Manžel je šílený

Anonymní
23.7.21 12:50

Manžel je šílený

Ahoj všichni, už si nevím rady s manželem. Pokaždé, když se pohadama, jsem úplně vyřízená. Něco mu řeknu, úplně normálně v klidu a on hned začne, proč ho buzeruju, ze po nem chci, abych šel něco řešit, pritom to jsem mu nikdy neřekla. Začne se hádat a říkat mi věci, které jsem mu údajně rekla, pritom to není pravda. Pořád se jen lituje a me vyčítá úplně všechno. Vubec nevim, jak se s nim bavit, protože mam pocit, ze mluvim s blaznem. Ted například je tu jeho syn z předešlého manželství je mu 9,našemu synovi je 6. Když přijede jeho syn, maji úplně vše dovoleno. Když tu ale není, ma nás syn přísnější režim. Kdyz mu řeknu, ze maji hrozný bordel v pokoji, ze uz jsem jim domlouvala a aby jim to taky řekl, ze kdyz je tu jen náš syn, tak přeci musí mít uklizeno, hned začne ječet, že teda našemu synovi uz taky nic říkat nebude, ze ho teda vychovávat nebude atd. Vubec nechápu, jeho jednání. Me ten jeho syn vůbec nevadí, jen jsem chtela, aby si po sobě ukidili. Začne říkat úplné nesmysly, pry proč nad tím nemavnu rukou, ze šli spát ve 4 ráno! Když jsem na ne přišla. Pritom to on je ten co vše řeší, vse mu vadí, například, když náš syn opře kolo o 10 cm dal, nez ma byt opřené atd.
Pak začne ze me dělat blázna, abych si došla k psychologovi atd.
Jeste mám pul roční dceru a například, když něco koupím za 100 kc hned ma řeči, to si zase utracela? Přitom on si kupuje každý měsíc značkové oblečení, něco mu blbne na mobilu, jde a koupí si novej. Drahé boty každou chvíli atd. Me vyčítá při každé hádce, ze mam rodičovskou. Zbývá mi 5000 kc. A za to kupuji dětem potřebné věci a sobě například hygienické věci.
Pro sebe si nic drahého nekoupim.
Babička na me nechala napsat byt a půlka připadla jemu. Ale dům který máme a sliboval, ze bude na nas oba je jen jeho.
Kdyz jsem mu to rikala, tak tvrdí, ze do toho domu jsem ja nic nedala, což je pravda.
Pristehovala jsem se k němu 200 km daleko a nějak se uz ztrácím ve všem.
Kazdy den jen děti a úklid asi uz mi z toho hrabe. Ale vadi mi, ze ve všem rozhoduje on a když malinko něco zmínim, začne se hned litovat a říkat, jaká ja jsem hrozná a ze se nestydím. Je toho víc a víc, ale to bych psala několik hodin.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
276
23.7.21 12:54

Já bych si rady věděla…Řekla bych sbohem a šáteček…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7586
23.7.21 12:59
@Anonymní píše:Babička na me nechala napsat byt a půlka připadla jemu.

A to z jakýho důvodu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4742
23.7.21 12:59

A proč se rozvedl s předchozí ženou? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.7.21 13:00

@NEITIRI řekla mi, ze musi kupovat léky pro dceru on, kdyz jsem je chtěla jít včera koupit a rano ještě nebyly, tak mi vynadal, proč jsem mu to nerekla, povidam, ze je koupím sama, když mi to vyčetl a on vyvadel, at si dojdu k psychologovi a ze mam hrozné ego atd. At udělám cokoliv, vse je špatně.

• Citovat
  • Nahlásit
21898
23.7.21 13:01

Prosím tě jak může jen tak někomu připadnout polovina nemovitosti, která patří někomu jinému?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.7.21 13:03

@PetraJ
Notář jeho kamarád to tak řekl, ze kdyz jsme manželé, ze to musí být na oba dva.

• Citovat
  • Nahlásit
6714
23.7.21 13:04
@Anonymní píše:
@NEITIRI řekla mi, ze musi kupovat léky pro dceru on, kdyz jsem je chtěla jít včera koupit a rano ještě nebyly, tak mi vynadal, proč jsem mu to nerekla, povidam, ze je koupím sama, když mi to vyčetl a on vyvadel, at si dojdu k psychologovi a ze mam hrozné ego atd. At udělám cokoliv, vse je špatně.

A tobě to dělá dobře, ne? Jinak bys hledala tu nejkratší cestu od něj. A ještě jsi mu dala půlku svého bytu. Teď se ti mohl hodit. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
276
23.7.21 13:04
@Anonymní píše:

no tím líp, když půjdeš od něj pryč. Uleví se Ti. Je lepší být s dětmi sama než mít doma chlapa, který Ti drásá nervy. Děti tím také trpí a ponesou si to do budoucna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1066
23.7.21 13:05

S tímhle se špatně radí. Promluvit si s ním určitě nepomůže a rozvod asi nechceš. Ale vzala sis holt takového člověka - lidí jako on po světě chodí nemálo. Že by se jednoho dne jako zázrakem změnil bych nečekala.

Jestli chceš zachovat rodinu, budeš jeho chování muset nějak překousnout. Nebo rozvod. Možná budeš mít štěstí, nechá ti byt a nebude dělat zbytečné obstrukce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.7.21 13:05

@terien babička si koupila byt a chtěla ho napsat na mě

• Citovat
  • Nahlásit
5661
23.7.21 13:07

Magor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.7.21 13:07

@Uslava no sliboval, že dům bude taky na nás oba.

• Citovat
  • Nahlásit
21898
23.7.21 13:08
@Anonymní píše:
@terien babička si koupila byt a chtěla ho napsat na mě

Vždyť dary nespadají do SJM.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
23.7.21 13:08
@Anonymní píše:
@PetraJ
Notář jeho kamarád to tak řekl, ze kdyz jsme manželé, ze to musí být na oba dva.

To mě přijde jako blbost, protože jsi to dostala ty a ne manžel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat