Maminky v Brně

2
26.1.21 16:56

Maminky v Brně

Ahoj,
není tady nějaká maminka na procházky s dětmi, výlety, kafe, víno.. 🙂 Je mi 31, mám holčičku 20 měsíců a rády podnikneme cokoli. Jsem z Bystrce, ale není problém někam dojet.. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1
31.1.21 22:24

Ahoj, mně je 29, synovi je 17 měsíců a rádi se s vámi sejdeme. Jsme teda z Husovic, ale taky nemáme problém kamkoliv dojet :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8335
1.2.21 21:58

Ahoj holky, hledáme kámošky na nějaké společné procházky :) máme syna, ale je ještě maličký prdola (6tydnu)..pokud vám nevadí kočárek a třeba nějaké společné procházky s kafcem a pokec tak dejte vědět :mrgreen:

Skaiqy a Lewis :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
2.2.21 09:29
@luci.lero píše:
Ahoj,
není tady nějaká maminka na procházky s dětmi, výlety, kafe, víno.. 🙂 Je mi 31, mám holčičku 20 měsíců a rády podnikneme cokoli. Jsem z Bystrce, ale není problém někam dojet.. :)

Ahoj, jsem z Bystrce, mám jednu tříletou holčičku a druhou v břiše. Kdyžtak napiš do zpráv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
4.2.21 19:36

Ahoj,
jsem sice teprve v očekávání, ale také bych se ráda seznámila s nějakýma fajn holkama. :) Je mi 29 a bydlíme na Starém Brně. Jsem pro jakoukoliv aktivitu, ikdyž je to teď takový omezený. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
4.2.21 20:53

Ahoj holky, taky bych ráda našla nějakou maminku na procházky, pokec, klidně i na víno, až se bude dát. Mám 36 let, starší dceru 3 roky ve školce a mladší dceru 18 měsíců. Jsme z Brna Střed a dojet můžeme kamkoliv. Máme rády sport, přírodu a i aktivity pro děti, až zas budou probíhat. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
258
12.2.21 12:35

Ahoj, je mi 36 a mám 15 měsíční dceru. už mi z te izolace doma hrabe. kamarádky děti nemají anebo žijí v jiném městě. chodíme hodně do luzanek nebo na kravák, ráda bych poznala nějakou maminku, co by se přidala aspoň na procházky, než se bude dát jít kamkoli jinam. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8335
12.2.21 13:29
@nanukk píše:
Ahoj, je mi 36 a mám 15 měsíční dceru. už mi z te izolace doma hrabe. kamarádky děti nemají anebo žijí v jiném městě. chodíme hodně do luzanek nebo na kravák, ráda bych poznala nějakou maminku, co by se přidala aspoň na procházky, než se bude dát jít kamkoli jinam. :kytka:

Ahojkaaaaa, my také chodíme na kravak, máme síce syna ještě v kočárku ale procházku bych klidně dala :) jestli nevadí, že syn je ještě prte.. :) jinak: covid negativní. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
258
12.2.21 13:42

@Skaiqy nevadí, moje ještě neumi chodit, takze taky kočár! :) v kolik chodíte ven?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8335
12.2.21 19:22
@nanukk píše:
@Skaiqy nevadí, moje ještě neumi chodit, takze taky kočár! :) v kolik chodíte ven?

V podstatě kdykoliv :) jsme flex, jediné co tak krmení ale to je otázka 3o minut :) maximálně co nás může ovlivnit jsou doktoři ale vše se dá :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat