Kde nakupujete oblečení pro silnější děti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ntkv
Zasloužilá kecalka 893 příspěvků 25.09.18 11:31
Maminky silnějších dětí.

Ahoj, jsem celkem bezradna už. Dcera teda není tlustoch, ale od mimina je rozměrnější. Je taková dobře stavěna, sportovní typ. Prostě nemá 56 v pase aby nosila hadry z HM. Je ji skoro 7, Nosi velikost 134/140, měří 123.

Takže bych chtěla poprosit, kdo mate stejny problém, kde nakupujete, jde mi primárně o kalhoty. Děkuji.

Ona to i obleče, ale stejně ji pak kouká zadek/záda, když sedí.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
acimedaca
Nadpozemská drbna 26147 příspěvků 25.09.18 11:35

@ntkv kalhoty se kupují dost blbě, pokud koupím větší číslo, tak jsou dlouhé. Kupuju v různých alternativních obchodech, né v řetězcích. Párkrát jsem narazila na „širší“ džíny v Taku a nebo v Kiku. Chce to kupovat spíš jiný typ kalhot, né slimky. A nebo taky vybírat v klučičích řadách - u modrých džínsů je to stejně jedno a střih je většinou širší

elinka90
Závislačka 2540 příspěvků 25.09.18 11:37

já mám pravý opak. Doma hubeňoura, ale přijde mi, že Kik je pro větší děti.

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 25.09.18 11:42

Poslední kalhoty jsem kupovala v Tescu. O číslo větší, ale sedi celkem dobře. Tim jak mají uzke nohavice, si po nich dcera ani neslape, takže jsem ani nemusela zkracovat. Anebo jak už tu pak padlo, tak klucici v Kiku. Dcera také není žádná extra spekata tlustoska, jen proste neni uplna astenicka vychrtlina (má hrubší telesnou konstituci). Do běžného dětského oblečení z řetězců ji nenarvu.

Uživatel je onlineFíková
Kelišová 5483 příspěvků 25.09.18 11:43

Viděla jsem na Bonprixu, že dělají rozšířené velikosti i pro děti. Jak to ale vypadá v reálu nevím. Dcera má zas jinej problém. Pokud jí kalhoty seděj v pase, má je krátké, a dostatečně dlouhé jí zas padají. Zatím to řešíme kšandama. :mrgreen:

ntkv
Zasloužilá kecalka 893 příspěvků 25.09.18 11:43

Mě dlouhý kalhoty nevadí, i do dzinu se dá strcit jednoduše guma do nohavic. Jako slimky ani nezkousim:)
Ve školce to šlo, ale ted v te škole.. Jako leginy dobré, ale asi ne na zimu:)

ntkv
Zasloužilá kecalka 893 příspěvků 25.09.18 11:46
@Fíková píše:
Viděla jsem na Bonprixu, že dělají rozšířené velikosti i pro děti. Jak to ale vypadá v reálu nevím. Dcera má zas jinej problém. Pokud jí kalhoty seděj v pase, má je krátké, a dostatečně dlouhé jí zas padají. Zatím to řešíme kšandama. :mrgreen:

Evidentně to ale maji jen u klučičiho. A džíny za 500,– je taky mazec. Ale chci to zkusit.

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 25.09.18 11:49

@acimedaca Jiný typ kalhot pro větší holky než slimky už jsem neviděla ani nepamatuji. Žádné alternativní obchody s detskym oblecenim se u nás nevyskytuji. Jsem z toho stejne zoufala jako zakladatelka. Druhá dcera má pro změnu širší prsty na noze a zas se nenarve do žádných běžných dívčích bot (respektive narve, ale tlačí ji), neb všechny mají uzouckou špičku. :cert:

Milis666
Kecalka 189 příspěvků 25.09.18 11:52

Taky bych vyzkoušela Bonprix, dcera je taky oplácanější a to co má z Bonprixu jí sedne parádně.Máme stejný problém, že jí z kalhot leze zadek.

