Manžel a přítelkyně

3
8.10.20 19:53

Manžel a přítelkyně

Ahoj žienky, zaujíma ma aký máte názor na danú tému. Môj manžel mi občas spomenie že by chcel mať kamarátku. Už má jednu z detstva, s ktorou si dosť často píše, ale že by chcel mať ešte ďalšiu, možno aj bližšie, aby spolu sem-tam mohli vybehnúť von a pokecať. (Napr. aj o vzťahoch o deťoch…)Vždy keď sa o tom bavíme, tak som z toho trošku nešťastná
:( Hovorím mu, tak si nájdi kamoša a on že so ženami si rozumie viac. Nepoznám veľmi ďalších takých mužov a ja sama si neviem predstaviť že by som sa stretávala z opačným pohlavím a mala ich ako kamarátov. Tak že veľmi nemá pri tejto téme z mojej strany porozumenie. Aký máte na to názor prosím? Pekný večer želám :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
843
8.10.20 19:57

Mám na to názor, že má roupy a nejradši by měl povolenou milenku. A kde bude takovou hledat, na seznamce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1465
8.10.20 19:58

Já budu asi výjimka z davu, ale mám nejlepšího kamaráda od mala a manžel má kamarádku, která ho jako malého hlídala a úplná pohoda. On si s ní občas zajde na tenis ( já ho nesnáším) a já s kámošem na brusle ( ty zase nesnáší manžel) a naprostá pohoda.. já mu věřím a on věří mi. A jinak mam spoustu kamarádů, fakt ve vší slušnosti občas zajdeme na kafe a nevidím na tom nic divného.
Hele jen takový poznatek, když je žena svobodná ( neříkám, že ty zrovna) tak se s kámarady stýká. Proč je to najednou divný, jak je zadaná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5669
8.10.20 19:59

Rekni mu, ze si take najdes kamarada, ze si vic rozumis s muzi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4663
8.10.20 20:01

Docela divná konverzace. :mrgreen: V jakých situacích si konkrétně vzpomene, že by chtěl tu kamarádku? Proč ti to vykládá? :mrgreen:

A vídáte se někdy s někým? Máte přátele, koníčky?

Příspěvek upraven 08.10.20 v 20:02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5669
8.10.20 20:01
@EvieK píše:
Já budu asi výjimka z davu, ale mám nejlepšího kamaráda od mala a manžel má kamarádku, která ho jako malého hlídala a úplná pohoda. On si s ní občas zajde na tenis ( já ho nesnáším) a já s kámošem na brusle ( ty zase nesnáší manžel) a naprostá pohoda.. já mu věřím a on věří mi. A jinak mam spoustu kamarádů, fakt ve vší slušnosti občas zajdeme na kafe a nevidím na tom nic divného.
Hele jen takový poznatek, když je žena svobodná ( neříkám, že ty zrovna) tak se s kámarady stýká. Proč je to najednou divný, jak je zadaná?

Jasne, ale to je jina situace, ty kamarady mate z detstvi, ne, ze si je cilene hledate jiz v manzelstvi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1465
8.10.20 20:03
@jannina1 píše:
Jasne, ale to je jina situace, ty kamarady mate z detstvi, ne, ze si je cilene hledate jiz v manzelstvi.

Hele třeba jednoho jsem potkala v manželství, ale ne cíleně to je pravda. Měli jsme školení a fakt super klučina :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1247
8.10.20 20:03

Tak, jak jsi to napsala, to na me nepusobi dobre. Jako kdyby manzel chtel flirtovat…ja obecne nemam nic proti pratelstvi mezi a zenami, manzel ma kamaradky, dlouhodobe, nemam s tim problem. Ja mam mezi muzi hodne znamych, vylozene prateli bych je nenazvala. Mne teda prijde spis zvladtni, ze pokud ma slivy jednu (!) kamaradku, tak proc podminuje pratelstvi zrovna se zenou? Jako kdyby mely zeny mezi jeho prateli prevahu, tak muzeme prijmout tezi, ze si lip rozumi se zenami. Ale on ma pouze jednu kamaradku a ted chce dalsi kamaradku? Na me to pusobi divne. Jazdopadne ty ho znas nejlip, tak musis vedet, jaka he natura :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7757
8.10.20 20:06

Tak já neviem, ale na kafčo chodím normalne s kamarátmi, môj muž nápodobne a potiaze s tým nie sú už len preto lebo si veríme.. nepríde mi to neštandardné.. kebyže sa mám „rozplývať“ nad každou jeho kamoškou tak ma asi trafí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
@Luli1010 píše:
Ahoj žienky, zaujíma ma aký máte názor na danú tému. Môj manžel mi občas spomenie že by chcel mať kamarátku. Už má jednu z detstva, s ktorou si dosť často píše, ale že by chcel mať ešte ďalšiu, možno aj bližšie, aby spolu sem-tam mohli vybehnúť von a pokecať. (Napr. aj o vzťahoch o deťoch…)Vždy keď sa o tom bavíme, tak som z toho trošku nešťastná :( Hovorím mu, tak si nájdi kamoša a on že so ženami si rozumie viac. Nepoznám veľmi ďalších takých mužov a ja sama si neviem predstaviť že by som sa stretávala z opačným pohlavím a mala ich ako kamarátov. Tak že veľmi nemá pri tejto téme z mojej strany porozumenie. Aký máte na to názor prosím? Pekný večer želám :)

Tak ho nech, ať se vykecává tady. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127

Pěkný, tak bych mu oznámila, že budeme taky kamarádi.
A chlapa na vztah si začnu hledat v nejbližší době.
Já jsem žárlivá a tohle bych nesnesla.
S kamarádkou si můžeme vyjít společně, když se bude chovat jako kamarádka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.10.20 20:10
@aquarian píše:
Tak ho nech, ať se vykecává tady. :mrgreen:

Ale on hleda kamaradku ne semetriku co mu bude tlouct do hlavy kliny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1895
8.10.20 20:12

Nooo tak já si taky rozumím víc s mužskýma a mám hodně kamarádů a když je možnost, přátele si dělám všude. Ale ne cíleně. Vyplyne to ze situace, třeba na nějaké akci. Partnera mám. Tohle bude založené hodně na důvěře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.10.20 20:14

Za mě rozhodně ne!!! Můj přítel mě taky takovou kamarádku, až kamarádky skončili v posteli.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.10.20 20:20

No, jeden můj rodinný příslušník měl od dětství samé kamarádky, se kterými vše řešil, jenže později proběhl comming out, je to gay. Takže to bylo to první, co mě napadlo, když jsi řekla, že manžel chce kamarádku na pokec… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama