměstský tábor s Veselou vědou se uskuteční v Olomouci 7. 8. - 11. 8. 2017 a bude probíhat v zázemí rodinného centra OLIVY (8. Května 27, Olomouc). Více informací a možnost registrace naleznete na www.veselaveda.cz nebo nebo napište na email organizace@ve­selaveda.cz nebo přímo lektorce v Olomouci klara. horackova@hot­mail.com

Těším se na všechny, kdo se zúčastní!

loose
Nováček 1 příspěvek 08.04.17 09:30

Ahoj maminky, kdyby se některá k nám chtěla přidat do kavárničky s koutkem, parku, hřiště napište, někdo kamarádský, pohodový, jinak všem krásné jaro :-)

Anvi
Stálice 87 příspěvků 04.05.17 10:02

@loose ahoj :mavam:
My se se synem 22 měsíců rádi přidáme. :)

Ms.sew
Povídálka 31 příspěvků 15.10.17 19:57

Není tu nějaká maminka, která by se mnou chodila cvičit v rámci hubnutí a nechce se jí samotné?

mischelinka
Kelišová 6476 příspěvků 15.10.17 20:39

@Ms.sew Ahoj, já jsem z Olomouce a jaké cvičení a kam máš na mysli?
klidně do SZ více info ;)

sromulenka
Kecalka 413 příspěvků 07.12.17 12:44

Ahoj maminky,
našla by se mezi vámi fajn ženská, která má podobně staré děti (8 let a 4 roky)?
která by si po práci ráda popovídala u voňavé kávy či dobrého vínka?

admin
Echt Kelišová 9540 příspěvků 07.12.17 15:05

Milé maminky,

jen připomenu, že tady existují také soukromé skupiny, kde máte větší soukromí a přehledný prostor - můžete tu diskutovat ve více vláknech, používat společnou nástěnku, fotoalbum nebo bazar. Maminky poblíž Vašeho místa bydliště už tam třeba diskutují. A když ne, stačí, aby jedna z vás se stala zakládající uživatelkou (moderátorkou) a přijímala/zvala nové členy.

Příjemné povídání přeje :kytka:
adminka Eliška

Stránka:  « Předchozí 1 2 3

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Články z Ona Dnes

Ivan by mě klidně nechal spát i na skříni, říká manželka šéfa Pirátů

Přezdívá se jí Kněžka chaosu a Lydii France Bartošové to připadá trefné.... číst dále >

Šest překvapivých návyků, které mohou vést k cukrovce

Ačkoliv název nemoci napovídá, že hlavním viníkem jejího propuknutí je... číst dále >

Reklama