terinka4444
Hvězda diskuse 68441 příspěvků 25.09.18 11:57

Ježiš mám to stejně, i je stejně stará, jen je ještě o 10cm vyšší. A má šílenou lordózu, kterou tedy rehabilitujeme, ale pokroky za rok minimální, takže má vyvalené bříško.A jak od malinka jeudí na koní, tak má stehna, není to éterická vílka. A je to peklo. Co jsem sehnala parádní džíny v Benettonu, loňská zimní kolekce, ale stály 1000,– tak jsme vzala jen jedny a chyba lávky. Letos jsem je ještě neviděla. Pak Lindex mívá širší střihy některé. Já to řeším šatama, protože v kalhotech mi do školy nechce chodit, takže má takové 90denní silonky z tchiba a šaty. Se to prodraží, protože leze v družině po kolenou a dvoje ty silonky vyjdou na 250 a jedny týdně zařvou, ale je jí to pohodlné. A z Ham jí jsou ty jegginy nebo co to je, jak je to jako kalhoty, ale je to vlastně na gumu.

pikola
Neúnavná pisatelka 19429 příspěvků 25.09.18 11:58

Moje nosí 134 a to jí je teprve 5 :roll: vysoká je 122 ale 128 už jí prostě není. Nejhorší je, že chodí ještě do školky, takže potřebuje funkční věci, ale velikostí spadá to těch mladých slečen kde mají kulový. Hodně máme HM, CaA. Trika kupuju klidně 140. Teď jsem vyřadila tašku věcí, na zimu zase nemá co na sebe od loňska a to samé boty má nohu 33. Tam je to stejná bída, protože dětské jsou do 32 a pak jsou jen takové fajnové na parádu :zed:
Pak ještě občas Lidl online a ernstings-family

Příspěvek upraven 25.09.18 v 12:00

terinka4444
Hvězda diskuse 68441 příspěvků 25.09.18 11:58
@Milis666 píše:
Taky bych vyzkoušela Bonprix, dcera je taky oplácanější a to co má z Bonprixu jí sedne parádně.Máme stejný problém, že jí z kalhot leze zadek.

a co je z bonprixu? Který ten střih

Jana206
Nadpozemská drbna 26546 příspěvků 25.09.18 11:59

Tesco. Tam já na svoje dlouhonohé a hubené dcerky nakupovat nemůžu,je to vždy v pase volné. Nešiju,opravit to neumím. Navíc je to tak blbě udělané,že je guma všitá,nekouzá v tunýlku,aby se to dalo stáhnout.Trochu pevnější je jen jedna,zatím má skoro 4 roky,je možné,že se ještě vytáhne,ale třeba to budeme řešit časem taky.

terinka4444
Hvězda diskuse 68441 příspěvků 25.09.18 11:59

JoJo a pokud by se ti podařily sehnat džíny pampolina, tak ty jsou perfektně šité, že sedí.

ntkv
Zasloužilá kecalka 893 příspěvků 25.09.18 12:15
@pikola píše:
Moje nosí 134 a to jí je teprve 5 :roll: vysoká je 122 ale 128 už jí prostě není. Nejhorší je, že chodí ještě do školky, takže potřebuje funkční věci, ale velikostí spadá to těch mladých slečen kde mají kulový. Hodně máme HM, CaA. Trika kupuju klidně 140. Teď jsem vyřadila tašku věcí, na zimu zase nemá co na sebe od loňska a to samé boty má nohu 33. Tam je to stejná bída, protože dětské jsou do 32 a pak jsou jen takové fajnové na parádu :zed:
Pak ještě občas Lidl online a ernstings-familyPříspěvek upraven 25.09.18 v 12:00

No přesně, my jsme zase co volno Na Vysočině a potřebuju softshell a prostě funkřní věci.. jenže to jaksi končí na velikosti 122.
Tak v bonprixu prd, ještě u každých džínů píšou, jak jin to sedí na ty žížalkový děti, co jim plandají i hm legíny.

Lídl dobrý.. Abyste rozumněli, já všechno ostatní v klidu nakoupim kdekoliv. jde mi čistě o ty „slušný kalhoty“ a softshelky.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >