Maminky z Olomouce - do přírody

19.5.16 09:01

maminky z olomouce- do přírody

Ahoj holky, mám dvě děti- kluk 2 roky a tři čtvrtě, holčička půl roku, hledám maminku/y z olomouce a okolí, které mají podobně staré děti, letos bychom se všichni seznámili a příští rok vyrazili… třeba stanovat, sjezdit kdejakou dětskou akci…jsem pro naučit naše děti něco o přírodě, pro stanování, vaření v kotlíku, táboráky, zpívání, třeba u kytary, vymýšlení dobrodružných her…nejsem podporovatelka mobilů a cukru hned od narození:))
samozřejmě nemusíme jen lozit po skalách, ale uvítám i posezení v kavárně s nebo bez dětí anebo jakoukoliv společenskou akci:))
pište, těším se!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

463
20.5.16 13:03

Ahoj maminko, tak já mám o něco starší děti. Syn 2 roky a 7měs. Dcera 7 let. Jsme z Křelova a stanování milujeme. Letos místo k moři, pojedeme do Campu pod stan. Tak kdyby jste se chtěli seznámit…budeme rádi:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
18.6.16 21:09

Ahoj maminky, jsem oběma pro. Jen jsem pro zlatou střední cestu.-) Stanovat, naučit děti o přírodě, ale nejsme rodiče, kteří budou dětem odepírat moderní technologie. Prostě od všeho trochu:-) Pokud to není problém, rádi se připojíme:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.2.18 18:33

Dobrý den,

tušily jste, že existuje skupina sdružující uživatelky z Olomouce? Pomozte nám ji rozběhnout a spojte se tak s dalšími maminkami.

Ve skupinách si navíc můžete povídat soukromě. Skupiny mají více vláken, fotoalbum, nástěnku a také vlastní bazar (tedy vaše inzeráty uvidí všechny členky stejné skupiny).

Mimo jiné se tam můžete domlouvat na společných výletech, cvičení, hlídání dětí, kafíčku…

Přidejte se ;)
adminka Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama