Dceřin partner...

Anonymní
20.7.21 18:47

Dceřin partner

Dcera je sice již plnoletá, ale pořád bydlí u mě a studuje střední školu, takže si myslím, že mám plné právo znát jejího amanta. Problém je, že i když jsou spolu prý rok, stále ho ještě nepřivedla ukázat. Cítím se trochu bezradně, jako by se za nás styděla, přitom pro ni děláme první poslední, aby se měla dobře. :( Nevíte, co s tím?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15908
20.7.21 18:50

Nic. Az bude s nekym na vazno, tak vam ho urcite predstavi. Nespamuj si hlavu pouhymi sexualnimi kamarady :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3677
20.7.21 18:57

Třeba je amant o 20 let starsi a boji se ho ukazat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
445
20.7.21 19:00

Nevidím na tom nic špatného, já jsem rodičům představila až partnera, s kterým jsem bydlela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5159
20.7.21 19:02
@Anonymní píše:
Dcera je sice již plnoletá, ale pořád bydlí u mě a studuje střední školu, takže si myslím, že mám plné právo znát jejího amanta. Problém je, že i když jsou spolu prý rok, stále ho ještě nepřivedla ukázat. Cítím se trochu bezradně, jako by se za nás styděla, přitom pro ni děláme první poslední, aby se měla dobře. :( Nevíte, co s tím?

rozumím ti,
ale mám silné obavy, že není páka, jak toho docílit „na sílu“,
prostě holka musí chtít
hele - není to třeba nějaká menšina, jiná národnost nebo staroch? ženáč??
kdyby to byl mladý hezký příjemný kluk/student, už by se u vás asi ukázal? tak může být třeba stydlivý, neříkám, ale taky by mi můj mateřský radar ostřil, vážně tě chápu :srdce:
zkusila bych z ní nějaké info aspoň v nějakém dobrém rozpoložení třeba u večeře vytáhnout, abych věděla, o jakého týpka se vůbec má jednat…

PS : po třetí straně diskuse s touto paní -zakladatelkou - se dceři vůbec nedivím a tipuju její brzké odstěhování z toxické domácnosti…

Příspěvek upraven 20.07.21 v 19:46

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.7.21 19:03
@cecetka píše:
Nic. Az bude s nekym na vazno, tak vam ho urcite predstavi. Nespamuj si hlavu pouhymi sexualnimi kamarady :mrgreen:

Zajímavé ale, že svojí sestře ho představila a vídají se, zatímco mně ne. Navíc kdyby to bylo tak jak píšete, moc mě to neuklidní, takové vztahy jsou nezodpovědné. Co když jí udělá dítě? Já sama jsem teď těhotná, nedovedu si představit, že by ještě byla ona, nechci se starat o dvě mimina…

• Citovat
  • Nahlásit
480
20.7.21 19:03

Nikdy jsem neprivedla domu sveho amanta, az kdyz jsem byla mnohem starsi. Treba nechce on, treba ma tremu. Nevidela bych to hned hrozne, proste jim dej cas, vsak ona ti domu sveho chlapa privede :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.7.21 19:06
@Lucy75 píše:
rozumím ti,
ale mám silné obavy, že není páka, jak toho docílit „na sílu“,
prostě holka musí chtít
hele - není to třeba nějaká menšina, jiná národnost nebo staroch? ženáč??
kdyby to byl mladý hezký příjemný kluk/student, už by se u vás asi ukázal? tak může být třeba stydlivý, neříkám, ale taky by mi můj mateřský radar ostřil, vážně tě chápu :srdce:
zkusila bych z ní nějaké info aspoň v nějakém dobrém rozpoložení třeba u večeře vytáhnout, abych věděla, o jakého týpka se vůbec má jednat…

Společně moc času netrávíme, dcera prakticky neustále něco dělá, pořád je v tahu. Buď s tím svojím, brigáda, kamarádi,… pořád něco, prakticky o ní nevím.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.7.21 19:07
@Hvezda70 píše:
Nikdy jsem neprivedla domu sveho amanta, az kdyz jsem byla mnohem starsi. Treba nechce on, treba ma tremu. Nevidela bych to hned hrozne, proste jim dej cas, vsak ona ti domu sveho chlapa privede :)

Ale je to divné, když ji živím, měla bych ho znát.

• Citovat
  • Nahlásit
3485
20.7.21 19:12

Taky jsem domů kluky nevodila - abych pak poslouchala, že ten je starší a dredatej, tenhle je sice míň starší zato potetovanej, tenhleten je o tři roky mladší… Nestálo mi to za to. Až když jsem začala bydlet s nynějším manželem, tak toho jsem domů dovedla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
199
20.7.21 19:13

Meh?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.7.21 19:14
@Lily Evans píše:
Taky jsem domů kluky nevodila - abych pak poslouchala, že ten je starší a dredatej, tenhle je sice míň starší zato potetovanej, tenhleten je o tři roky mladší… Nestálo mi to za to. Až když jsem začala bydlet s nynějším manželem, tak toho jsem domů dovedla.

Možná by to chtělo nestřídat tolik partnery. :D Já si vzala hned svého prvního kluka.

• Citovat
  • Nahlásit
3485
20.7.21 19:16
@Anonymní píše:
Možná by to chtělo nestřídat tolik partnery. :D Já si vzala hned svého prvního kluka.

Což z tebe nedělá o nic lepšího člověka :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
445
20.7.21 19:16
@Anonymní píše:
Možná by to chtělo nestřídat tolik partnery. :D Já si vzala hned svého prvního kluka.

Možná by chtělo nehodnotil druhé. Taky ti nikdo necpe, že jsi tím pádem nezkusila nic jiného, co by bylo třeba lepší. 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53494
20.7.21 19:18
@annlady píše:
Meh?
:mrgreen: taky mne to hned napadlo :jazyk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek