Manžel mě omezuje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 12:57
Manžel mě omezuje

Jsme spolu 20 let. Vždy měl problém mě pouštět někam samotnou. Nějak jsem to snášela, děti byly malé, tak ani nebyl čas někam chodit. Pak jsem ale zjistila, že mel manžel románek s kolegyni v práci. bylo to náročné období, ale nějak jsme to ustáli. Rozhodla jsem se, ze mu odpusim. Ja jsem začala víc myslet na sebe. Občas zasla s kamarádkou na vinko, začla cvičit. Nevypadám nejhůř, měla jsem i nabídky od jiných muzu. Manzel to nekomentoval, ale po asi třech letech mi znovu dava najevo, ze bych raději měla zůstat doma a trávit volný čas jen s ním. Myslím že má strach že mu nevěru oplatím. Občas i před ním mě nějaký muž pochválí a je vidět že mu to není vůbec příjemné. Já nemám nic takového v plánu, jen občas potřebuji zajít s kamarádkou na kávu, víno. Jet s kamarádkou na víkend nepřipadá v úvahu. Nevidím na tom nic špatného. On nikam moc nechodí, bohužel. A hlavně si myslím že tímto tomu nezabrání pokud bych chtěla udělám to. V poslední době si připadám že mám kouli u nohy. A hlavně mi vadí, že on mě podrazil, ale to už je přece zapomenuto a mě bude omezovat. jinak je hodný, nemůžu si stěžovat, je ke mně pozorný, stará se o rodinu. Máte doma někdo taky takového chlapa??

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Taciras
Extra třída :D 11139 příspěvků 28.10.18 13:03

Ty se ptáš, jestli můžeš?

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 28.10.18 13:06

Nemám a pokud si, Ludvo, ten fotbal neprosadíš… :) No prostě víkend s kamarádkou bych si prosadila, být tebou :kytka: A jinak nejžárlivější jsou právě ti muži, co sami mají s věrností problém, to je známá věc

terien
Echt Kelišová 8523 příspěvků 28.10.18 13:06

Nemám. A co by se jako stalo kdybys jela s kámoškou na víkend?

terien
Echt Kelišová 8523 příspěvků 28.10.18 13:06
@Kfětoslava píše:
Nemám a pokud si, Ludvo, ten fotbal neprosadíš… :) No prostě víkend s kamarádkou bych si prosadila, být tebou :kytka: A jinak nejžárlivější jsou právě ti muži, co sami mají s věrností problém, to je známá věc

Svatá pravda :pankac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 13:07
@Taciras píše:
Ty se ptáš, jestli můžeš?

Neptam se, oznamuji, ale je na něm vidět, že mu to vadí. :zed:

terinka4444
Hvězda diskuse 68559 příspěvků 28.10.18 13:08

Takže sám se kur.vil a ty nikam nesmíš? To je jako blbý vtip nebo co? Ale jinak je hodný. :zed: Tak mu oznam, že jedeš na víkend s holkama, že se ho neptáš na svolení.

terinka4444
Hvězda diskuse 68559 příspěvků 28.10.18 13:09
@Anonymní píše:
Neptam se, oznamuji, ale je na něm vidět, že mu to vadí. :zed:

No tak nechť mu to vadí, to je jeho problém.

tzipora
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 28.10.18 13:12

Že mu to vadí? No a? Já jsem ale taková povaha, že bych někam schválně jezdila. A milence bych si našla rovnou dva. :D

Uju
Kelišová 6532 příspěvků 28.10.18 13:20

No, tak ne nadarmo se říká : „Podle sebe soudím Tebe“
On románek měl - nechal se zvyklat,jestli si myslí, že jsi pevná jako +- ON tak je jasný, že péče o sebe samou,vínko s kámoškou mu přijde podezřelé. :nevim:
Upřimně - jeho problém, bych se s jeho názorem vůbec nezatěžovala.

Taciras
Extra třída :D 11139 příspěvků 28.10.18 13:20
@Anonymní píše:

A tobě vadí zase jiné věci, prostě jeď.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25304 příspěvků 28.10.18 13:23

Ne, nemám. A pokud máš kouli u nohy, tak jsi si ji nechala sama nasadit.
Jako že víkend nepřipadá v úvahu! Nechápu. Myslím, že takovýhle žen prostě ty chlapi ani nemají zájem is vážit. :nevim:

Orochimaru12
Povídálka 34 příspěvků 28.10.18 13:28

Normálně si s ním o tom promluv, že ti něco provedl a měl by se podle toho chovat. Nemá právo ti to zakazovat nebo nedej bože hrát ublíženého, že někam jdeš nebo něco podnikáš s kamarádkou :nevim: . Jako upřímně mi přijde, že tím že pojedeš a budeš dělat jakoby nic, tak nic nevyřešíš a akorát budeš přidávat do ohně.. :? Lepší je si o tom promluvit a vysvětlit to, pokud i tak bude problém, tak potom jeď :P . Nenech si to hlavně zakazovat. Já se nechala a po 3 a půl roku vztahu nemám kamarádky, práci, život a sotva se bavím s rodinou protože on hrál ublíženého :zed: . Dneska se stěhuji a bolí to jak čert i po tak krátké době. Nenech se! :zed:

Anna766
Hvězda diskuse 72251 příspěvků 28.10.18 13:37
@Anonymní píše:

No a?Tak ho nech ať mu to vadí a jeď.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63765 příspěvků 3 inzeráty 28.10.18 13:37

@Orochimaru12 Gratuluji ke stehovani a ver, ze prace i kamaradky zas budou ;-) A jinak s tebou souhlasim, sdelit, vysvetlit a jet. Vztah ma byt vztahem 2 rovnopravnych osob, nadrizeneho staci mit v praci.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Matěj von Osečany a jeho „pojišťovna štěstí“: Kominíky si pozval rovnou dva

Zámecký pán Matěj Stropnický (35), který se svým partnerem Danielem Krejčíkem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >