Manžel chce jet o víkendu pryč

19
17.6.21 16:33

Manžel chce jet o víkendu pryč

Dobrý den dámy, jsem na mrtvici. Manžel má potřebu se neustále v něčem vrtat. Já proti tomu celkem nic nemám, aspoň se zabaví. Jenže letos v zimě přitáhl auto. Tedy auto, křáp. Já tomu nerozumím, ale celé jaro to musel spravovat, aby to vůbec jelo. Minulý měsíc to údajně dodělal. Jenže pak to musel spravovat dál, což jsem mu říkala, že to bude muset jenom spravovat. Teď si usmyslel, že chce jet o víkendu někam na výlet, podívat se na nějaká auta sto kilometrů daleko i se synkem. Já mu říkala, že naše auto potřebuju, tak budou muset jet vlakem, což jsem byla ráda, protože pro malého to může být zážitek. Jenže on si usmyslel, že pojede tím křápem a já myslela, že mě klepne. Snad že by tam těch aut mělo být víc. Jenže já to prostě nechci dovolit. Mám strašný strach, že se jim něco stane. To auto je fakt strašně staré navíc k ničemu, protože nejezdí. Vůbec nevím, co mám dělat. Nechci, aby skončili omotaní někde na tiráku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
418
17.6.21 16:38

Tak ja nevím, asi bych jim raději nechala funkční auto, než se bát o jejich život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2026
17.6.21 16:38

Ty jo, kdyby manžel sám chtěl jet někam s detmana víkend, tak bych jim zabalili a snad se ani na nic neptala :mrgreen: ne vážně, poku tím autem chce jež, tak asi jezdí, ne? Ty nás žádné koníčky? Proč to tak vadí jeden manzeluv? Je super, že chce trávit čas se synem, ne? Chápu, že máš obavy o bezpečnost, ale pokud je chlap jen trochu normální, tak by dítě nebezpečným autem nevezl. Jde tam dát sedačka? Má airbagy? Má technickou? Pokud ano, neřešila bych a radovala se, jaký si užijí pěkný víkend.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6829
17.6.21 16:40
@likena píše:
Dobrý den dámy, jsem na mrtvici. Manžel má potřebu se neustále v něčem vrtat. Já proti tomu celkem nic nemám, aspoň se zabaví. Jenže letos v zimě přitáhl auto. Tedy auto, křáp. Já tomu nerozumím, ale celé jaro to musel spravovat, aby to vůbec jelo. Minulý měsíc to údajně dodělal. Jenže pak to musel spravovat dál, což jsem mu říkala, že to bude muset jenom spravovat. Teď si usmyslel, že chce jet o víkendu někam na výlet, podívat se na nějaká auta sto kilometrů daleko i se synkem. Já mu říkala, že naše auto potřebuju, tak budou muset jet vlakem, což jsem byla ráda, protože pro malého to může být zážitek. Jenže on si usmyslel, že pojede tím křápem a já myslela, že mě klepne. Snad že by tam těch aut mělo být víc. Jenže já to prostě nechci dovolit. Mám strašný strach, že se jim něco stane. To auto je fakt strašně staré navíc k ničemu, protože nejezdí. Vůbec nevím, co mám dělat. Nechci, aby skončili omotaní někde na tiráku.

Ja se synem jezdim na vylet klidne 50 let starym autem. V cem je problem? V 2 roky starem se nemuzou nabourat? Nezlob se na me, ale jsi dost hystericka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1390
17.6.21 16:41
@likena píše:

Manželovi přejeme upřímnou soustrast, že má doma něco takového… :mrgreen: :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6829
17.6.21 16:42
@Midaku píše:
Ty jo, kdyby manžel sám chtěl jet někam s detmana víkend, tak bych jim zabalili a snad se ani na nic neptala :mrgreen: ne vážně, poku tím autem chce jež, tak asi jezdí, ne? Ty nás žádné koníčky? Proč to tak vadí jeden manzeluv? Je super, že chce trávit čas se synem, ne? Chápu, že máš obavy o bezpečnost, ale pokud je chlap jen trochu normální, tak by dítě nebezpečným autem nevezl. Jde tam dát sedačka? Má airbagy? Má technickou? Pokud ano, neřešila bych a radovala se, jaký si užijí pěkný víkend.

To je snad jedno jestli ma airbagy ne? To je nejaka podminka, ze v tom muzu vezt dite?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
17.6.21 16:42
@heluska1992 píše:
Tak ja nevím, asi bych jim raději nechala funkční auto, než se bát o jejich život.

Já mu to říkala asi desetkrát, ale je to jako kdyby člověk mluvil do dubu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6829
17.6.21 16:43
@Kutil Tom píše:
Manželovi přejeme upřímnou soustrast, že má doma něco takového… :mrgreen: :andel:

Vidim to uplne stejne. Panovacna hysterka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
972
17.6.21 16:43

@likena no a dala jsi mu možnost jet vaším normálním autem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1295
17.6.21 16:44
@likena píše:

Já si myslím, že bys je měla nechat být a zbytečně nehysterčit. Manžel autům rozumí víc než ty a určitě ví co dělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
17.6.21 16:45
@Midaku píše:

Koníčků mám až nad hlavu, zrovna kvůli jednomu potřebuju o víkendu to auto. Manželův koníček mi nevadí, ale jeho život a život našeho dítěte je pro mě cennější. Sedačka tam snad dát jde, to jsem nezkoumala. Airbagy to nemá. Technickou dělal předtím než to kupoval, ale myslím, že to neprošlo, i když on tvrdil že ano, ale další musel dělat minulý měsíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
17.6.21 16:46
@Pavlik Morozov píše:
Ja se synem jezdim na vylet klidne 50 let starym autem. V cem je problem? V 2 roky starem se nemuzou nabourat? Nezlob se na me, ale jsi dost hystericka.

Tak to je tvoje věc, jak hazarduješ se životem svého dítěte. Problém je v tom, že dva roky staré auto je konstruované trošku jinak než takový starý křáp. Má to deformativní zóny a různé posilovače, víme?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18055
17.6.21 16:46

Si hysterka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1295
17.6.21 16:47
@likena píše:
Koníčků mám až nad hlavu, zrovna kvůli jednomu potřebuju o víkendu to auto. Manželův koníček mi nevadí, ale jeho život a život našeho dítěte je pro mě cennější. Sedačka tam snad dát jde, to jsem nezkoumala. Airbagy to nemá. Technickou dělal předtím než to kupoval, ale myslím, že to neprošlo, i když on tvrdil že ano, ale další musel dělat minulý měsíc.

Na co potřebuješ auto které nejezdí a je úplně k ničemu? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
17.6.21 16:48
@Pan Dan píše:
Já si myslím, že bys je měla nechat být a zbytečně nehysterčit. Manžel autům rozumí víc než ty a určitě ví co dělá.

To nevím, jestli tomu rozumí. Jediné co vidím je, že to věčně nejede. Když jsem potřebovala odstěhovat skříň k jeho rodičům, tak jsem chtěla ať s tím jede, protože to má jako jediné tažné zařízení, ale to nemohl, protože mu to nejelo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat