Maminky z Mladé Boleslavi

1027
13.10.05 09:25

Maminky z Mladé Boleslavi

Ahoj mamči, poradíte mi, kam se dá v Bolce jít si sednout i s kočárkem? Nejlépe nějaká cukrárna nebo jiné místo, kde se nekouří. Díky
Bosorka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26
13.10.05 09:34

Mladá Boleslav

Ahoj,
jsem taky z města automobilů :-)). Posedět se dá v pekárně - cukrárně na Mírové náměstí ( doufám, že se tak ještě jmenuje). Je to naproti prodejně ratanu. Tam se nekouří a je to prima. Jinak holky chodí i do hypernovy a do Mekáče ale toho nejsem moc velký nadšenec.
Richterka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
354
13.10.05 09:48

Ahojky,
záleží na tom, jak máš vělký dítko, super je vegetariánská jídelna Vitálka, samozřejmě se tam nekouří a mají tam i koutek pro děti se spoustou hraček - panenky, autíčka, ale i knížky, rachtátka… Je tam klídek, milá obsluha a mají výborný ňamky :D Je to na náměstí Míru za bývalým Okem, mají i webový stránky: www.vitalka.net Doporučuju!

Šárka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1138
13.10.05 21:43

HOlky skvělá cukrárna Bertík v železce:). JInak souhlasím, málokde se najde místo kde se tady nekouří. Taky jsem z toho nekdy na palici. A ještě je cukrárna u nemocnice v tech nízkých domkách, ale tam je problém s kočárem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
13.10.05 22:17

Zdravím všechny maminky z Mladé Boleslavi.

Chtěla jsem vás všechny o něco poprosit.Potřebovala bych doporučit nějakého dobrého pediatra pro naše mimčo. Tadeášek se narodí v prosinci tak pokud by to bylo někde poblíž budu ráda.Bydlíme na ulici 17.listopadu kousek od Plusu.
Přivítám pozitivní i negativní informace o místních pediatrech.Budu aspoň vědět komu se máme obloukem vyhnout. Nerada bych aby mi doktorka tvrdila že máme ve třech měsících přikrmovat třeba banánem :roll:

Díky za info

MartinaK a Tadeášek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
354
13.10.05 22:19

Jediná možná odpověď, nejlepší pediatr široko daleko je doktor Nechanický , sídlí v Jadranu.

A pozdravuj Tadeáška :D :P

Šárka & Tedýsek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
14.10.05 14:26

Medulienko děkuji, jen jsem se ještě chtěla zeptat, kdeže je ten Jadran?
Nepocházím z Boule tak jsem trochu ztracená. Ale už víme kde je porodnice :lol: Dneska jsme se tam byli podívat.Na 15.11.05 jsme objednaní na kurs Otec u porodu 8)

MartinaK a Tadeášek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
354
14.10.05 14:45

Ahoj Martino,
já teda taky nejsem z MB a zase tak dlouho tu nebydlím, takže ten můj popis, kde to je, bude asi dost zmatenej :P Každopádně adresa je Máchova 1318 a telefon 326/ 322 414. Když pojedeš po té hlavní směrem od kina Forum (mám tušení, že tam je Plus, takže tam asi někde bydlíte, že? ale možná se pletu :D ), tak musíš zahnout doprava na další odbočce než je ta, co vede ke Kauflandu. V té ulici je to na pravý straně, naproti GE Money Bank, aspoň myslím, že je to tahle banka… Ale asi bude nejlepší, když se zeptáš někoho „normálního“ nebo si to najdeš na mapě :P :P Stačí tam zavolat a domluvit se na návštěvě, na tu první přijde doktor k vám domů, až se vrátíte z porodnice - takže Ti pak i vysvětlí, kde ho najdeš :D . Jinak je opravdu výbornej a má i moc hodný sestřičky, doporučila nám ho maminka kamarádky, která je zdravotní sestra - prý ho za nejlepšího považujou i zdravotníci, což pro mě bylo nejlepší doporučení. A rozhodně toho nelituju, i Tadeášek ho má rád a chodí tam celkem ochotně - má tam totiž akvárko s rybama :P ! Tak hodně štěstí a kdybys ještě něco potřeboval, klíďo napiš třeba SZ.

Šárka

P.S. Vybrali jste pěkný jméno :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
14.10.05 20:35

pediatr

Ahoj,
my chodíme k Dr. Tomanovi. Jsme max. spokojení, ač je to chlap velice mě podpořil v kojení i když Matoušek moc nepřibíral do žádných příkrmů mě netlačil. Sídlí v ul. Ustadionu je to kousek od Kauflandu, u restaurace Start. Já myslím, že by jste to zvládli i jinde, hlavní je nenechat se natlačit do něčeho co nechceš§ :lol:
Ahoj Petra
PS: Až půjdeš do porodnice na kurz tak se zeptej, na nástěnce tam mají vyvěšen seznam Boleslavských pediatrů. Papa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama