Manžel arab

Anonymní
13.9.20 12:56

Manžel arab

Dobrý den, chci poprosit o radu, protože už to opravdu nezvládám…
Jsem s muslimem, před tím, než jsme se vzali bylo vše v pohodě, byl pozorný, milý, gentleman. Ze začátku pro mě bylo opravdu těžké přijmout jeho víru, ale nakonec jsem se s tím smířila, protože ho miluju takového, jaký je.
Přestěhovala jsem se za ním před necelým měsícem do Německa, s tím, že budeme mít svůj vlastní byt, nakonec ten původní být, co jsme měli mít, nevyšel a tak bydlíme dočasně u jeho rodiny.
A tady to začalo. Začal se chovat jinak, vše musí být podle něj, s ničím není spokojený. Začal řešit každou maličkost, např. když jsou 2 kabely v zásuvce, začne mi nadávat. Nechová se dobře. Snažím se pro něho dělat úplně všechno, přestěhovala jsem se sem, do Německa, mám tu jen jeho, jinak nikoho, uklízím, vařím, dělám pro něj vse, snažím se mu splnit úplně vše, ale on chce, abych ho ve všem poslouchala na slovo, už se cítím jako pes, ne jako člověk..změnil se. Nebo už takový byl předtím, a hrál jen jakousi show, aby mě měl jistou, a poté otočil…
Každý den brečím, přeju si, aby byl zase jako na začátku, chová se ke mně jako k dobytku..nevím už co mám dělat, takhle jsem si to opravdu nepředstavovala..nedokáže mou práci ani ocenit…
Děkuji za každou radu, už nevím jak dal :zed: :nevim: :think: :,( :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16914
13.9.20 12:59

Rozvod a návrat domů? To by nešlo? Chlapa nikdo nepředělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22810
13.9.20 12:59

Odešla bych. Fakt nebude jiný, až přijdou děti, bude hůř. Vždyť snad všichni ví, jaké postavení u nich mají ženy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9738
13.9.20 13:04

Poradím ti jedno, rozveď se s ním a prchej, hlavně si s ním proboha nepořizuj dítě. Sama vidíš, že i kdyby ses nakrájela do nudlí, bude to stejně špatně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1467
13.9.20 13:04

...

To si děláš srandu, že? Nastěhovala jsi se k Arabovi a divíš se, že musíš poslouchat jako hodinky? V muslimském světě to tak ženy mají. Jestli ti to nevyhovuje, tak mu uteč. A už se prosím tě příště netahej s žádnýma čmoudama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1862
13.9.20 13:05

Prubezne uz skoro 20 let ctu knizky na toto tema, a to, co popisujes, je typicke chovani muze-muslima, jak pres kopirak jsou vsechny tyhle pribehy. Sundal masku, a to, jak se ted chova, je jeho prave ja. Nebude to nikdy jine, uz nikdy se nevrati zpatky to, co jsi s nim zazivala predtim. Bude to spis jen horsi. Oni jsou tak vychovavany. Je mi te lito, ale budes mit lepsi se rozvest a vratit. Hlavne si s nim nestihni poridit dite. Drzim palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
589
13.9.20 13:06

Nejsi první ani poslední v této situaci. Vrať se domů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
13.9.20 13:06

V podstate je uplne jedno, jetsli manzel je nebo není muslim. Pokud sama nazvete jeho chování k Vám jako chování k dobytku, tak byste se mela rychle sbalit a vratit se domu. Tady není zadna jina cesta ven. Jestli si chcete zachovat nejake sebevedomi a rozum a neskoncit jako ubrecena troska, tak to udelate co nejdriv. Bude Vam spatne, ale jen nejaky cas, takhle Vam bude spatne cely zivot.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13571
13.9.20 13:07

Ze zkušenosti v mem okolí, to se dalo čekat. Rozvod a domů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8871

Odchod a rozvod, co jiného. Takový je a vždy byl. Lze 100× říkat, že tito muži se ze začátku chovají k ženě jako k princezně a až jsou svoji, tak přepnou do módu manželka-podřízená a bezcenná bytost.
Stále to samé dokola.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13867

Hlavně nesmíš otěhotnět, přišla bys o dítě a ještě je otázka, jestli by i Tebe pustil zpátky do Čech.
Jak dlouho budete bydlet s jeho rodinou? Je šance, že se k Tobě tak chová, aby si zachoval tvář přes svými soukmenovci nebo si myslíš, že i když budete bydlet sami, bude se k Tobě dál chovat jako muslim k bezvýznamné ženě?

Jestli se můžeš rozvést, udělej to.

Příspěvek upraven 13.09.20 v 13:08

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3591
13.9.20 13:08

Kolik už tady bylo podobných diskuzí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18749
13.9.20 13:08

Zdrhej, nevím cos od muslima cekala, čest výjimkám, ale pro vetsinu zena neni ani člověk. Si mysli, ze te ma svatbou pojistenou, hlavne se s nim jeste nestehuj do nejake jejich zeme a neporizuj deti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
13.9.20 13:10

Četla jsem několik knizek, které napsali zeny, které byli ve stejné situaci jak ty a byli dle skutečnosti. Moje rada? Vezmi nohy na ramena než dojde na násilí, psychické týrání a omezování svobody!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.9.20 13:11

@Nicole 1234 násilí už bohužel proběhlo taky..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama